Отговори
# 735
  • Мнения: 466
И вие сте прекрасни, стоплихте ми сърцето днес!
  love001   love001  txtloves
 Макар цяло лято да си бях в БГ, много ми липсва българското...

Последна редакция: пт, 18 окт 2013, 17:19 от Renate60

# 736
  • Мнения: 34
 wavey wavey wavey wavey wavey wavey привет на слънчевите ми къзларчета
гушки херкеше джанъм  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hugснощи и аз с кокошките рано,рано у креватчето Party сабах първа на тръстиката Blushшимди ей ма на бурда им Joy Joy Joy Joyама като гледам не съм била единственната кокошка дето се и легнала рано Joy Joy Joy Joy Joyто напоследък повечето ги огря едно слънце и все са под чадъра на сянка Blushрекох да им метна едно оченце у къщата им то повече от половината диспансер там Blushтъй се препичат че незнам колко ката тен ще добият Joy Joy Joy Joyний със Йо и Габче по късно шЪ сЪ припичаме Laughing Laughing Laughingтъй сега по същество Blush
Ренку Hug да тЪ отразим н'ал си шефЪ  Hug Hug Hug
Наденце Hug голяма доза 'апчета бай бееееееее Hug
к'ат рекох вай бе PartyЛинко  Hug кога съм с турските аверчета редовно си го конушвам,ама кога съм на тръстиката ъхъ някой път да се изпусна и си  викам на акъла: сус ма шЪ тЪ гледат колежките ка'т извънземно Blushте и без друго взеха да ме гледат така,че от няколко дена си имаме едно детенце от турски произход дето е раждано в Испания и само на турски му е говорено и му се говори Simple Smileс българския е на вие,а аз си му конушвам т;ва онова и то ми се радва детенцето че само аз съм го разбирала  Flutterабе голям купон,колежките чак сЪ чудят от де толкова турски думи съм знаела била съм им съмнителна нЯщУ Joy Joy Joy Joy Joy
чей че се отплеснах Laughing
Дани Hugу дома племенниците се занимават с ремонти на компютри къз,ако имаш зор знаи'ш мЪ де живея Hug Hug Hug
Ренатко душице златна  Hug Hug Hug Hug newsm59 nbirthday newsm59
Живо и здраво да ти е чедото,гордост на мама и тати да е  Blush и само хубави моменти за напред да ви подарява,от късмет и щастие никога да не се оттърве Blushа на мама Честит да  е и нейния празник  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51
Йо Hugлека ти работа къз BlushГабче Hug Hug Hug
Зизунооооооо Hug Hug HugокорисЪ и гитмиш Joy Joy Joy Joy
много сЪ разписъх нЯщУ,ади дур,че да бягам в йени крилото да сЪ разписвам Hug
Вани HugБелорче HugЕли HugДжейн Hug и вас да гушна
 newsm78 newsm78 newsm78да не пропусна някой чи  Blush

# 737
  • София
  • Мнения: 30 142
Малеее, колко сте писали  Crazy

Renate60, честит празник и от мен   bouquet

# 738
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Ето го слънчевото дете!

Скрит текст:

 newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday

Да е здрава, щастлива, обичана, все така красива и лъчезарна!!! Всичко, което и е на сърце да се случва!!!

# 739
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Миши,нали знаеш,че имаме нова темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=743672.0   Hug Hug Hug

# 740
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Миши,нали знаеш,че имаме нова темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=743672.0   Hug Hug Hug

Дани,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

мерси миличка, чудя се аз защо е така спокойно  Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт