СЕДМИЦАТА - 11--17.10

  • 8 479
  • 125
  •   1
Отговори
  • Мнения: 249
ето изтривам си мнението сама!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Добро утро и от мен момичета Grinning
Знаеш ли Венера май наистина си права...ама пусти женски мозък. И аз мисля вече да не мисля за това...пък когато стане и то по-скоро. Няма да смятам вече и няма да правя тестове за ову /не че много съм ги правила...само един месец/:D
Лек ден от мен и приятна седмица на всички Stuck Out Tongue

# 2
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Добро утро!
Спорна и ползотворна седмица.
За мен тя е много богата на случки.Тази седмица ще разбера получавам ли работата за която кандидатствах , дали съм бременна(което малко ме съмнява - малко ми се гади , но пък иначе ме болят яйчниците като пред леля Фло ), а в неделя мъжът ми помъдрява с една година...
Случки , случки..
Обещавам да споделям!

Спорна седмица !

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Добро утро и от мен. Успех на всички! В края на тази седмица и аз ще чакам да не ми дойде...

# 4
  • Мнения: 4 324
Извинявам се че се повтарям ..................

За пожеланията за добро утро, лека седмица и други подобни - Момичета по този начин само натоварваме форума. Мисля, че подобни пожелания са повече за ISQ, MSN, чат и лични съобщения.
Зная че всички сте добронамерени, но просто не е необходимо да изписваме по 10 страници с пожелания за лек и успешен ден, седмица и добро утро  

Надявам се да ме разберете

# 5
  • София
  • Мнения: 4 272
Успешна седмица и от мен! Аз чакам вече 39 ден и не ми идва! Чудя ссе какво да правя? Колко още да чакам преди да отида на лекар? Досега не съм чакала толкова. Дайте съвет! Как бихте постъпили на мое място? На 33 ден тестът беше отрицателен.

# 6
  • Мнения: 3 376
Моят съвет е да си направиш отново тест;) Стискам палци!!!

# 7
  • Мнения: 689
И моя съвет е да направиш още един тест но утре сутринта с първата урина!!!

# 8
Здравйте и от мен.
В събота случайно отскочих до тоалетната и лелята беше дошла.
Нищо де другият месец, е не че опитваме /заради проблемите с мъжа ми лекарите така ни посъветваха/ ,
но днес лекаря ще се обади да каже дали са готови
 иследванията и ако не са кога ще са готови и каво ще правим по - въпроса.
Лек ден на всички и успешна седмица на всички чакащи и бебеправещи. Wink  passifier

# 9
  • Мнения: 4 068
Криси с теб ще се движим заедно май а?
И на мен в събота лелята ми дойде на гости.
Хайде дано тоя месец да е по-плодотворен от предишния.
И дано ако има такива големи закъснения да е защото е станало бебето,а не по такива необясними причини.

Весела седмица на всички!

# 10
Да Ренци дано да е така. Силно го мислия и желая и на теб от все сърце ти го пожелавам. Wink

# 11
  • Мнения: 4 212
здравейте моми4ета.Тази нощ не можах да спя добре.отделно си легнах в 3.30 сутринта и сега ми е тежка сутрин
Снощи отново вдигнах температура изведнъж , стана 37,6,така ме втресе и след 1 4ас от само себе си пак спадна на 37...
Е какво зна4и това???
Да не влизам в климакса Imp  Shocked ???
Някой да знае какво мога да пийна, но да не са лекарства,а бабешка рецепта.. Rolling Eyes
Здъхвам се като вървя,може и кръвното пак да ми е паднало.

Приятна и плодоностна седмица на вси4ки. Sunglasses

# 12
  • София
  • Мнения: 4 272
Мила Teya, най-вероятно е вирусче или настинка. Във всеки случай 1 Парацетамол няма да ти навреди. Дори ако си бременна. А за климакс не ми говори. Споделих с майка ми, че ми закъснява 39 ден, а тя каза:"Да не би да е ранен климакс?"АМА ЧЕ ШЕГА! Все пак съм на 31. Ако не искаш и Парацетамол да вземеш, поне си купи разтворим витамин С, за да ти укрепнат съпротивителните сили. Успех!

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Цитат на: Tania79
Извинявам се че се повтарям ..................

За пожеланията за добро утро, лека седмица и други подобни - Момичета по този начин само натоварваме форума. Мисля, че подобни пожелания са повече за ISQ, MSN, чат и лични съобщения.
Зная че всички сте добронамерени, но просто не е необходимо да изписваме по 10 страници с пожелания за лек и успешен ден, седмица и добро утро  

Надявам се да ме разберете


  202uu   202uu   202uu
И хич не се извинявай . И ако трябва пак ще кажеш , а дано не се наложи . И трий , щом  няма друг начин .

# 14
  • Мнения: 4 212
за съжаление тук няма парацетамол,а фервекс(френадол).Разтваря се във топла вода и бързо загрява.Дали е същото?Не искам да го използвам понеже то е за много високи температури,а и ме е страх. Sad Хората в тая жега са по джапанки на вън,аз съм в къщи с 4орапи и завита с одеало... Neutral Face
Имам и болка на лявата ръка ,на възглавни4ката под палеца.4увала съм 4е като си болен там боли...и ме боли. Imp
Имам разтворим вит."С",но ще ми помогне ли?

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Цитат на: lea
Мила Teya, най-вероятно е вирусче или настинка. Във всеки случай 1 Парацетамол няма да ти навреди. Дори ако си бременна. А за климакс не ми говори. Споделих с майка ми, че ми закъснява 39 ден, а тя каза:"Да не би да е ранен климакс?"АМА ЧЕ ШЕГА! Все пак съм на 31. Ако не искаш и Парацетамол да вземеш, поне си купи разтворим витамин С, за да ти укрепнат съпротивителните сили. Успех!


И аз мисля като Леа . Тeya , аз също бих взела парацетомол , по добре да не се развие настинката в по сериозно нещо.
Аз от скоро пия един Цигапан , който е хранителна добавка , бъка от витамини и минерали .  Отделно взимам витамин С , че с децат около мен... , които са в контакт с  много деца.... в този грипен сезон ... !

Леа , а на мен като ми избързва и аз ли като теб ?!  Rolling Eyes  Grinning
Пък и аз съм на 32 . Grinning

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Teya , за Фервекс-а  не съм сигурна . Той освен парацетамол и вит. С , съдържаше още еда съставка , та за нея незная . Аз ползвам Ефералган , нямате ли там ?   Той е парацетамол + вит. С --разтворими таблетки.

# 17
  • Мнения: 4 212
Добре де,този вид лекарства не ли опасен,аз към вси4ко подхождам съмнявайки се.
В момента пия фол.киселина,витамини с над 30 компонента(Менделеевата таблица е вътре)¬ има и вит."С" вътре. отделно пия вит"А" и едни таблетки ми прати майка ми на доктор Милко Тошков(много са гадни).Казват се "Имуностим" за укрепване на имунната система(както се подразбира).Пише 4е тонизира и укрепва организма.Предотвратява 4естото боледуване.Против възпалителни процеси,бактерии,гъби4ки.... направя си сок от един лимон и мед,доста добре ми действа,но това вдигане ¬ спадане на температурата  ме прави парцал.

...аз ли съм най дъртата тук?

# 18
  • Мнения: 4 212
Моренка,ето какво пише..
ФРЕНАДОЛ,съдържа 650 мг. парацетамол,кофеин 30 мг.,Хлорфенамин 4 мг.????,захар,киселина и няква друга глупост още....главата ми е празна....добре 4е дятито е в 4ас.. Rolling Eyes

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Цитат на: Teya
....аз към вси4ко подхождам съмнявайки се.
...

И аз съм така .

По принцип съм алергична към Аналгин , Аспирин и др. такива завършващи на ГИН и ГОН .  Та по тоя повод ползвам Ефералган ( парацетамол ) за главоболие и изобщо като болкоуспокоително. Като решихме , че ще правим бебе се поинтересувах специално и разбрах , че това ( парацетамол )  се дава . И Но Шпато зная , че не е противопоказано за забременяващи и бременни.

За тоя Френадол обаче , нищо Sad  не мога да кажа мила , трябва да се консултираш с лекаря си .

# 20
Хей, момичета преди малко ми се обади мъжа ми и каза , че изследванията са му добри. Леле ако знаете как малко ми олекна.
Утре е на предглед да разбере подробностите около дребното лечение което му предстой.
Лека вечер на всички! Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 2 100
Поздравления Криси!
Радвам се за вас! Сега се успокойте и бебеправете наволя!
Дано и твоя цикъл влезе в норма сега като си по-спокойна!

Стискаме палци!

# 22
Цитат на: Ybag
Поздравления Криси!
Радвам се за вас! Сега се успокойте и бебеправете наволя!
Дано и твоя цикъл влезе в норма сега като си по-спокойна!

Стискаме палци!


Благодаря ти мила Ybag, и ти скоро да ни зарадваш с хубава новина :lilangel:

# 23
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Леа а ти защо не отидеш на лекар?Така може би ще сложиш край на въпросите си?
Успех !

# 24
  • Мнения: 6
Цитат на: Хера
Добро утро и от мен момичета Grinning
Знаеш ли Венера май наистина си права...ама пусти женски мозък. И аз мисля вече да не мисля за това...пък когато стане и то по-скоро. Няма да смятам вече и няма да правя тестове за ову /не че много съм ги правила...само един месец/:D
Лек ден от мен и приятна седмица на всички Stuck Out Tongue

Време беше миличко да спреш да мислиш само за това  kiss
Ще стане ще видиш  :lilangel:

# 25
  • Мнения: 6
Цитат на: Teya
здравейте моми4ета.Тази нощ не можах да спя добре.отделно си легнах в 3.30 сутринта и сега ми е тежка сутрин
Снощи отново вдигнах температура изведнъж , стана 37,6,така ме втресе и след 1 4ас от само себе си пак спадна на 37...
Е какво зна4и това???
Да не влизам в климакса Imp  Shocked ???
Някой да знае какво мога да пийна, но да не са лекарства,а бабешка рецепта.. Rolling Eyes
Здъхвам се като вървя,може и кръвното пак да ми е паднало.

Приятна и плодоностна седмица на вси4ки. Sunglasses


Натисни мъжо да те топли   ideauu Никакъв климакс не те гони...нали знаеш приказката за чая и секса Grinning  Grinning  Grinning Като не помага чая го спри и продължи само на второто  Wink
Шегувам се...знам, че си го разбрала  Stuck Out Tongue

# 26
  • Мнения: 697
Здравейте момичета,
Като гледам май всички сме болни Sad Кажете какви лекарства взимате че аз не смея нищичко да пия. Лекувам се само с чай и витамини.

# 27
  • Мнения: 3 205
Цитат на: mimitarnovo
Здравейте момичета,
Като гледам май всички сме болни Sad Кажете какви лекарства взимате че аз не смея нищичко да пия. Лекувам се само с чай и витамини.


Хм, то и аз така не посмях нищо да пия, добре, че ми дойде. И какво - от оня ден съм на антибиотици, щото синузитът не е е шега работа и явно не се лекува без лекарства. Чак ушите и зъбите ме болят.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Аз като усетя, че се разболявам взимам веднага един Осцилоскокцикум ( по-трудно име на лекарство не знам ). Ако се вземе навреме болеста въобще не се развива.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Цитат на: taigi-waigi
Аз като усетя, че се разболявам взимам веднага един Осцилоскокцикум ( по-трудно име на лекарство не знам ). Ако се вземе навреме болеста въобще не се развива.


