Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

ЛЮБОВНА МАГИЯ И ХОДЖИ

• 90 935
  • 264
  •   1
Отговори
# 255
Здравейте, бихте ли ми препоръчали някой от София добър?

# 256
Здравейте! Знае ли някой актуален телефон на Сине от гр. Варна?

Това мъж или жена е, на какво гледа, можете ли да дадете повече информация

# 257
Здравейте,
Има ли някой да ми припоръча в Габрово гледач/гледачка на кафе?
Благодаря!

# 258
Здравейте, интересувам се от информация за Ейваз Чакър ходжа от с. Долни Воден Асеновградско.
Дали случайно някой е ходил скоро при него, както и координати.

# 259

И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .
и аз се интересувам от координатите.И двамата  се обичаме,но има страничен проблем.Моля помогнете.
Може ли да ми пишете на лично

# 260
Не знам кой вярва и кой не, ама магии за любов съществуват... Лично аз съм поръчал и става. Имах проблеми и с роднини и там ми помогнаха. Но, опитът ме доведе  до мисълта, че е много важно когато се поръчва такова нещо да ти правят защита, защото в противен случай след време нещата се връщат към теб. За съжаление много от хората, които се занимават с тези неща ни го спестяват, според мен за да ги търсим пак и пак...
А може ли да ми пишете на лично при кого сте я направили
Здравейте, бихте ли ми препоръчали някой от София добър?
И аз се интересувам за добър точно в тази сфера в София ?

Последна редакция: чт, 08 окт 2020, 09:23 от AnMary

# 261
Ако правиш магии пък било то и за любов или да си запазиш семейството, значи да нарушиш предначертана съдба/и. И едва ли е правилно. Поне аз така го разбирам.

# 262
Кой ви е помогнал
И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .

# 263
  • Ямбол
Едно птиченце ми каза, че потребителят, за който ще се изтрепят тук да питат как му е помогнало да си оправи семейството, не е активен във форума от повече от година.

# 264
Някой може ли да сподели мнение за Ходжа Дениз от Сливен?

Общи условия

Активация на акаунт