Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 133

  • 94 975
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 731
 #Crazy #Crazy #Crazy #CrazyМале новата тема сега започва и какви красоти вече сте показали!!!
_Пепи_честит ти рожденник на патеричка!Да ви е жив и здрав малкия! А тортите ти винаги ме оставят ей така
И сега един СПЕШЕН въпрос:Къде от нета мога да си поръчам правоъгълни готови блатове,че у наше село такова нещо никъде няма?

# 16
  • Мнения: 368

И сега един СПЕШЕН въпрос:Къде от нета мога да си поръчам правоъгълни готови блатове,че у наше село такова нещо никъде няма?

Фурната, няколко яйца, малко брашно и 15 минути Simple Smile
Толкова време отнема да си направиш платките в тавата на фурната Wink

# 17
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Пепи тортата е чудесна - как няма да иска детето всичките играчки - те са страхотни.
Още веднъж да ви е жив и здрав и много да ви радва.

Дими аз още не съм се сблъсквала с тия гарги но ти определено си ги преборила - супер са.


Felina чудесен дракон - зеленото много му отива.

merianna много добре изглежда тортата ти.

Sunflowerss много добра серия от торти - малките розички са страхотни.

Mishoka моята фурна няма тава и вечно страдам от тази малка подробност - иначе наистина си е много удобно нещо.


# 18
  • Мнения: 1 965
Mishoka моята фурна няма тава и вечно страдам от тази малка подробност - иначе наистина си е много удобно нещо.
Ролетката, размера на фурната и в магазина за тава.  Mr. Green
Пепинко - да ти е жив и здрав малкия чаровник. Много сладко човече, ей!!! Много да ви радва и слуша.
Felina - Замъка ти много ми харесва. Дзвера отгоро е много готин.
dimitrina73 - Жив и здрав да е Явор. Екстра са пилците.

# 19
  • Мнения: 28
Здравейте и благодаря за хубавата тема!
Mishoka, мишчицата е пленителна, тортата ми харесва - изчистена е. Единствено подложката така напръскана не ми допада.
Sunflowerss, много хубави първи торти и добре изпънати, поздравления!
merianna и аз съм й хвърлила око на тази торта. Разреза изглежда апетитен! Надявам се скоро да пробвам рецептата. Сетих се, че като тийнейджър много обичах пастите "мока".
dimitrina73, ефектни, супер пилета!
Felina, харесвам тортите ти! Дракона е абсолютен сладур, много е хубав. Замъка също. Как направи това зелено, отгоре ли боядисва?
_Пепи_, да ти е много здрав рожденика и голям да порасне! Тортата му е много детска и весела. Аз всеки път, като видя аватара ти, си помислям, колко сладки са и двете ти деца!
Ще ви покажа моите последни торти, не е нещо впечатляващо, но ето ги.
 
 

# 20
  • Мнения: 153
Sunflowerss кулите ги залепих със сладкарско лепило  http://sladkatakushta.com/brashna/sladkarsko-lepilo-50-gr.html като притисках кулите към стените за кратко. При долната част- там  изградих  от изрязани дъна на пластмасови бутилки нещо като основи, които имат отвори и в тях сложих светещи сини лаппички за ефект  Wink  http://donikadineva81.snimka.bg/other/moite-torti.540419.31625327 Дано си ме разбрала, ако не  пиши на лично съобщение.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 671
Дами, много изпипани торти сте показали в новата тема!


На Дими и Пепи да съм им живи и здрави рождениците!


Дими, каква е тортата вътре?

# 22
  • Мнения: 367
Ох Сансил получавам сърцебиене от твойте торти само като те видя че си пуснала пост . Пускай една по една поне дееее . Чудни чудни просто . Няма какво да се коментира . Любима си ми .
Животното го направих бледозелено и после като поизсъхна го минах с петал дъст - Apple green и Lime green

Да почерпя ей тъй съботно пък вие сами си направете кафенцето :

# 23
  • Мнения: 1 352
Ще се запиша в темата, въпреки че не ми остава време да се включвам често.
Коментар на 5 торти  Mr. Green.
Mishoka, много сладко мишле. Цветето много ми харесва. Аз скоро с цветя няма да се захвана, струва ми се ужасно мудно и пипкаво.
Sunflowerss, харесват ми и трите торти - нежни и не са претрупани.
dimitrina73, поздравления за тази грамадна торта, знам колко труд изисква.
Felina, много хубав замък и дракон. На мен също ми предстои да правя замък, но женски  Grinning.
_Пепи_, твоята торта също ми изглежда много голяма. Харесва ми - изчистена и весела.
sansil, при теб личи професионализъм. Всички торти са много добре изпипани и със стегнат вид. Браво!

