Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 480
  • У Диспансера ...♥♥♥
И ся кво...? Не мойм сЪ включим в дебатите Joy
Ми почвай да го гледаш и ти,че да мой си конушваме,кога ни ядоса тая Зейнеп,че и тя не знае какво иска,и не мога си излея мъката ,като ме изнерви  hahaha hahaha
Колко серии са излезнали? Превод има ли, или трее се напиням?
14 са излезнали,а не 15 с превод на английски,на сръбски във Викито ги има  Peace

# 481
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
Ми почвай да го гледаш и ти,че да мой си конушваме,кога ни ядоса тая Зейнеп,че и тя не знае какво иска,и не мога си излея мъката ,като ме изнерви  hahaha hahaha
14 са излезнали,а не 15 с превод на английски,на сръбски във Викито ги има  Peace
Е, на Бг. що не се превеждат? Аз по-добре на турски да си ги гледам тогава.

# 482
Брях, аз търсим Профи, тя се появила... tooth tooth tooth

# 483
    Здравейте хухавелки  Hug

Не разбрах само кой се е целувал.  newsm78  Laughing

Зиз,много червосан тоя нашия на подписа ти.  Mr. Green

# 484
    • У Диспансера ...♥♥♥
    Здравейте хухавелки  Hug

Не разбрах само кой се е целувал.  newsm78  Laughing

Зиз,много червосан тоя нашия на подписа ти.  Mr. Green
    Еееее как да не разбра,Иввето ни донесе по-назад 60 броя целувки от ФЕмирчетата ни  Mr. Green

# 485
    Охоо и не обаждате.  Crossing Arms

Ирче,в последно време нямам време да ви чета и все съм назад с материала  Cry И аз искам целувки пък.  Blush  Simple Smile

# 486
    • У Диспансера ...♥♥♥
    Е, на Бг. що не се превеждат? Аз по-добре на турски да си ги гледам тогава.
    На Бг няма кой да се хване,за теб да,ама на мен ми е добре,че го превеждат,иначе нямаше да мога да го гледам  Mr. Green

# 487
    • У Диспансера ...♥♥♥
    Охоо и не обаждате.  Crossing Arms

Ирче,в последно време нямам време да ви чета и все съм назад с материала  Cry И аз искам целувки пък.  Blush  Simple Smile
    Върни няколко страници Рони,и ги грабвай,докато не са ги изграбили  Joy Joy

# 488
    Вани привет Hug

Тоз Димитров ще го гледам вече само ако има мач с Ноле Heart Eyesпълна излагация #Cussing out

# 489
    • У Диспансера ...♥♥♥
    Вани привет Hug

Тоз Димитров ще го гледам вече само ако има мач с Ноле Heart Eyesпълна излагация #Cussing out

Joy Joy Joy Joy Ми тая матрьошка го провали значи  Mr. Green

# 490
    Ивве, благодаря за цАлувките  newsm51

Ирче, благодаря за насоките Wink

Рени  Hug

Ей този Гришо,влюбен,влюбен,ама май чак загубен  Joy

# 491
    • Варненска клюкарка

Ирче май и аз ще ги обсъждам с вас, май ще ги загледам, че от новите неща, само те ми харесват засега.
    Днес нали съм си в къщи и за късмет нямаме телевизия нещо, та изгледах 60-та ФЕмирска серия и  ПО втора серия с бг субове, в другата тема я пуснаха, ами втория е много зле(мое мнение) Серенайката битер Еджето по талант актьорски, пълна скука ми е до тука ooooh!
     А слънцата, главната нито е хубавица, на Керем ушаците къртят, ама много ме кефят Heart Eyes И сцените помежду им са много сладки. Дали няма да го превеждат някъде или поне на руски  newsm78

# 492
    Влъхолинда, нема ли да спретнеш некой латино анализ та да се включа и аз да ти пригласям? Joy Joy Joy Joy

# 493
    • В света на мечтите... ❤
    Сладури  Heart Eyes
    Скрит текст:

# 494
    • В света на мечтите... ❤
    Нещичко за фенките на Димчо,специално  Hug
    Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт