Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

ЛЮБОВНА МАГИЯ И ХОДЖИ

• 104 021
  • 288
  •   1
Отговори
Тук искам да обсъдим,дали има ефект правенето на подобни видове магии и някой от вас изпробвал ли ги е? Много стана популярна тази тема напоследък и ми се иска да споделите вашите впечатления от всичко това!  Simple Smile

# 1
  • в рока
Къде е популярна тази тема?

# 2
Напоследък доста мнения изчетох и ми е интересна самата тема  Sunglasses

# 3
Остави ги тия, нищо не разбират. Дай снимка на обекта, ние ще му направим  Mr. Green

Защо се връзвате на подобни неща?

# 4
За това ли ме пращате пред джамията в моята тема...хаххаах .

# 5
  • в рока
И за това. Mr. Green Mr. Green Mr. GreenАма ти питай за всеки случай и за някой ,дето разбира от вуду Wink

След магията с менструална кръв никви ходжи не ме впечатляват Crossing Arms

# 6
  • Бургас
 newsm78Мине се не мине време и някой хуква по ходжи.
Не съм в крак с модата.

# 7
Има много интересни истории на хора на които наистина са помогнали подобни лица.. Колко е измислица и колко е истина не зная,но определено има нещо такова  Rolling Eyes

# 8
Има много интересни истории на хора на които наистина са помогнали подобни лица.. Колко е измислица и колко е истина не зная,но определено има нещо такова  Rolling Eyes

Това са т.нар. градски легенди. Хора с развинтено въображение бол.

И какво, дори да е истина (а съм сигурна, че не е), на теб ще ти е приятно ли някой да ти направи магия и да те принуди да го обичаш  Sick

# 9
  • София
Пълни глупости.

# 10
Лизет няма ли я?

# 11
  • в рока
Цитат
Лизет няма ли я?

Няма я ,хем я насочих в друга тема за тази тук Crossing Arms

# 12
  • Ямбол
Аз съм чувала, че магия може и по профил да се направи.
Особено податливи са онези, които обичат да пишат главни букви.

# 13
# 14
Ко ? Не.

# 15
  • Tам през Атлантическия океан

Преди нея има "Алтернативния'  Laughing там от време оно има тема  Mr. Green

# 16
Едни приятели са ме водили на ходжа по здравословен проблем. Аз не вярвам на такива неща и го направих, за да им угодя (страх нямам, та малко забавление да си направя), Ходжата ме хвърли в такива мисли, че всякакви болести излетяха от главата ми. Mr. Green

# 17
Ооооох, и вие ли...

# 18
  • Galaxy 13197853088
Хмммм ще взема
да стана ходжа.

# 19
Напълно съм против тези неща.

# 20
Майн Годд, менструална кръв!! smile3544
 Popcorn

# 21
Хмммм ще взема
да стана ходжа.

По-добре шейх.

# 22
  Кого ще омагесваме?

# 23
  • Kопенхаген

purko88, напълни ми душата с тази снимка   bouquet

Да, има една любовна магия изпитана във вековете. При пълнолуние, три какпки менструална кръв в кафето на любимия и ти става верен до гроб  Naughty

# 24
  • в рока
Авторке,записвай рецепти Wink

Скрит текст:
Мадам,този човек и семейството му,както и мистър Слаш са ми най-любимииии Heart Eyes

# 25
Малко теория на ходжите.

Всеки човек има огромен потенциал за вътрешна креативност. Може да
начертае пътя си и да го реализира. За съжаление повечето хора нямат
необходимата концентрация, за да видят какво искат, да го запомнят и после
да водят живота си по този сценарий.

Тук идват магьосниците от всякакъв вид, вкл. ходжи. Те ти дават изпитан,
традиционен, често доста груб начин да изкристализираш вътрешните си
сили, да запомниш накъде трябва да вървиш.

За съжаление така получената "магия" ще е като зле скроен костюм. Ти може
да имаш определени личностни качества, с които да се свързваш по уникален начин
с мъжа си, да предизвикваш любов. А ходжата ще ги замени с нещо грозно, несвойствено.

Ако човек се научи да работи с тази вътрешна креативност, вижда, че повечето стари
методи са ефективни, но понякога комични, зловещи или неподходящи. Затова е по-добре
да осъзнае, че ще трябва сам да свърши работата.

Отивайки за магия, човек се лишава от най-ценното: сам да пише сценария си.
Вкарва се в рамка. А това не е добро за човека, той трябва да е лек и свободен, да
не е закачен за нищо. На ходжата давате златна монета, той ви дава тенекиен медал.

Да, в някои случаи може да помогне- ако човек живее като скот, без никакъв опит
да вкара духа си в реалността, да започне да променя нещата малко по малко.

Но и тази помощ е временна.

А магията на ходжите е много несвойствена за българското настроение и особености.
Привлича ни обаче, екзотична е- но страшно ни заробва. Трябва да имаме други пътища.
Не бих даже престъпила прага на ходжа, гнусни са ми.

# 26
  • София
Мислите ли че е възможно ходжа да помогне на православен?!

# 27
Неведоми са пътищата на Аллах- ако тя реши, може.

Но аз лично предпочитам човек сам да си върши задачите, според
света, в който му се е паднало да живее. Родил се е православен-
ще търси там спасение.

# 28
  • София
Мислите ли че е възможно ходжа да помогне на православен?!

Не. Доколкото съм чувала, те правят само гадни магии за православни.
Даже любовна магия да е - пак ще е лоша.
На някой хора тия неща са им майтап, но аз никога не бих припарила до подобно нещо.
Каквото мога сама - си го мога и си го правя за мен си.

Мамасита, както винаги, го е разказала по-подробно.

# 29
Аз прочетох една доста интригуваща история на жена,която е била много отчаяна след загубата на мъжа и,че е отишла при въпросният ходжа.. на кратко ги е събрал за 1 месец и имали 22 годишен брак,та в нейния случай не мисля че си е навредила...  newsm78

# 30
Ето и малко теория на Корана. Ако е написана на арабски, това
не е просто книга, а текст, създаден така, че да има много нива на
влияние, които са достъпни според нивото на четящия. За някои
е безсмислено, за други е поезия, за трети прочитането на даден
пазаж буквално предизвиква видение на ангел, който ти дава информация.

Друга такава книга е Одисей от Джеймс Джойс, но това е друга тема
- за "триизмерните книги".

И като ти дадат текст от Корана, завит на муска, не може да усетиш
как за собственото си ниво би разбрал този текст. Но може да сте сигурни, че
действията на ходжата са насочени към някои от по-ниските нива на съществуване
на човека.

Човек може да има много нива на съществуване, според съзнанието. Може да
е много напред, може и да е почти животно.

А православните са доста напред в човешкото. Някои от магиите с коран
може да ги дръпнат назад, заради фокуса към по-низши състояния на битието.

Всичко това звучи малко мистично, но си е така, огледайте се днес и ще видите,
че хората се различават по съзнание, по виждане на света. Някои гледат с
очите на ангели, други- с очите на говеда.

# 31
има ли някой който наистина може да направи успешна магия за любов

# 32
Честно да си кажа аз постнах тази тема,за да разбера дали наистина може да се направи такава магия и то успешна..

# 33
  Всичко това е чиста  сугестия.
  Дай двеста лева на нас и ние ще ти кажем как да докопаш въпросния мъж.

# 34
  • София
L'Agent, Mamacita Bandida, подкрепям напълно споделеното от вас!   bouquet

# 35
  • Насред хаоса
Наистина ли мислите, че ако някой не ви иска, с магия ще го накарате да ви заиска?  Crazy

# 36
  • София
Наистина ли мислите, че ако някой не ви иска, с магия ще го накарате да ви заиска?  Crazy

Чула съм, че има само временен резултат и после нещата се влошават драстично.

# 37
  • София
Муските с магиите на ходжите може и да са ефектни, ако са придружени с буквален превод на БГ, но ако са на арабски как точно ще повлияят на някой мъжки субект, който не владее езика?! Като цяло приемам, че думите изречени с определена емоционална нагласа влияят директно на когото трябва, но ако просто са написани и си седят мълчаливо на листчето, коя е тази енергия, която ще ги пренесе до обекта на магията?!  Rolling Eyes

# 38
  • София
Мисля, че в джамията в София продават муски.

# 39
  • в рока

Цитат
Вмъкни Цитат
                            Аз,бе ,аз правя,няма менструална кръв.Даваш на обекта половинка домашна,и за миг ставаш богиня.Е ,успешна,успешна,колко да е успешна,къмто за около 12 часа бива.

# 40
  • София
Честно да си кажа аз постнах тази тема,за да разбера дали наистина може да се направи такава магия и то успешна..

Да, може. Сама за себе си. Но са по-скоро за привличане на подходящ човек, а не за да накарате някой да ви заобича. То и по детските филмчета се казва, че такава магия е незаконна и лоша.
Идеи и техники има тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=732669.0

# 41
Така е,според мен единственият ходжа,който може да направи такава успешна магия е този от Долни Воден  Rolling Eyes Но за него се казва,че не прави магии,а само разваля... Той говори български,млад е! Ако някой е ходил все пак при него за подобни любовни магии,нека сподели  Hug

# 42
  • Насред хаоса

Чула съм, че има само временен резултат и после нещата се влошават драстично.
Не вярвам и за временен резултат дори. Просто отчаяни опити да се привлече човек, който няма и грам интерес или да се върне такъв, който е решил да си тръгне. За влошаването съм съгласна, но не заради магията, а заради отказа на решилия да я прилага да пусне човека, да се пребори с болката и да продължи напред. Вместо това затъва още повече.

# 43
  • София
Така е,според мен единственият ходжа,който може да направи такава успешна магия е този от Долни Воден  Rolling Eyes Но за него се казва,че не прави магии,а само разваля... Той говори български,млад е! Ако някой е ходил все пак при него за подобни любовни магии,нека сподели  Hug

Има мнения, че не е така силен, както баща си.

# 44
  • в рока
Не мога да повярвам,че млади,съвременни жени може да вярвате на такива глупости.Ебаси отчаяните и смотани,без грам самочувствие трябва да сте за да прибегнете до такава тъпа постъпка Tired

Магията не е нищо друго освен вид енергия,която влияе на лабилния психически.Всъщност вярвам само на така наречената автомагия.

# 45
  • София
Абе пак ви казвам - понякога и вие не знаете какво искате, а как може да разчитате друг човек да знае какво точно искате и да го изрази с думи на лист. И даже този човек да има най-добри намерения, пак нещо ще обърка - една дума дори и ще видите какъв майтап може да стане.

Много е просто!
Взимате един бял лист и пишете - искам това и това.
Сгъвате го, пъхате го някъде и го забравяте.
Действа.

# 46
  • София
Не разбирам докъде трябва човек да загуби себеуважение, за да прибегне към любовни магии.....По-жалка просия от това май няма.....

Не ми е нужно друго разубеждаване....

# 47

Па може, ама после трябва да си носиш последствията. Почти всеки може.

Много е лошо за млада жена така да си постеле пътя към любовните връзки.

Сурите не могат да имат буквален превод.

От друга страна с някои мистични действия дамите могат да се поотпуснат
и да станат по-привличащи. После хубавите мъже идват. Но и това крие рискове.
Всичко крие.

Не знам кое е "успешно". Май авторката дори е твърде млада, за да знае какво
е любов- не привличане и похот, а любов. Любовта е лесна, няма нужда от магии.

Музикална пауза:

http://www.youtube.com/watch?v=dls_cBmUt7Q&list=PL49672AB5F3137798

# 48
  • София
Имаше един стар филм - "Любовен елексир номер 9".
Една жена бяга от цяла тълпа мъже. Joy

А впрочем, специално за мъжете, с които не ми е провървяло, съм установила, че определено е било за добро за мен.

# 49
Постнах темата само и единственно за да се разбере има ли подобни неща и тествани ли са. Всеки решава сам за себе си,вие не можете да съдите хората,ако искат отиват и правят магии. Точка! Писна ми от мнения който са излишни и не по темата  Naughty Въпросът ми е ,дали ходжата от Долни Воден прави любовни магии или не,нищо повече! Ако сте ходили при него,моля изкажете мнение

# 50
  • в рока
Е ,що да не са по темата?Щот не съвпадат с твоето мнение ли?И на мен ми писна от тъпи теми,ама ей го на,има.Пък и се забавлявам с тях Laughing

# 51
Ами да, можем, защото ходейки да ти правят магия, прецакваш
общото митологично битие на всички ни.

Май има нужда да мислиш, а после да ходиш в Долни Воден. Чети и мисли,
не ми тропай с краче, че ще видиш магия, та свят да ти се завие!

# 52
  • София
Аз не бих тествала с магия за каквото и да било, само и само, за да се уверя дали действа или не! Тат това е глупост! А ако има обратен ефект! Не! В никакъв случай!

# 53
  • София
Авторке, всеки на този свят разбира любовта по различен начин! Ходжата дори да направи любовна магия, то тя може да е от типа - многоженец с 4 жени! Все пак в арабския свят това е нормално - пък и са рядкост мъжете, които обичат жените си по европейски.  Mr. Green  Такава любов устройва ли те?!

# 54
Магията не е за мен скъпи читатели! До преди да си правите изводи,нека кажа,че съм изчела може би стотици мнения и истории,който ме заинтригуваха! Не е до самата магия,а влиянието и времето,което тя действа има хора,който са я изпитали и ми се искаше да чуя и тяхното мнение!  Peace

# 55
Не е за теб, но си намесена. По логиката на магията- няма да останеш
суха, и за теб ще има последствия.

Ей ти мнение, изпитвала съм повече отколкото си представяш неща, на
които им викаш "магия". Не е за тъпанари работа...

Време и влияние няма. Може да действа и два живота. Може и да действа
със задна дата. Няма правила.

Изчела била мнения от форуми! Ей, голямо мистично знание си получила:)

# 56
  • София
Драго ми е да чета....Никой не си е правил либовна магия.....Даже авторката се отегчи от нас....Скука... Laughing

Авторке, както стана ясно, нямаме опит в просията....И краденето на човешки животи.....
Колкото можахме се изказахме...
Едва ли без нашите мнения темата ти щеше да просъществува...
Кажи баба тенкю!

# 57
  • гр. София
Аз прочетох една доста интригуваща история на жена,която е била много отчаяна след загубата на мъжа и,че е отишла при въпросният ходжа.. на кратко ги е събрал за 1 месец и имали 22 годишен брак,та в нейния случай не мисля че си е навредила...  newsm78

А мъжа й какво мисли? Или той всъщност не може да мисли, защото е бил "омагьосан" да бъде с тая жена и да я обича? Той е бил принуден, не мислиш ли? Принудата хубаво нещо ли е? Дори, когато не осъзнаваш, че я има.

Успешна за кого? Т.нар. любовна магия си е чиста принуда. Много искам, многомногомного Хикс да ме обича и да сме заедно. Ма дали Хикс иска същото?  Wink Ти би ли искала някой да постъпи така с теб?

Подкрепям написаното от Мамасита  Peace

ПП: Пурко, едва се удържам да си нацелувам монитора с тоя твой подпис!  Crazy

# 58
Според мен точно в подобни форуми хората споделят неща който са им се случили и са ги изпитали... За мен има такава магия,но при едни успешна ,при други не... на който както му е писано! А жената не мисля,че е споделила със своя съпруг,но така са щастливи,хората правят всичко за да са щастливи,дори и такива магии

# 59
  • София
Магията не е за мен скъпи читатели! До преди да си правите изводи,нека кажа,че съм изчела може би стотици мнения и истории,който ме заинтригуваха! Не е до самата магия,а влиянието и времето,което тя действа има хора,който са я изпитали и ми се искаше да чуя и тяхното мнение!  Peace

Е - ето - казвам ти.
Някъде 1998-1999 съм написала на един лист как искам да изглежда, какви черти да има и как да се казва бъдещият ми мъж. И много да ме обича.
2005 го намерих и установих, че всичко се е сбъднало.
Само да ти кажа, че такова име носят 2-3 човека в БГ.

# 60
  • в рока
Мартичка,нищо лично,обаче няма нищо по-лошо от манипулацията и обсебването.

Розичке,благодаря,радвам се,че предизвиквам приятни емоции  bouquet

# 61
  • София
Излиза, че щастието оправдава всеки път към себе си.... Rolling Eyes
А всички знаем, че не е така.....

# 62
Лошото е ,че все повече хора се залъгват и ходят... Моята позната,заради която всъщност е темата е била със своя съпруг 4 години,след което той внезапно я напуска и не иска да е с нея... В момента е решила да отиде при въпросният ходжа,чрез тази тема се опитвам да и покажа,че нещата не се оправят така,за съжаление обаче,нищо не помага....  newsm78

# 63
  • в рока
Тя се нуждае от психоаналитик,не от ходжа

# 64
  • София
martichkaa,
С тази тема по никакъв начин не можеш да й го покажеш! Тя трябва САМА да го проумее!

# 65
  • гр. София
Според мен точно в подобни форуми хората споделят неща който са им се случили и са ги изпитали... За мен има такава магия,но при едни успешна ,при други не... на който както му е писано! А жената не мисля,че е споделила със своя съпруг,но така са щастливи,хората правят всичко за да са щастливи,дори и такива магии

Сега си представи, че мъжът й не е искал повече да е с нея, не я е обичал. Обаче тя е направила магията и, хоп, принудила го е чрез нея да останат заедно и да я обича. Тая принуда ще и излезе не през носа, а през...римата. Нищо, че сега били щастливи. Това е изкуствено, насилено щастие.

# 66
Когато човек обича, е готов на всичко, разбрах вашите мнения и съм ви благодарна,че се включихте,сега само времето ще покаже какво ще се случи след нейното посещение при ходжата... Да ви попитам само координатите на ходжата от Долни Воден ,да ги има някой? Ще съм ви признателна  Hug

# 67
Лошото е ,че все повече хора се залъгват и ходят... Моята позната,заради която всъщност е темата е била със своя съпруг 4 години,след което той внезапно я напуска и не иска да е с нея... В момента е решила да отиде при въпросният ходжа,чрез тази тема се опитвам да и покажа,че нещата не се оправят така,за съжаление обаче,нищо не помага....  newsm78

Ако й се занимава с мистични работи, по-добре ще е да започне да чете
и практикува от ония книги- Бялата тигрица, Култивиране на женската полова енергия.

Ако много имаш мерак, с такива техники ставаш като магнит за мъже, жени, деца,
дори животни, а понякога усещам, че и дърветата ме харесват:)

Поне ще съчетае полезното с приятното.

# 68
  • гр. София
Когато човек обича, е готов на всичко,
Да, включително и да скапе живота на човека, когото (твърди, че) обича. Въпросът е дали това е истинска любов. Ако обичаш някого не употребяваш сила над него.

# 69
Не е сигурно,дали този ходжа ще я направи магията,която тя толкова силно желае,но в крайна сметка човек докато не се опари,все около огъня стои!

# 70
Постнах темата само и единственно за да се разбере има ли подобни неща и тествани ли са. Всеки решава сам за себе си,вие не можете да съдите хората,ако искат отиват и правят магии. Точка! Писна ми от мнения който са излишни и не по темата  Naughty Въпросът ми е ,дали ходжата от Долни Воден прави любовни магии или не,нищо повече! Ако сте ходили при него,моля изкажете мнение

Не, няма, това са глупости. Има единствено хитреци, или повярвали си хора, които се възползват от лековерието на такива като теб да ти смъкнат кинти, или да получат психическа власт над теб и да те карат да извършваш безумни действия като носене на артефакти в потайна доба на кръстопът.
 Ако някой твърди, че е подействало, или е било плод на случайност, или на автосугестия - повярвал си е, че му е направена успешна магия и се е държал по начин привлекателен за въпросния мъж. Щото те мъжете са много лесни и без ходжа.
 Като няма някой акъл, но пък пари в излишък - да върви в Долни  и Горни Воден, там само чакат такива шарани.

# 71
Само знам, че се казва Кадир ходжа- но това го знам покрай
други теми, свързани с мистичния ислям, където Ел Кидр (Ал-Кадир) е
нещо като Мастър Йода- старче със зелени дрехи, което ти се явява
в даден момент по пътя и ти дава акъл. Ал-Кадир пътува върху риба и
елементът му е водата (като Йода в блатото:)- затова ми е интересно,
че наистина има Кадир Ходжа от Долни Воден:)

Аз лично по-скоро бих търсила Йода, да ме научи как се използва Силата.

# 72
 Как ще те научи като нямаш мидихлориани.

# 73
Имам, разбира се!

Ако нямам, мога да се разходя до Долни Воден- колко е село, спираш
в кръчмата и питаш къде е Кадир Ходжа...може да подпиташ и местните
какво мислят за него.

# 74
Тоя Кадир Ходжа да не предава мидихлориани...
 Впрочем, винаги са ми звучали като нещо като хламидии.

# 75
Ако се вгледаш внимателно в Star Wars, резултатите от теста
за мидихлориани са в същия формат, както един от тестовете
за хламидии:)

За щастие се оказа, че няма да ставам "джедай"...

Най-близкото до "мидихлориани" са "митохондрии". Ама това е
тема за Диетичния.

Да се внимава с ходжите, както знаем, Коранът е книга с много
значения, като ти бае, ти се появява духът на Оби Уан Кеноби и
те учи как със Силата да привлечеш любимия.

# 76
не мисля че е уместно да нападате хората и да иронизирате,никой не ви кара насила да четете постовете

# 77
  • София
Нападаме? С кое? Със светлинни мечове?

Ето малко инфо, което авторката можеше да се напъне да потърси в Гугъл:

"Нещо не ми стана ясно точно какво е егрегор, но не мога да си представя да носа у себе си нещо уж като амулет, а в него да е написано по скоро проклятие...Точно това се е случило на една моя позната, която точно като мен не разбирала написаното на амулета, направен й от този ходжа в с.Долни Воден. Тя го дала на своя позната от турски произход, която й го превела дума по дума - били написани по скоро клетви за всевъзможни нещастия - а уж е амулет за хубаво..."

# 78
Аз лично директно използвам Силата.

Смейте се, но Междузвездни войни е консултирана от един от най-големите
митолози, Джоузеф Камбъл, който цял живот е изучавал как работи съзнанието
на човека и защо си измисля невидими реалности.

Между другото Ал-Кадир се вика със стихче, подобно на това за Том Бомбадил.

Имала съм ситуации, в които съм ги казвала тези стихчета. Това за Ал-Кадир
е доста забавно- половината думи са "Аллах-аман-заман" или нещо от рода на
арабски.

Последна редакция: вт, 01 окт 2013, 13:26 от Mamacita Bandida

# 79
  • София
Още инфо - ходжите в Долни Воден се прескачат. Били двама или трима.
Кадир е най-възрастният.

# 80
  • София
Не мога да повярвам,че млади,съвременни жени може да вярвате на такива глупости.Ебаси отчаяните и смотани,без грам самочувствие трябва да сте за да прибегнете до такава тъпа постъпка Tired

...

+1

# 81
 Винаги съм се чудела, защо хората не се питат, такива като тоя ходжа, ако имат власт над човешките съдби, защо не вземе да стане Император на... Империята, ами седи на майната си в Долни Воден да дращи разни книжки и да ги пъха по пазвите на булките?

# 82
Още инфо - ходжите в Долни Воден се прескачат. Били двама или трима.
Кадир е най-възрастният.

По последни данни из Родопите е станало модерно всеки да се пише
ходжа. Вкл. се навъдили "баба-ходжа", възрастни жени, които не са
били духовни лица, ама сега са почнали да практикуват.

# 83
Достатъчно авторката е чела няма страшно, ако беше така едвали пред неговата къща щяха да стоят от 6 сутринта до 5 следобяд,хора от цялата страна,та дори от чужбина,не мислиш ли? А може би ти си тази,която трябва да се напъне да прочете на колко хора е помогнал!  Stop

# 84
Не е въпросът само как е помогнал- а и как може да е навредил. Нищо
безплатно няма.

А това, че се редят хора- говори повече за хората, отколкото за ходжата.

# 85
  • София
А къде пише на колко хора е помогнал?

# 86
  Е, значи няма да се затрудниш да го намериш, такава голяма опашка трябва да се вижда отдалече.

# 87
Аз не мога да ги разбера такива жени, като тази, която е всъщност повода за тази тема... Naughty Как може да са толкова залюхани!!!??? Мъжете им пръскат пари и други неща по разни малолетни мръсници, а те тръгнали магии да правят... Вместо да се стегнат, да се преведат малко във вид и форма и да омагьосат те нещо свежо, те наште тръгнали на ходжа!!!??? Какъв ходжа, кви 5 лева!? ooooh!

# 88
... И дано само мъжът ми не тръгне по ходжи, че да не се засечем пред джамията ахахах  Joy
ПС Понеже едвали всички схващат вътрешнозаводския хумор в случая, ще поясня, че в темата ми "къде може да се намерят в София чернокожи мъже, съгорумките веднага ме пратиха пред джамията Simple Smile

# 89
  • Насред хаоса
Достатъчно авторката е чела няма страшно, ако беше така едвали пред неговата къща щяха да стоят от 6 сутринта до 5 следобяд,хора от цялата страна,та дори от чужбина,не мислиш ли? А може би ти си тази,която трябва да се напъне да прочете на колко хора е помогнал!  Stop
Защото хората в отчаянието си прибягват до какво ли не. Други пък се възползват от хорската мъка и така. Може да е помогнал, може и да е навредил - няма как да се знае със сигурност. Но пък в случая на твоята позната важи правилото, че ако човек сам не иска да си помогне, и Господ не може да му помогне.
... Вместо да се стегнат, да се преведат малко във вид и форма и да омагьосат те нещо свежо, те наште тръгнали на ходжа!!!???
А де! Сякаш е единственият мъж на планетата.

# 90
  • София

Авторката май взе да се обърквааа.
И да си признава, че всъщност е ходила самата тя вече.
Ако не - знае доста повече от нас.
Знаем ги ние тия теми с "една приятелка пита"... Wink

# 91
  • гр. София
Аз пък да питам колко от търсещите магии и ходжи са кръстени и ходят по църкви?
Защото християнската религия е несъвместима с ходжи и магии. Или си християнин, или си лицемерен посетител в църквата. Бог не обича вторите  Wink

# 92
Всъщност на бог не му пука, и с магии да се занимаваш, пак ще
те прекара откъдето трябва- само дето ще ти е по-неприятно, ако
на врата ти виси магия.

# 93
Не ме вълнува нито какво мислиш,нито какво пишеш! Имам информация ,да и съм чела,че наистина го търсят много хора,така че не съм тръгнала нито да се оплитам,нито да ти доказвам на тебе точно  Naughty

# 94
  • гр. София
Всъщност на бог не му пука, и с магии да се занимаваш, пак ще
те прекара откъдето трябва- само дето ще ти е по-неприятно, ако
на врата ти виси магия.

Е, простосмъртните не разсъждават за Бог. Те четат Библията, слушат какво им казва попът и така. Wink

# 95
Пука ти, мартичкаа, защото те е страх. И четеш, и ти пука. И се оплиташ вече.

# 96
И.. ако мартичкаа не е баш ходжата (от Долни Воден), който се саморекламира в момента - стагнация е, спор няма. Всички средства са оправдани Laughing

# 97
Ми ако е ходжата- да се обърне към Аллах, той все още е
малко по-могъщ и знаещ от Бг-Мама...

# 98
Съмнявам се. Crossing Arms

# 99
  • в рока
 Joy Joy

# 100
  • София
Авторке - ето ти една любовна магия!

أنت ارتفع لك كريم سعادتك بالنسبة لي

# 101
Когато човек обича, е готов на всичко, разбрах вашите мнения и съм ви благодарна,че се включихте,сега само времето ще покаже какво ще се случи след нейното посещение при ходжата... Да ви попитам само координатите на ходжата от Долни Воден ,да ги има някой? Ще съм ви признателна  Hug

Вместо да губите време да ходите до ходжата, изгледайте този филм. Поне ще останете с добро настроение:

http://www.imdb.com/title/tt0110737/?ref_=sr_1

# 102
# 103
Класиката е Приложна магия. И "Вещи в занаята"Simple Smile за по-младото поколение.

# 104
  • София
Има филм Вещи в занаята? Дай го де!

# 105
 Не е това, което си мислиш.
 По това, което си мислиш, тоест Laughing

http://vbox7.com/play:4e307e5de8

На авторката, или приятелката обаче, наистина повече и трябва главознание, отколкото некакъв си ходжа.

# 106
  • Tам през Атлантическия океан
Мгия за да заобичша повече себе си  Wink  ? Би била по ефективна  Wink

# 107
  • Варна
И в Клуб Уинкс работят с магии. Има филми посветени на тях също.

# 108
Мамасита, всеки има своите страхове, дори и ти! Както сама си призна, теб те е страх да общуваш с цветнокожи, за да не хванеш спин. Crazy

# 109
Ми то зависи как общуваш.

# 110
  • Kопенхаген
Тъпо е да си пръскаш парите по разни ходжи и шарлатани, а да си оставаш все същата разплута отегчена домакиня.
Ако имаш пари инвестирай ги в себе си, във фитнес, в нова прическа, в нещо което ще те промени. Направи му друго впечатление, научи  нещо ново в секса.