От мен един рибок, за един запален рибар:


и една бебешка. Отгоре си личи формата на паницата, дето съм сушила в нея  Blush:


пускам и разрез на бебешката, пандишпанови блатове, еклери и шоколадов мус:

Последна редакция: сб, 05 окт 2013, 20:11 от Marieta

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен на бързо. Нямам време да пиша и за това не съм коментирала, но ви следя , а и няма да пропусна да се запиша в новата тема Simple Smile.
Felina страхотни торти пускаш на последък, от хубави по хубави. Дракона е невероятен , ако го имаш постъпково пусни нещо
Mishoka много хубаво мишле, панделката малко личи оцветеното, но е много сладурска като цяло
Sunflowerss много добре си се справила даже, аз не виждам напукано, само дето на адреса който си пуснала ми отваря друга торта не тази дето е в хладилника:) или е друго твое произведение  . Браво Peace
dimitrina73 страхотни пилета , а и цветовете ми харесват как си ги докарала , браво
_Пепи_ честит ти рожденик, със сигурност е бил супер щастлив с толкова много и хубави играчки , много е сладурска
sansil невероятна си , просто перфектна, всички изчистени, с перфектен ръб ... Еииии колко още имам да се уча . Тази с колата е като от калъп, а тази с балетните обувчици е толкова нежна... нямам думи , каквото и да кажа ще е малко

Ще пробвам да ви пусна нещо на бързо да не е без хич
Това беше за една приятелка , много нежен и мил човек, но се потроши фигурката, не знам как правите такива тънки детайли без да ви се чупят? Искаше да си я запази, но като я вдигнах и остана без крака, после се сцепи на две... абе не стана работата , но поне за представянето устоя . Вътре е червено кадифе. Та ето я:

и с разрез:

# 25
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Момичета ,простете ако не ми е за тук питането .
Моето другарче на 11-ти прави 40г. и искам да му направя торта ,но малката ни фурия ми отпуска около 3 часа ,та ми дадоха идея и се допитвам до вас - правя кекс във формата за торта , разрязвам го на 2 или 3 плата  , сиропирам всеки  с кафе и мажа с течен шоколад , а отгоре поръсвам с ядки ....- та , само чист течен шоколад няма ли да е ужасно натъртващо и как да го извадя от бурканчето ,ще взема Нутела ,че човека този му е любим ,друг не яде (лигоча)....
приемам всякакви предложения  Praynig Praynig

# 26
  • Мнения: X
Момичета ,простете ако не ми е за тук питането .
Моето другарче на 11-ти прави 40г. и искам да му направя торта ,но малката ни фурия ми отпуска около 3 часа ,та ми дадоха идея и се допитвам до вас - правя кекс във формата за торта , разрязвам го на 2 или 3 плата  , сиропирам всеки  с кафе и мажа с течен шоколад , а отгоре поръсвам с ядки ....- та , само чист течен шоколад няма ли да е ужасно натъртващо и как да го извадя от бурканчето ,ще взема Нутела ,че човека този му е любим ,друг не яде (лигоча)....
приемам всякакви предложения  Praynig Praynig

Ако е не е стояло бурканчето в хладилник няма проблеми с изваждането. Аз лично бих смесила течния шоколад със заквасена сметана или цедено кисело мляко - става приятен шоколадов крем:)

rocio, симпатична торта е станала, само съветът ми е да не ползваш черно или толкова силен цвят при очертаването на очите, защото личицето изглежда така изцъклено.

Marieta, страхотна работа, както винаги.

Felina, много аристократични кексчета! Тортата с дракона е много чиста и симпатична!

sansil, много прецизна и чиста работа, браво!

Пепи, да ви е жив и здрав рожденика - много детско, пъстро и весело!

Дими, да ти е жив и здрав Явор! Отново си направила различна и интересна торта. Пилците са страхотни!

merianna, семпла, но красива торта. А и щом е по рецептата на Ири - наистина трябва да е била много вкусна.

Sunflowerss, и ти работиш много чисто и прецизно, поздравления!

Мишочето съм я коментирала и преди, но да си кажа и  тук колко я харесвам:)

И нещо от преди месец от мен:



Iri by Mina Bakalova, on Flickr

# 27
  • Мнения: 1 352
Ауу, Мина!!!! Това наистина ли са го правили човешки ръце....  Жестока е! Замисъл, изпълнение, вкус, кадър. Божеее, колко ли попкейкс има да ям, докато достигна поне 1/5 от твоите умения  Embarassed, горката аз... а такова желание имам  Confused.

# 28
  • Мнения: 660
Мина, не си човек...уникална торта!  bouquet Видях я преди дни на снимките от сватбата на Ирина Купенска и още тогава ѝ се възхищавах. Невероятна е! Peace

Последна редакция: нд, 06 окт 2013, 20:27 от Tony_st

# 29
  • Мнения: 367
Мина нечовешка торта , абсолютна прелест  txtloves it !

Какво има вътре на етажите ?

Общи условия

Активация на акаунт