Отговори
# 315
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох, много се нервя тук и аз, абе мацка радвай се на щастието, на любовта, избяга с него, омъжи се за него, обичаш го, ами изживявай я тази любов   #Crazy #Crazy

И аз така чак ме хваща яд на нея, то всичко друго прави само не и да се радва на щастието и любовта им, заедно няма други ... тя пак ги мисли, ама той толкова разбран, че няма накъде - "Искам те, много, но щом си до мен ще те чакам... закуска, усмивка, ей чуден Емир


И скапанячка Фера... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 316
  • София
  • Мнения: 1 426
Еми тъй де,аз ако бях на мястото на Ферка,нямаше да мигна,то с такъв мъж спи ли се Shocked,охаааа и закуската заедно щяхме да си направим и да се храним един друг cookАма няма да обиждам повече,от мен да мине Mr. Green
Айсун се изприщва от Санема Grinning
Мисенце,утре дано си още по-добре Hug

# 317
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 box box box box box box bash bash bash bash bash bash #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 318
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Гледайте,гледайте каква апталка имаме тука,оооо я я метни през джама бе Емко,ко са занимаваш в тая стойкаджийка  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Полудяваааамммммммммммм

# 319
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ей го, човека готов да я направи щастлива и ... пак тц  ooooh! ooooh! ooooh!

# 320
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
А на ся разбрахте ли ме като правех 47 за кво се ядосвах  Peace

# 321
  • Мнения: 11 820
тоя Емир тряаше да думни на парапетя на леглото и да и викни мачкай ми орейти веке неиздържаю  Joy

# 322
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Апталка номер 2 е на хоризонта вече  Whistling

# 323
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
А на ся разбрахте ли ме като правех 47 за кво се ядосвах  Peace

То от 47-ми нататък се нерви, с малки проблясъчни изключения  Rolling Eyes

# 324
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
тоя Емир тряаше да думни на парапетя на леглото и да и викни мачкай ми орейти веке неиздържаю  Joy
hahaha hahaha hahaha hahaha

# 325
  • София
  • Мнения: 30 132
Ама, стига си ги мислила майка си, баща си, брат си и родата, еййййййййййй  #Cussing out
Той те гледа като коте мляко, а ти блееш  ooooh!

*****

Линко, мерси  Hug

# 326
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
тоя Емир тряаше да думни на парапетя на леглото и да и викни мачкай ми орейти веке неиздържаю  Joy
Или съблачай се чИ бързам... Joy Joy Joy Joy

# 327
  • У дома :)
  • Мнения: 110
тоя Емир тряаше да думни на парапетя на леглото и да и викни мачкай ми орейти веке неиздържаю  Joy
Ама Релаксче Hug направо трепИш  Joy Joy Joy Joy Joy

# 328
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ох пък тая тъпанарка Гюлсум, майкоооо  ooooh! ooooh! ooooh!

# 329
  • София
  • Мнения: 30 132
Сега разбирам думите на Хазал, че трудно е изиграла Фериа  Laughing То е било трудно за устискване  Joy

Общи условия

Активация на акаунт