Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 окт. 2013, 11:07 ч.

Заведения с детски кът - София (3)

• 190 820
  • 618
  •   1
Отговори
# 615
Момичета,  списъкът на зеведенията в началото на темата съвсем не е актуален, а за бързо търсене е много полезен!
Може ли модераторите да изтрият старите с наша помощ.  Какво забелязвам аз:
SPAGGO Лозенец - не съществува, сега там е  PETRUS, имат детски кът
ДОБРО Лозенец - не съществува , сега там е Рицаря, старото заведение имеше детски кът, на сайта на новото не се споменава
''Fish&Grill" Редута - не съществува, сега там е Фемили Хаус , имат детски кът с аниматор.
"Червената къща" (център) - не съществува, сега е ДОБРО и за жалост вече нямат детски кът

Може да добавите едно много приятно място в кв.Слатина с хубав детски кът с аниматор http://denihouse.com/%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F.html

# 616
Здравейте мами, дъщеричката ми скоро става на 1 годинка и търся някое заведение в София в, което може хем родителите да седнат хем да има детски кът в, който по-големите дечица могат да си играят. Тъй, като смятам, че ще сме около 30 човека моля ако имате някакви наблюдения и опит да ги споделите ще съм ви много благодарна.

# 617
  • в града на вечния купон
капела плей - от 2 години на дъщеря ми до 7те там сме празнували, като 4 години наемахме аниматор за малките.

# 618
  • Sofia, Bulgaria
На каква възраст са децата? Вариант ти е някой мол с плейграунд и капела плей, тринити кидс е интересно, но знам че е скъпо. Но щом теоето дете ще става на 1г явно ще си е с теб, така че мобе да разпиташ гостите къде ходят и допада на децата им

Общи условия

Активация на акаунт