Пуркич,
Скрит текст:
наскоро на Стивън му свалих цялата дискография. Не мога да се наслушам  Heart Eyes

# 111
  • София
И понеже говорите за страхове - страховете са най-големия враг на човека! И страхотна пречка да постигнем нещо.

# 112
Абе който го е страх от ходжи, да не ходи в джамията!!! А който от спин- и около нея!! Ааааахахаха Joy

# 113
  • в рока
Дес,много хубаво го е казала.

Скрит текст:
И аз я имам,Мадам.Заради него въобще прослушах тази музика.Има и по-добри гласове в рока.Но неговото чувство ,което предава на песента-никой.Поне мен нищо друго не може да ме докосне така

# 114
http://www.dnevnik.bg/photos/2013/10/01/2151302_fotogaleriia_mju … mat_svoi_konkurs/

Не забравяйте, че магиите на ходжата са за ей тия мацки.

# 115

Магията не е нищо друго освен вид енергия,която влияе на лабилния психически.Всъщност вярвам само на така наречената автомагия.
newsm10

# 116
Мартичка, на въпросния мъж златен ли му е?

# 117
Не, магически е:)

# 118
  • Kопенхаген
Мартичка, на въпросния мъж златен ли му е?

Ако добавим и работлив... то такова чудо как да се изпусне   Grinning

# 119
  • София
Естел Бързоход, много точен въпрос! Simple Smile

Joy Joy Joy rotfImao rotfImbo
Страхотни сте!   newsm10

# 120
  Мадамата да иде на курс при Кобилкина, вместо при некакъв ходжа, парите същите, а удоволствието със сигурност ще е по-голямо.

# 121
К'ва Кобилкина, да пита тука, ша й дадем акъл, теория и практика.

Има една тема за еротичните сънища, та се зачудих ако направиш
любовна магия, дали пък няма да започнат да те сънуват...

# 122
Имам нужда от помощ, искам да се свържа с някой, който прави магии, става дума за бяла магия за любов, от много време си пръскам парите и си губя времето с шарлатани, които нищо не правят.Ако някой от Вас знае някой който наистина може да ми помогне да ми пише. Благодаря на всички предварително. Не ме критикувайте,моля Ви.Не знаете колко голям е проблема,просто искам ако можете да ми помогнете.Изчела съм всички за и против това за което питам,и въпреки всичко се надявам на разбиране и да не ме критикувате.

# 123
Мине се не мине месец и цъфне някоя тема със стенания и молби за помощ в търсене на месията, който ще оправи с магическа пръчка  любовните несполуки. ooooh! Толкова мъка броди по нашите ширини, че просто не е истина....Е, да се надяваме, че Лизет ще влезе скоро да набие канчетата на неподатливите на обикновени съвети. Срамота е на днешно време да се мисли по подобен начин, но....каквото сам си направиш, друг не може да ти направи.

# 124
  • bulgaria
Аз пък да ви кажа, че (освен, че са пълни кретенизми и манипулации) магиите се връщат двойно и ти излизат през носа. Ама няма бяла, няма пембяна. А какво става ако направиш магия за любов на бившия, а същевременно комшията, който тайно е влюбен в теб, направи същото? Ще си живеете щастливо влюбени тримцата ли  Laughing

# 125
  • гр. София

Няма такова нещо като "бяла магия". Както няма и "черна магия". Магията няма цвят. Който твърди, че има, значи разбира колкото аз от физика, т.е. никак.

# 126
Не мога да разбера какъв човек трябва да си, за да се молиш сърцераздирателно някой да ти помогне да упражняваш насилие върху друг човек  Shocked Защото магията е точно това - насилие върху волята, желанията на друг човек.

# 127
Имам нужда от помощ, искам да се свържа с някой, който прави магии, става дума за бяла магия за любов, от много време си пръскам парите и си губя времето с шарлатани, които нищо не правят.Ако някой от Вас знае някой който наистина може да ми помогне да ми пише. Благодаря на всички предварително. Не ме критикувайте,моля Ви.Не знаете колко голям е проблема,просто искам ако можете да ми помогнете.Изчела съм всички за и против това за което питам,и въпреки всичко се надявам на разбиране и да не ме критикувате.

Наистина ли искаш магия?

# 128
# 129
аз мисля,че магия за любов не съществува и никой от тези шарлатани неможе да помогне

# 130
Олеле, оня ден зад мен пътуваше някакъв ходжа, който разказваше на една жена на някакъв микс между турски и български как правел магии  Sick

# 131
 Толкова много се съмняваме в професионализма на лекарите и все ги подлагаме на проверка.Дали е правилна дозата,дали не  е пропуснал буква в рецептата.....Ха сега представете си как докато ходжата ви пише заклинанието на петия йероглиф отляво му трепне ръката и вместо любимия мъж при вас довтаса орангутана от зоологическата градина!?Как ще му върнете рецептата(талисмана). Laughing

# 132
# 133
  • София
Толкова много се съмняваме в професионализма на лекарите и все ги подлагаме на проверка.Дали е правилна дозата,дали не  е пропуснал буква в рецептата.....Ха сега представете си как докато ходжата ви пише заклинанието на петия йероглиф отляво му трепне ръката и вместо любимия мъж при вас довтаса орангутана от зоологическата градина!?Как ще му върнете рецептата(талисмана). Laughing

Ти за позитивното мислене не си ли чувала? Laughing

# 134
Да,наистина искам.

# 135
# 136
Здравейте. Из цялото интернет пространство се опитвам да открия телефон на Румен от Вълчи дол, но без успех. Дали някой може да помогне?