A , да , това е добра идея ! Grinning    202uu
Осцилококцинум- а е хомеопатично . ( ако случайно някой не знае  Neutral Face )

Аз току що се прибрах . Водих синковеца на доФтор . Ще караме на сироп и Цигапан . Мама .. Морена е овладяла ситуацията , та не сме за антибиотик  Sunglasses .

Само аз удържам положението в къщи . Sad
Ама карай , не е нищо сериозно и сега като се оправи синето , ще ги заведа да ги боцнат( противогр. вксина) и двамата .

Еййй , айде стига за болести сме говорили .
И бързо да оздравявате всички ! Днес това ви пожелавам - Здраве ! Grinning

# 30
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
И аз съм болна, на парацетамол и витамин С. А, нося си лайков чай на работа и се анливам с него. Но нямам никакви сили, дали е фатално ако сме направили бебо /дано дано дано!!!/ като се дели да съм болна?  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 3 154
Брех от целия форум само аз ли съм удържала да не се разболея още? (дано да не става де!). На всички болнички пожелавам бързо оздравяване!
Аз иначе съм като пребита - снощи уж само чаша вино изпих, а ми е  едно гадноооо ... все едно съм препила... Едно ми е махмурлийско... ама така е то при трезвениците - като съм отвиканала да пия вече Wink  
Лек ден и нека само хубави неща ви се случват!

# 32
  • Мнения: 3 205
Цитат на: Zuzi
И аз съм болна, на парацетамол и витамин С. А, нося си лайков чай на работа и се анливам с него. Но нямам никакви сили, дали е фатално ако сме направили бебо /дано дано дано!!!/ като се дели да съм болна?  Rolling Eyes


Ами зависи какви бактерии/вируси са те нападнали, дали са успели да се намножат или не, дали имаш висока температура... Аз много се притесних по същата причина, като се разболях миналата седмица и мога с ръка на сърце да кажа, че съм ДОВОЛНА, че ми дойде. Този път.

# 33
Привет момичета!
Аз от петък също съм малко боничка. Пия сутри, обед, вечер Парацетамол и удърна доза от винамин С / четири / и вече съм по - добре.
А в момента мъжа ми е при лекаря и с нетърпение чакам да ми каже какво е положението. Дано всичко да е на ред. Sad
Лек ден момичета Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 4 272
Здрасти пак от мен! Омръзна ми да ви опявам с пустото си закъснение (40 ден), но стигнах до извода, че е от това, че ме боли гърло и вероятно и аз съм пипнала вирус. Синът ми пък е с гнойна ангина. Сигурно като се оправя ще дойде и пустата леля Фло. Вече искам да броя дните до овулация!!!

# 35
Цитат на: lea
Здрасти пак от мен! Омръзна ми да ви опявам с пустото си закъснение (40 ден)!!


lea, на мен 45 дни ми закъсня и ми дойде. Embarassed

# 36
  • Мнения: 4 212
Привет и от мен.Днес съм малко по добре.в крайна сметка изпих един фервекс снощи и като съм отпрашила,станах днес на обяд Embarassed  Rolling Eyes .Тук са празници, дни на Испанността....и си мързелуваме,децата не са на у4илище, поне е слън4ево и топло, да полегнем на плажа за закаляване... Grinning  Sunglasses
Зевс, практикувам 4ая и секса,но моя рядко е в къщи и съм пове4е на 4ай.. Grinning  Rolling Eyes
Ох ,добре 4е в нашия регион няма зима и съответно грип и вируси , но 4овек никога не е застрахован,особенно кекла като мен....дано температурата ми се окаже друга "болест",но ще си трая за сега.....

Моми4ета гледайте се и се пазете,4е работа ни 4ака,моля ви се,никакво отпускане и предаване Grinning  Grinning  Grinning

ТОЛКОВА ЛИ Е СТУДЕНО ВЕ4Е????

# 37
Хей, забравих да кажа за грипчето. Вчерта преди да се легнете може да си солжите памуче
натопено малко в ракия изтисквате и мушкате в ушето. Така загрява и на слдвашият ден се чувстваш като свежа краставичка. Wink

# 38
  • Мнения: 506
Ей,какво е това нещо.И аз съм болна от няколко дни,да не остана по-назад.Хрема,гърлобол,кашлица...Засега се оправям с Fervex,но мисля да пия Respivax по-натам.
Е,хайде,дано дъжда и студа не ни попречи да е успешна седмицата.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Еххоооо, на вниманието на нашите болни.
Докато си ровех из папките , (да търся рецепти за гювеч ) намерих разни илачи , които съм си копвала от тук - от там , та ми хрумна да ви открехна и да ви лекувам  Grinning .

Цитат
КАШЛИЦА силна - Четири ореха с черупките, една супена лъжица цвят от бъз, една суп лъжица пчелен мед се варят в половин литър вода. Болният да пие след прецеждане по една супена лъжица 3 пъти на ден.
В продължение на една седмица болният да пие чай от ленено семе.
КАШЛИЦА - Сваряват се един картоф, една глава кромид лук и една ябълка в 1 литър вода, докато водата остане наполовина.Пие се 3 пъти на ден по една чаена лъжичка.

Пробвала съм третата и четвъртата, при мен, като бях бременна, работеше
другото, което при мен работи, е варени дюлеви сърцевини + орехи с черупките


Здраве ви желая ! Sunglasses

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
[/quote]Хей, забравих да кажа за грипчето. Вчерта преди да се легнете може да си солжите памуче
натопено малко в ракия изтисквате и мушкате в ушето. Така загрява и на слдвашият ден се чувстваш като свежа краставичка.  
 
 
Цитат


Това с памуците в ушите и аз го практикувам. Може да се смеете, но страшно помага. На сутринта се събуждаш друг човек ...  Sunglasses

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Момичета да взема да ви забия един въпрос..а??? Кво ще кажете Grinning  За противогрипните ваксини..дали да си бия. Всяка година си бия васкина и зимата я минавам в най-лошия случай с лека хрема...а иначе съм доста болнава. Та тази ваксина няма да попречи на бебеправенето...нали? Confused: Или да не си правя???
Теа моя мъж си е малко бъзикчия Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue такива рецепти ти дава...че дали да не взема да се направя на болнааа Grinning  Grinning  Grinning При нас е много студено...брей незнам как ще я караме зимата. От сега съм навлякла половината гардероб а като настъпи същинската зима незнам какво ще ми остане за обличане Grinning
Хайде това беше за сега от мен...лек ден и се пазете от настинки

# 42
  • Мнения: 697
Добро утро момичета,
Аз все още съм много болна Sad. Гърлото не ме боли, но кашлям и носа ми се запуши. Много ме е яд защото ову-то май е било вчера  Imp  Винаги по време на ову ми се случва нещо.

# 43
Цитат на: klia
Хера ако ще си биеш ваксина го прави преди да си забременяла - иначе после докторите може да се ослушват а и ти ще си още по-раздвоена.
Аз лично ще си сложа ваксина при всички случаи - иначе ще съм постоянно болна.


