Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 септ. 2013, 21:37 ч.

ЛЮБОВНА МАГИЯ И ХОДЖИ

• 74 146
  • 214
  •   1
Отговори
# 210
  • Ямбол
Естествено, нали трябва да приберат парите на наивниците.

# 211
Файда няма ! Евентуално ако ходжата знае какво прави и има уменията, то така наречения "любим" ще е нещо като кукла на конци, т.е. няма да бъде същия. Все едно ще си имаш послушно кученце. Но като ти омръзне и искаш да скъсате, отърване няма. Трябва да ходиш пак при ходжата да разваля направеното.
Любовните магии са една голяма глупост, ама човешката алчност не знае граници и насита ...

# 212
  • Plovdiv, Bulgaria
И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .
Пощата ти е пълна и не може да ти се изпрати съобщение.
Моля те пиши ми.Не мога аз да ти пратя съобщение

# 213
Файда няма ! Евентуално ако ходжата знае какво прави и има уменията, то така наречения "любим" ще е нещо като кукла на конци, т.е. няма да бъде същия. Все едно ще си имаш послушно кученце. Но като ти омръзне и искаш да скъсате, отърване няма. Трябва да ходиш пак при ходжата да разваля направеното.
Любовните магии са една голяма глупост, ама човешката алчност не знае граници и насита ...
Когато се борят да запазят брак от 10 и повече години си заслужава, но някоя пикла на 18-20 години да иска любовна магия директно я отшивам. При първият случай не се получава кукла на конци, защото има спойка за тези години брак и маята е друга. При вторият случай си е играчка - плачка, както го пишеш.

# 214

И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .
Искам да Ви пиша на лични. Може ли да почистите съобщенията.
Ами ако може да кажете при кой сте ходили

[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт