ЛЮБОВНА МАГИЯ И ХОДЖИ

  • 152 951
  • 401
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 154
Файда няма ! Евентуално ако ходжата знае какво прави и има уменията, то така наречения "любим" ще е нещо като кукла на конци, т.е. няма да бъде същия. Все едно ще си имаш послушно кученце. Но като ти омръзне и искаш да скъсате, отърване няма. Трябва да ходиш пак при ходжата да разваля направеното.
Любовните магии са една голяма глупост, ама човешката алчност не знае граници и насита ...
Когато се борят да запазят брак от 10 и повече години си заслужава, но някоя пикла на 18-20 години да иска любовна магия директно я отшивам. При първият случай не се получава кукла на конци, защото има спойка за тези години брак и маята е друга. При вторият случай си е играчка - плачка, както го пишеш.

# 211
  • Мнения: 1

И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .
Искам да Ви пиша на лични. Може ли да почистите съобщенията.
Ами ако може да кажете при кой сте ходили

[/quote]

# 212
  • Мнения: 4
Здравейте,мога ли да помоля ако някой от коментиращите е попаднал на подходящия човек и е имало резултат да ми пише на лични.Благодаря ви много.
И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .
Здравейте мога ли да помоля за координати

Последна редакция: нд, 22 дек 2019, 21:47 от AnMary

# 213
  • Мнения: 623
Кажете тук, за да знаят повече хора. Защо все на лични?

# 214
  • Мнения: 35
Здравейте,мога ли да помоля ако някой от коментиращите е попаднал на подходящия човек и е имало резултат да ми пише на лични.Благодаря ви много.
И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .
Здравейте мога ли да помоля за координати

Този човек,както и доста други,не е влизал от април месец насам.И аз му писах на лично,но...
Има и нещо друго - ако една магия е помогнала на някого,то не значи,че същата ще помогне и на друг.

# 215
  • Мнения: 446
Някак си масата от хората тук не могат да осъзнаят, че да запазиш брака или отношенията си с магия е равносилно на това да хипнотизираш човека да бъде само твой или да го заплашиш с убийство, ако не бъде с теб. Това са насилствени методи и всяка една магия, която цели да подчини свободната воля на друг индивид е черна магия и се прави тежка карма така, независимо, че заблудените ходжи, магове и врачки ви казват, че е за добро. В любовта процеси на насилие не съществуват. Ако вашата воля иска да подчини някой друг да стане каквото искате, значи че не обичате човека а просто искате да го поробите и да стане каквото вашия егоизъм диктува. Не искам да съдя или обиждам никого, но само искам да ви покажа една Различна гледна точка, защото за съжаление 98% от населението на света не знаят и не разбират думата любов изобщо. Те твърдят, че от любов ревнуват, мразят, от любов или заради любов правят магии и какви ли не още работи, които нямат нищо общо с думата любов. Това са деструктивни действия а в любовта такива няма. Тоест деструктивните действия на някой човек като омраза, гняв, ревност, егоизъм се покриват с думата любов и така хората заблуждват себе си и другите. Любовта е описана много добре в Библията в първо послание към Коринтяните глава 13. Там пише, че любовта не прави нищо деструктивно към другите и напълно приема тях и нещата, които правят. Ако искате да бъдете с някой и той не иска нищо не пречи да продължите да го обичате и да му дадете свобода. Ако той реши да бъде с вас след това, това е знак, че може да е вашия човек. Ако си тръгне значи не е за вас. Няма нужда от никакви магии и вмешателства. Те няма да ви разрешат проблема а само моментно ще успокоят ситуацията. Съдбата не може да бъде променена. Така може да бъде отложена за известно време, но после пак ще се стигне до същото място.

# 216
  • Мнения: 5
Следя темата с интерес. Познавам едно семейство, което се сформира след направена магия при ходжа.
моля за координати на въпросният човек който в помогнал на вашите приятели.
Аз лично се интересувам и занимавам от 20 год с окултизъм и мога да ви кажа че има много опасни ритуали за любов които могат да объркат живота ви , особенно турските,въпреки че има и някой чалъми с които да се привлече човек без негативни последици  но малко хора ги знаят.Не ви препоръчвам да правите магии за любов ,особенно при цигънки или турци.
пишете ми на лично да ви попитам нещо моля ви.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 12:36 от AnMary

# 217
  • Мнения: 35
Аз лично се интересувам и занимавам от 20 год с окултизъм и мога да ви кажа че има много опасни ритуали за любов които могат да объркат живота ви , особенно турските,въпреки че има и някой чалъми с които да се привлече човек без негативни последици  но малко хора ги знаят.Не ви препоръчвам да правите магии за любов ,особенно при цигънки или турци.
пишете ми на лично да ви попитам нещо моля ви.

По-добре вие им пишете на лично,а ако са им забранени писмата...

# 218
  • Мнения: 9
Не знам кой вярва и кой не, ама магии за любов съществуват... Лично аз съм поръчал и става. Имах проблеми и с роднини и там ми помогнаха. Но, опитът ме доведе  до мисълта, че е много важно когато се поръчва такова нещо да ти правят защита, защото в противен случай след време нещата се връщат към теб. За съжаление много от хората, които се занимават с тези неща ни го спестяват, според мен за да ги търсим пак и пак...

Може ли да споделите кой ви помогна

# 219
  • Мнения: 2
[quote

Аз лично се интересувам и занимавам от 20 год с окултизъм и мога да ви кажа че има много опасни ритуали за любов които могат да объркат живота ви , особенно турските,въпреки че има и някой чалъми с които да се привлече човек без негативни последици  но малко хора ги знаят.Не ви препоръчвам да правите магии за любов ,особенно при цигънки или турци.
[/quote]

Свържете се с мен,моля.

# 220
  • Мнения: 446
Нещата, които пишете, че има възможност да се постави защита на човек, който е направил магия за любов и така да няма последици не са верни и са буквално невъзможни. Когато се престъпи закона за свободната воля и именно това да искаш някой да те обича или да бъде с теб не по собствено желание а по принуда на твоята воля и желание, автоматически създава карма с въпросния човек. Закона на кармата е абсолютно независим и не може да бъде избегнат. Той създава промени в ДНК-то на човека и това върви с кръвната линия и поколенията напред. Затова има деца, които се раждат слепи, сакати или с други проблеми, при положение, че родителите нямат нагледно наследствени проблеми. Има доста хора, които се оплакват, че с години не могат да открият любов в живота и в много от тези случаи това се дължи на изплащане на карма на предци от техния род, които са ползвали такива методи да привлекат любов и после става така, че някой трябва да изплати това като му се падне липса на любов. Всякакви видове магии и вмешателства са просто силни желания на егото да получи това, което иска, без да се замисля дали е добре за него или за околните. Има и други начини, които изключват насилие и подчинение на волята на другите, но тези методи са бавни и за тях се иска вяра и постоянство а масата от хората искат бързи начини, само и само да стане тяхното.

# 221
  • Мнения: 1
Здравейте, присъединявам се към питащите за ходжа или маг, който "си знае работата", и не е измамник. Може и на ЛС. Разбирам, че темата е табу и моралът на такава практика е под въпрос, предполагам и повечето питащи са наясно с това, но поне при мен решението вече е взето и търся такава "помощ". С две думи разбирам и ответната страна, ама не ми се иска да навлизам в спорове и да разводнявам допълнително темата. Благодаря Simple Smile

# 222
  • Мнения: 9
И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .
Кой ви е помогнал

# 223
  • Мнения: 12
И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .
Кой ви е помогнал

Споделете

# 224
  • София
  • Мнения: 99
Моя позната , ми разказа следния случай .  Близка ,нейна приятелка ,  дали от инат или от нещо друго , посетила ходжа , и направила любовна магия . Ходжата ,  обаче забележете бил близък приятел на друга нейна приятелка .В момента жената извършила магията  е женена за друг човек , от когото има дете . Момчето ,или да кажа вече мъжът на когото е направена магията продалжва да я търи и преследва сляпо . Тази , която е направила магията , е пометнала . Не изкопчих името , единственото което разбрах , е че е някой от известните ходжи . Ako го науча ,ще оповестя тук , но ще го давам на лично.

Общи условия

Активация на акаунт