Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

ЛЮБОВНА МАГИЯ И ХОДЖИ

• 104 116
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
Има ли някой, който може да ме насочи към подходящия човек, който прави ритуал за отключване на късмет?

# 286
Аз някъде четох, че амулетите от неживи предмети се зареждат с енергия и са полезни само доката тя не се изчерпа. Та въпроса ми е, как правят подклади (магии) с игли, конци, заговорени лични вещи и тн. Те нямат ли "срок на годност"?🙄

# 287
Здравейте, може ли да ми пратите координатите на тази жена и ако може малко повече информация как Ви помогна? Благодаря

Извинявам се на всички които са ми писали и не отговарям но жената не гледа като на конвейр и аз лично много трудно се уговорих с нея чрез моя позната нейна близка.Наследила е дарбата  от дядо си който е турчин от него и били и картите и инструментите с които работеше, но съпругът и явно не е много съгласен да се занимава с това.Само събота и сряда приема и то не всяка с уговорка преди това.
Написах поста за да дам кураж на всички в положението в което аз бях съсипани  от магии и хорска злоба, че има начини и хора способни наистина да помагат.

# 288
Стига сте писали глупости, като цитирате само това, което ви харесва от написаното от някой тук !
Прочетете мненията на човека когото цитирате, всичките му мнения по този въпрос (в няколко теми са) и тогава коментирайте !  Същия този човек в една труга тема пише :
Цитат
1 дек. 2016, 15:54 ч. №494
Аз поръчах да ми го направят ...... платих си ....... и сега бера плодовете на лудостта си !!!
Отначало е писал как си е "решил" проблема с жена си но последствията за внука му тука никой не иска да ги спомене дори !
Да, всеки носи отговорност за себе си, но когато последствията от вашите егоистични желания нанесат удар на някой друг от семейството ви, как ще понесете отговорността за това ? Как ? Ще разправяте , че съжалявате че така се е случило и че не е трябвало навремето да правите нищо ?  Ще тръгнете да търсите врачки и баячки които да помогнат на някого, за чието състояние вие имате вина ?
Егоизма е първата крачка по пътя към безумието !

Общи условия

Активация на акаунт