Мама си бие ваксина почти всяка година и понякога кара лек грип след ваксинацията. Говори с някой лекар, той ще те посъветва най-добре.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 618
Какво става момичета? Shocked Толкова много болнички? Shocked
Пазете се!
И тук във Варна стана много студено, а и аз каквато съм зиморничава направо умирам от студ #Silly  На работа още не са пуснали парното и скоро ще ги  #2gunfire  Twisted Evil  Вчера беше много студено в стаята и само се чудих къде да наобикалям колежките само и само да се движа, че чак ръцете ми бяха замръзнали Imp  Но днес се въоръжих с печка и сега съм я пуснала на най-силно Wink Май зимата /същинската/ ще си стоя вкъщи и никаква работа!
Пожелавам на всички болни много бързо да се възтановяват и да се заемат с бебеправенето Wink

# 45
  • Мнения: 1 101
Не, не мога да не се оплача и тук Imp
"Тихо се сипе пъвия сняг,
галено щипе бузките пак.."
Първия сняг ни изненада много неприятно тази сутрин. По едно време започна да си вали на сериозни парцали,но слава Богу, не успя да натрупа и беше за сравнително кратко. А все още не сме открили отоплителния сезон, не сме извадили зимните дрехи... Гадост!Голям студ е !
P.S. Става въпрос за Северозападна България Imp

# 46
Цитат на: Силвия Василева
P.S. Става въпрос за Северозападна България Imp


Къде точно в Северозападна България си? Embarassed

# 47
  • Мнения: 3 205
Цитат на: Силвия Василева
Не, не мога да не се оплача и тук Imp
"Тихо се сипе пъвия сняг,
галено щипе бузките пак.."
Първия сняг ни изненада много неприятно тази сутрин. По едно време започна да си вали на сериозни парцали,но слава Богу, не успя да натрупа и беше за сравнително кратко. А все още не сме открили отоплителния сезон, не сме извадили зимните дрехи... Гадост!Голям студ е !
P.S. Става въпрос за Северозападна България Imp


Сняг? Много рано!
Току-що открих, че си имаме окачена табелка в магазина, на която пише: "Божа, пази този магазин от огън и вода, зли очи и свирепи данъчни!"  Laughing

# 48
  • Мнения: 1 101
Абе че е рано-рано е, но то не пита Imp И сега прехвърча,но не е като сутринта.Наистина много ни изненада.
Кrisy, става въпрос за Враца

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Аз лично си бия ваксина всяка година. Глупаво е да боледуваш, след като са го измислили хората.
Доколкото знам обаче, трябва да си сигурна, че не си бременна за да си я биеш.

# 50
  • Мнения: 506
Привет и от мен.
Продължавам с болестта.Такива неща имам в носа че се плаша.На всичкото отгоре мъжо ми замина за Пловдив при баба си,която е болна и не се знае кога ще се върне.Е,понякога е хубаво да си малко сам,ама на мен ми е подтиснато.Може би заради времето.
Силвия Василева,честит първи сняг!В София засега е само дъжд,но с тоя студ не се знае какво ще стане...

# 51
Цитат на: Силвия Василева
Кrisy, става въпрос за Враца

Питам защото на близко имам село. Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 2 100
Криси как е мъжлето , какво каза доктора?

# 53
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Здравейте и от мен сладурани, и ние тук в Смолян видяхме първия сняг по колоте, които слизат от Пампорово и Рожен. Обожавам сняг, от сега съм уговорила компанията в събота да пием кафе на Пампорово! С бебеправенето мисля, че ако ову-то ми е било вчера, то този месец пак ще пропуснем, заспах си сладко! Но реших вече да не живея от цикъл до цикъл, една гледачка, на която много вярвам ми каза, че ще имам 2 момчета. Ами нищо не мога да направя, ако първото е писано да не е този месец. Дали сего или след 6 ? Няма как. Пожелавам успех на всички ни момичета скоро да се похвалим и ние!

# 54
Цитат на: Ybag
Криси как е мъжлето , какво каза доктора?

Ами той вчера като е ходил се оказало, че пипнал страхотна алергия и бил на системи милият.  Sad
Но са се чули по-телефона и му предписал антибиотик за пет дни. Като го свърши тогава на предглед да видим дали всичко е на ред.
Благодаря ти, че се сети мила! Rolling Eyes

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Цитат на: Zuzi
...... Но реших вече да не живея от цикъл до цикъл...


