Детската градина- всичко, което ни вълнува 2 тема

  • 28 210
  • 746
  •   1
Отговори
# 1
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Записвам се.
Тарталета,благодаря за темата    bouquet

# 2
  • Мнения: 29 254
Пу - втора!  Grinning

# 3
  • Мнения: 183
пу трета  Mr. Greenтарталета   bouquet

# 4
  • Мнения: 11 565
Кога изписахме цяла тема.
  bouquet за труда, Тарталета!

# 5
  • Мнения: 3 956
Благодаря за новата тема. Може да сложиш в първия пост линкове към сайтове с детски песнички, към крокотак и др. подобни. Стана ми интересно тези легла на два етажа от втората снимка има ли ги в някоя градина? Страшничко ми се вижда децата да спят горе  newsm78

# 6
  • Мнения: 10 547
Дай линкове към профилите на даскалиците във форума.  Laughing

Благодаря за темата. Аз съм в нея и професионално, и като родител.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 141
Стана ми интересно тези легла на два етажа от втората снимка има ли ги в някоя градина? Страшничко ми се вижда децата да спят горе  newsm78
В предишната градина, където ходеше синът ми, имаха легла на 2 етажа.

Тези снимки от новата градина до 2-ра Английска в Стрелбище ли са?

# 8
  • Мнения: 3 956
Ето от тази градина е втората снимка http://www.djanirodari.org/bg/index.php?option=com_content&t … 42&Itemid=203

# 9
# 10
  • Мнения: 84
Браво   bouquet и запис  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 050
В нашата градина леглата са на два етажа. Моето дете обаче спи от долу и на мен ми е спокойно. Като знам как се върти, ако спеше отгоре не ми се мисли.

# 12
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
И аз благодаря за темата.

И при нас леглата са на два етажа. На мен не ми вдъхват доверие.

# 13
  • Мнения: 3 993
Що така сте недоверчиви към двуетажните легла  Simple Smile...те са добре обезопасени все пак, имат защитни прегради и т.н. Аз ги намирам за атрактивни, пък и пестят много място. Ако в нашия филиал имаше такива двуетажни легла, нямаше да се налага някои деца да спят на походни. Обаче сигурно щеше да има бой кой да спи на втория етаж.  Laughing

tonkabonka, не са ни искали портретни снимки. Май вашите учителки се чудят какво да измислят.  Simple Smile

# 14
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Не знам, винаги са ми се стрували опасни и там където е стълбата има пространство без преграда, а и самата преграда не е много висока. Но явно няма нищо опасно щом са ги допуснали в градината и няма оплаквания.

Общи условия

Активация на акаунт