Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 окт. 2013, 17:28 ч.

Операция на перианална фистула

• 110 565
  • 589
  •   1
Отговори
# 585
Здравейте, преди два дни ме оперираха от перианална фистула във ВМА. Искам да попитам какво точно включихте във менюто ви след операцията ? Имам затруднение при избора на храна - в момента карам само на супи. Simple Smile

Пробвайте известно време зюда закусвате следното:
накиснати овесени ядки
ябълки
1 с.л. сусамов тахан
мед
може да добавите и нещо друго
Всичко се разбива в блендер на каша.
Изпробвано.

# 586
Здравейте, искам да попитам за доктор Петко Димов,  видях че е в Бургасмед, дали оперира хемороиди и как, дали със скалпел или лазер. За безболезнено изхождане знам, че има препарат , който прави някаква хлъзгава обвивка на изпражненията, чух го от моя близка, но не знае името му, може да питате лекаря

# 587
Нормално ли е да изтича кръв от не оперирана фистула.
Препоръчаните ми хирург от София за консултация.

Последна редакция: нд, 10 фев 2019, 19:35 от dianavk

# 588
Нормално ли е да изтича кръв от не оперирана фистула.
Препоръчаните ми хирург от София за консултация.

Не знам дали е нормално, но и на мъжа ми му се случи и имаше кръв няколко пъти. Д-р Евстатиев в МБАЛ Доверие го прегледа и направи операция. Ако желаете запазете си час. Прегледа може да е по касата с направление.

# 589
Искам да споделя с вас какво се случи с мъжа ми. Преди три месеца вдигна температура и усети подутина"перианален абсцес" отидохме на херург естествено назначиха му операция, два месеца отворена рана и много гной. Нямаше ластици а му тикаха марли в самата рана. Действието се развива в Германия.... После лекаря ни праща в болница със съмнение за фистула, направихме нужния преглед установи се фистула, отново операция но тук чета за ластици, при нас няма такова нещо а ми го обясниха дренаж прекаран от самия абсцес и спуснат по дебелото черво до изхода като е вързан здраво. Предстои му трета операция след три месеца, вече да изрежат фистулата и има и вътрешни хемороиди, не ми се мисли какво ни чака.... Но едно не мога да си обясня защо го вързаха, сега тече и от операцията и от ануса....

Общи условия

Активация на акаунт