ЛЮБОВНА МАГИЯ И ХОДЖИ

  • 152 944
  • 401
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 8
Здравейте,
Някой може ли да сподели информация за двамата ходжи от Долно Воден - ходжа Нихат и ходжа Ейваз Чакър?
Моля, ако някой има мнение, да сподели.
Благодаря

# 376
  • Мнения: 656
Здравейте група
Сутринта имаше пред вратата(външната на двора) полу изяден плъх и с детето го видяхме .. много се уплаших, дали е магия или някоя котка?Има ли такива магии

# 377
  • София
  • Мнения: 2 875
Здравейте група
Сутринта имаше пред вратата(външната на двора) полу изяден плъх и с детето го видяхме .. много се уплаших, дали е магия или някоя котка?Има ли такива магии

Спокойно, котка е! Нашата го прави редовно. Някак се хвалят. Понякога изглежда е много гладна и оставя само крака и опашка Joy Но показно идва и ги побутва да ги видим.

# 378
  • Мнения: 1 432
Здравейте група
Сутринта имаше пред вратата(външната на двора) полу изяден плъх и с детето го видяхме .. много се уплаших, дали е магия или някоя котка?Има ли такива магии

Някоя котарана ви прави магия да я вземете и да я храните редовно във вашия двор Simple Smile Simple Smile

Happy mom, котките често правят така, демонстрират превъзходство, или пък е за благодарност към стопаните, когато има такива.

# 379
  • Мнения: 24
Здравейте! Има ли някой опит с ходжи в София? Освен спряганите из форума Адем ходжа и Кеазим ходжа (който май е починал - Бог да го прости) и останалата плеада на ТВ маговете като маг Фидан и прочие? Не търся за направа на магия, а обратното - за изчистване на негатив. Благодаря предварително

# 380
  • Мнения: 2
Някои хора не вярват в черни магии и в тяхната вреда върху човека въобще, но да ви кажа, не са хич шега работа. Като малка живеех на село при баба и дядо. В нашето село имахме една бабичка, която казваха, че е магЕшница, правила черни магии. И наистина беше такава. Младежите до много късно седяха навънка и казваха, че почти всяка вечер към 1-2 часа виждали как въпросната бабичка, Велизара се казваше,  обикаля нощем из селото, забулена с черната си кърпа. Влизаше из плевните на хората по това време и правеше магии в животните (кравите), да скрият млякото и да не го пускат. А това беше голяма трагедия за бедните селяни. Само мисля, един човек  я беше хващал на местопрестъплението в плевнята си (нощем) , но срам не я хващаше. Веднъж посред бял ден я бяха хванали да прави магия пред входната врата на едно семейство. Искаха и полиция да викат. Но и седемте й деца като скочиха и я защитиха като си измислиха тезата - тя лекувала! А хората казаха, че като са се приближили - имало пред вратата - отровни билки, восък, сапун, косми и пръст от гроб. Това според вас - "лекуване" ли е?! Като цяло същата тази бабичка си беше откачена жена. Не знам каква беше тази нейна злоба. Макар че моята баба ми е разказвала, че бащата на вещицата Велизара е бил поп едно време на селото (поп Жеко се е казвал) и също правил магии на хората. Това се предава по наследство. При тях е - като родов занаят. Велизара почина отдавна, а сега дъщерите й, и петте - са абсолютно същите, но поне се крият, а на баба Зара изобщо не й пукаше, че ще я видят. Казвам ви - това човек, градски, ако я видеше - щеше да си каже, че е ЛУДА БАБКА. ДЕМЕНЦИЯ.

# 381
  • Мнения: 555
Живеем в жилищна кооперация с малко съседи, всички обувки са ни вътре в апартамента, освен един чифт чехли, който ползвам за излизане набързо до магазина, да изхвърля боклука, до колата и т.н. Преди 3 дни едната чехла от чифта изчезна...няма кучета в кооперацията и в нея се влиза с чип. От тогава в главата ми е само че някой я е взел за да ми направи магия, за какво иначе му е на някой една чехла. Всички съседи са семейни, големи и сериозни хора, няма откачени или стари баби...До тук само с мисълта за магия, докато снощи не ме заболя главата, адска болка, пих хапче, няма минаване, по едно време взеха да ми горят ушите, главата взе да ми се затопля, незнам как да го обясня, но около 3 часа щях да полудея, от болка и жега само в главата, незнам има ли нещо свързано с изчезналата ми чехла, оставям на вас, по знаещите да кажете и какво да правя с другата обувка от чифта, защото си я прибрах вътре от срам да не ми стои една чехла пред вратата....

# 382
  • Мнения: 2 477
Някой  може да ти я метнал в кофата за боклук на майтап или за да те отучи да не си държиш обувките в общите части. За магия няма изобщо да е сетя, още по-малко да психясвам.