# 137
Как може да вярвате в подобни неща? Shocked Вземете си живота в ръце и не разчитайте на подобни глупости. Аз не изпитвам и грам уважение, към мюсюлманската религия /не към мюсюлманите/, въпреки, че съпруга ми е мюсюлманин. Няма, как да уважавам религия, която насърчава многоженството, побой над съпругата и т.н. и т.н. Да не излизам от темата. Магиите в християнството са голям грях, гаданието също! Преди време след преживян стрес, майка ми ме побърка с ежедневно дуднене да ме води при ходжа. Не издържах един ден и отидохме. Отвратих се! То не бе плюене и духане срещу лицето ми Sick Накрая ми каза, че имам магия. Друг път! Да си намери някой, който да му повярва. Отвратителното в случая е, че въпросният ходжа предложи да ми развали магията и да я прехвърли с тройна сила срещу този, който я е направил. Sick Теглих му една наум и си тръгнах. Що за Божи наместник се занимава с магии и "отклоняване" от написаното?

# 138
  • София
На мой близък вече бившата приятелка му беше правила магия, така му казъл човекът,който я развали. Бяха заедно 2г.за което време той се държеше супер странно, правеше каквото тя му каже, предпочиташе я пред семейството си. .. а какви смс-и му беше писала бях втрещена като разбрах. ... та аз лично мисля че да се занимаваш с подобни неща не е редно, не трябва да заставяш човек да обича насила...

# 139
  • София
На мой близък вече бившата приятелка му беше правила магия, така му казъл човекът,който я развали. Бяха заедно 2г.за което време той се държеше супер странно, правеше каквото тя му каже, предпочиташе я пред семейството си. .. а какви смс-и му беше писала бях втрещена като разбрах. ... та аз лично мисля че да се занимаваш с подобни неща не е редно, не трябва да заставяш човек да обича насила...

Е, оставаше да каже, че няма магия.

# 140
Отидеш ли на врачка, винаги имаш магия, абсолютно винаги.  Peace И ако си шаран, си плащаш прилично да ти я развалят.

# 141
  • София

Е, оставаше да каже, че няма магия.

Ами не съм запозната с тези неща ,това което знам е ,че не не взима пари и не е ходжа , живее в някакво село и "гледа" на снимка и дреха на човека , на който трябва да се гледа ..Факт е обаче ,че моя роднина се раздели с въпросната и сега всичко е повече от Ок , даже той сам си го казва..това е важното

# 142
Здравейте , преди да реша да се регистрирам тук прочетах много обвинения към хората , които търсят помощ от хора , които се занимават с магии . Някой от Вас не вярват , защото не са се сблъсквали . Бях на 13 г , когато видях баща ми как линееше , от магиите на леля ми заради имоти . След намесата на ходжа , татко се оправи . След като родих второто си дете , съпругът ми ме напусна .Бях разбита , объркана , и много отчаяна , с две деца . Обиколих много шарлатани и шарлатанки , пропилях много пари ... Но накрая попаднах на човек , който ми помогна . И до днес сме заедно , но още ми тежи от изневярата му . С магии си го върнах , но магията не излекува сърцето ми .

# 143
Попаднах случайно на темата и искам да споделя нещо, което го знае само съпругът ми. Преди 14 г. бях безнадеждно влюбена в сегашния ми мъж, бях 14-годишна тинейджърка и той беше първата ми любов, за съжаление несподелена (той беше на 17). Бях отчаяна, намерих една магия в един известен тийн вестник, пишеше "бяла магия за любов". Не я помня дословно, но включваше билки, свещ, негов личен предмет (който взех чрез сестра му) и снимка. В статията се казваше, че човекът ще се влюби в мен истински до 7 години. След точно 6 години, бях студентка в София, но се прибрах до родния град и нещата се случиха от само себе си и непланирано на абитуриентската на сестра му. Той ми призна чувствата си и че ме е погледнал по различен начин, сякаш ме вижда за първи път и е любов от пръв поглед. Връзката ни оцеля от разстояние и след 3 години се оженихме. Миналата година ни се роди и син. Той знае за магията, но не вярва че това е причината да сме заедно. Аз също се надявам да е просто щастлива случайност, но реших да споделя Simple Smile

# 144
И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .

# 145
  • София
И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .

Има ефект само когато е направена от вещер в занаята!

# 146
  • София

Има ефект само когато е направена от вещер в занаята!

Ама 'мола ви 'са пестете ги тези празни редове.

# 147
Следя темата с интерес. Познавам едно семейство, което се сформира след направена магия при ходжа.