# 383
  • Мнения: 267
Някои хора не вярват в черни магии и в тяхната вреда върху човека въобще, но да ви кажа, не са хич шега работа. Като малка живеех на село при баба и дядо. В нашето село имахме една бабичка, която казваха, че е магЕшница, правила черни магии. И наистина беше такава. Младежите до много късно седяха навънка и казваха, че почти всяка вечер към 1-2 часа виждали как въпросната бабичка, Велизара се казваше,  обикаля нощем из селото, забулена с черната си кърпа. Влизаше из плевните на хората по това време и правеше магии в животните (кравите), да скрият млякото и да не го пускат. А това беше голяма трагедия за бедните селяни. Само мисля, един човек  я беше хващал на местопрестъплението в плевнята си (нощем) , но срам не я хващаше. Веднъж посред бял ден я бяха хванали да прави магия пред входната врата на едно семейство. Искаха и полиция да викат. Но и седемте й деца като скочиха и я защитиха като си измислиха тезата - тя лекувала! А хората казаха, че като са се приближили - имало пред вратата - отровни билки, восък, сапун, косми и пръст от гроб. Това според вас - "лекуване" ли е?! Като цяло същата тази бабичка си беше откачена жена. Не знам каква беше тази нейна злоба. Макар че моята баба ми е разказвала, че бащата на вещицата Велизара е бил поп едно време на селото (поп Жеко се е казвал) и също правил магии на хората. Това се предава по наследство. При тях е - като родов занаят. Велизара почина отдавна, а сега дъщерите й, и петте - са абсолютно същите, но поне се крият, а на баба Зара изобщо не й пукаше, че ще я видят. Казвам ви - това човек, градски, ако я видеше - щеше да си каже, че е ЛУДА БАБКА. ДЕМЕНЦИЯ.

И кое е това село, ако не е тайна, където има 5 дъщери на маГешницата, които владеят занаята?

# 384
  • Мнения: 96
Здравейте отново на всички. Първо искам да благодаря на дамите които ми писаха. След много обикаляне преди няколко месеца посетих една жена във Варна. Миналата година съпругът ми ни напусна и спря всякаква комуникация с нас от раз и 12 години брак отидоха в нищото. С детето ми изкарахме най-кошмарните коледни и новогодишни празници сами  в невидение и незнание какво се случва и честно казано се бях отчаяла защото не бяхме го чували и виждали 4 месеца,не вдигаше телефона дори на детето.Тази жена помогна на семейството ми много.Позна за намесите.Направи и ритуал за събиране и още един за премахване и дори и сега не мога да повярвам че съпругът ми си е в къщи и отношенията ни са добри.2 седмици след посещението ми там се обади от нищото,въпреки че месеци преди това звънях и писах без отговор или отговаряше нещо от сорта не ме занимавай повече не го искам този живот с теб и детето,приключих с вас. Благодаря на тези които ми дадоха насоки защото от човек на човек и така се намира явно правилния.Гледа ми на карти и там всичко си ни излезе.Никога не подценявайте злонамерените намеси защото се оказа че зад всичко стои наша много близка "приятелка".Дано никога повече не изпадаме под подобни лоши влияния.В алчноста и егоизма си хората са готови да затрият всеки който им е на пътя. Може би някой ще ме осъдят, но обичам съпруга си и семейството е всико което имам.Бог да ви пази,пазете се и вие!Благодаря ви от сърце за насоките!
Здравейте може ли да ми пишете. Кутията ви е пълна благодаря ♥

# 385
  • Мнения: 67
Здравейте отново на всички. Първо искам да благодаря на дамите които ми писаха. След много обикаляне преди няколко месеца посетих една жена във Варна. Миналата година съпругът ми ни напусна и спря всякаква комуникация с нас от раз и 12 години брак отидоха в нищото. С детето ми изкарахме най-кошмарните коледни и новогодишни празници сами  в невидение и незнание какво се случва и честно казано се бях отчаяла защото не бяхме го чували и виждали 4 месеца,не вдигаше телефона дори на детето.Тази жена помогна на семейството ми много.Позна за намесите.Направи и ритуал за събиране и още един за премахване и дори и сега не мога да повярвам че съпругът ми си е в къщи и отношенията ни са добри.2 седмици след посещението ми там се обади от нищото,въпреки че месеци преди това звънях и писах без отговор или отговаряше нещо от сорта не ме занимавай повече не го искам този живот с теб и детето,приключих с вас. Благодаря на тези които ми дадоха насоки защото от човек на човек и така се намира явно правилния.Гледа ми на карти и там всичко си ни излезе.Никога не подценявайте злонамерените намеси защото се оказа че зад всичко стои наша много близка "приятелка".Дано никога повече не изпадаме под подобни лоши влияния.В алчноста и егоизма си хората са готови да затрият всеки който им е на пътя. Може би някой ще ме осъдят, но обичам съпруга си и семейството е всико което имам.Бог да ви пази,пазете се и вие!Благодаря ви от сърце за насоките!
Здравейте може ли да ми пишете. Кутията ви е пълна благодаря ♥


Здравейте ,може ли координати и за мен.
Благодаря

# 386
  • Мнения: 267
Защо на лични? Защо не тук? Много хора се нуждаят от помощ!

# 387
  • Мнения: 67
Защо на лични? Защо не тук? Много хора се нуждаят от помощ!


Цитираният пост е от 2020 г.
Не знам дали момичето въобще влиза и дали ще ни отговори

# 388
  • Мнения: 96
Защо на лични? Защо не тук? Много хора се нуждаят от помощ!
Кутията е препълнена и затова написах. Преди са я питали и не е дала информация

# 389
  • Мнения: 67
Защо на лични? Защо не тук? Много хора се нуждаят от помощ!
Кутията е препълнена и затова написах. Преди са я питали и не е дала информация


Явно е че никой не може да ни помогне

Общи условия

Активация на акаунт