Браво Зузи ! Само така !
Преди ден - два , като слушах прогнозата и предвкусвайки студеното време изведнъж реших да направя равносметка на отминалото лято . Та рекох  , че лятото ми мина под знака на Леля ФЛО ( цикъла ) . В началото - да махна смиралата ...., след по - следващата лелка - лечение... след него някакво изчакване ..... и така от цикъл до цикъл . Ужас ! Гадно ! Close
Аз този път ще се тествам , да видя имам ли Sad  въобще таквоз чудо , като ОВУЛАЦИЯ и ако ДА , след следващата лелка Фло ( не дай боже да я видя Imp  !) забравям  кой ден е и си живея живота , пък , когато стане .

Силве , честит ти първи сняг , а и на Зузи също !  Simple Smile

Браво бе Криси и си траеш , а ?!
Да имаш село и чак сега да се изпуснеш !! Тц ,тц , тц , ... Grinning

Хера , миличка  и аз подкрепям Мони . Попитай лекаря си !

# 56
Цитат на: Morena

Браво бе Криси и си траеш , а ?!
Да имаш село и чак сега да се изпуснеш !! Тц ,тц , тц , ... Grinning

Моренка, къде трябваше да го напиша. Embarassed Wink

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Криси ми в темата " Да се запознаем " maybe  Wink  Grinning
Аде стига сме разводявали темата .. Grinning

# 58
Моля за извинение. Нещо много съм разсеяна. Embarassed

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Май наистина ще изчамакам този месец да видим дали ще ми дойде...ппффуууу дано НЕ дойде...брей боже...и аз ще спра вече да не живея от цикъл на цикъл...то това не е живот Grinning
Благодаря на всички за отговорите. Честито за първия Сняг на Силвето  Grinning
И все стоя и си мисля дали ще ми дойде/ чакам към 20-21.10/ само да се излъже да не дойде...каня всички от форума на гости в СТ-Загора Grinning  Grinning  Grinning
От мераци да видя двете чертички вече ще лудна...ама или аз или те... Grinning
Хайде лек ден за сега от мен...и наистина сте много мили и сладки..и всичко най, най-хубаво сте вие Stuck Out Tongue

# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Цитат на: Krisy
Моля за извинение. Нещо много съм разсеяна. Embarassed


Така са влюбените мила..аз съм чак и загубена вече  Laughing

# 61
  • Мнения: 2 498
Момичета, нали не сте ме забравили,
 вчера бях на лекар поради силнте болки в дясно и лекарката ме гледа с коремен ултразвук и ми каза, че трябвало да има вече сърд. дейност, а тя не виждала и се съмнявала за кухо яйце...каза ми да изчакаме 7 дни и ако пак нямало да ми направи аборт...и аз като ревнах и отидох веднага при др. лекарка само, че с вагинален ултразвук .....и слава Богу видя се сърчицето.....тя жената ме успокои и ми каза, че ще се види и на коремен УЗД, но по-късно, защота по-късно съм забременяла...предполагам знаете как се зарадвах....а сега съм малко на инжекции и на пълен покой, защото плодния сак е закрепен по-ниско....Дано по-нататък всичко да е наред....

# 62
  • София
  • Мнения: 2 100
Леле Валнце предтавям си какво си преживяла!:shock:
Добре, че си отишла при друг лекар!
Почивай много , нека сега се погрижат за теб мъжлето и каката!

# 63
  • Мнения: 4 212
Боже Вале, това си е шок,добре 4е си отишла веднага на вагинален и не си останала в невидение и невроятни нерви.Добре 4е вси4ко е  с щастлив финал.Стискам ти палци, полежавай си , хапвай си.После като му дойде времето ще има да ти4аш Laughing  Grinning  Laughing  Grinning
..ама какви лекари има само.....4ак се ядосах.... Close

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Цитат на: Teya
..........
..ама какви лекари има само.....4ак се ядосах.... Close


Ама и аз  Imp  Imp !  Повече няма да стъпя при таз ! Twisted Evil
Как не я е срам така да те шашка !

Валенце , дишай дълбоко и споко мила ! Не раздрусвай бебчето от тревоги ! Всичко ще е наред ! Grinning

# 65
Момичета да ви се оплача Cry  Cry  Cry  на мен ще ми идва със сигурност пак! Twisted Evil  Twisted Evil

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
добър ден и от мен!!!
И аз идвам с лоша новина, след 6 дневно закъснение в понеделник лелката ме навести Imp  Twisted Evil  Cry

# 67
  • Мнения: 697
Добро утро Simple Smile
Как са болните днес?
Аз още кашлям и ми тече носа, но не се чуствам зле. Даже и темп нямам Simple Smile Струва ми се че скоро ще се оправя.

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Цитат на: valia77
Момичета, нали не сте ме забравили,
 вчера бях на лекар поради силнте болки в дясно и лекарката ме гледа с коремен ултразвук и ми каза, че трябвало да има вече сърд. дейност, а тя не виждала и се съмнявала за кухо яйце...каза ми да изчакаме 7 дни и ако пак нямало да ми направи аборт...и аз като ревнах и отидох веднага при др. лекарка само, че с вагинален ултразвук .....и слава Богу видя се сърчицето.....тя жената ме успокои и ми каза, че ще се види и на коремен УЗД, но по-късно, защота по-късно съм забременяла...предполагам знаете как се зарадвах....а сега съм малко на инжекции и на пълен покой, защото плодния сак е закрепен по-ниско....Дано по-нататък всичко да е наред....

Вале пази се много..почивай си. Добре, че си отишла на друг доктор. Ти всъщност при кой ходиш в СТ-З.

# 69
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Валя хубаво е че си отишла на друг лекар , за да ти кажат че с бебето всичко е ОК.

А ето и малко новини от мен.Днес  ми е първия ден на закъснението ии си направих тест , само че от най смотаните лентички.Има много ама много бледа лентичка (бременна) имам и втори тест , вече от по - добрите но него ще го направя в неделя.
Работата за която кандидатствах още няма резултат.Не ми отказаха , но и не ми казаха че ще стане.

Приятен ден на всички!

# 70
Здравейте и от мен мили момичета.
Хей, Валенце добр че си ходила и на друг лекар. Ама тази е ужасна, сега си почивай и дишай спокойно.
Днес , аз съм подобре само дето малко нослето, но иначе съм добре. Wink

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Лелеее... , Мимитооо...  remybussi така се радвам за теб , дано всичко е ОК и на другия тест ! Grinning  Grinning

# 72
  • Мнения: 1 930
Супер МИМИТОООООО Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue .Дано, дано, дано......... thumbsup  стискам ти палци(и за тестчето в неделя, и за приятно обаждане от бъдещата работа

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Браво Мимитооо...радвам се за теб  kiss

# 74
Много се радвам за те Мимитоооооооооо, дано всичко е на ред и за двете.
И  скоро да ни зарадваш официално Stuck Out Tongue  Wink

# 75
  • Мнения: 3 376
Я гледай ти каква хубава новина, а така скромно съобщена! Laughing Браво, Мимито, ти си нашата надежда сега! Честити първи 2 чертички, пожелавам ти следващото тестче да е по-категорично, а от там нататък ти си знаеш - след около 9 месеца да ти честитим изписването от родилното с най-хубавото здраво бебе:) Simple Smile Simple Smile

# 76
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Благдаря ви момичета.Ако наистина съм бременна то определено мога да кажа че 2 бременности хич ама хич не си приличат.Гърдите ме болят , така сякаш съм накърмила и не съм се изцедила, гади ми се и имам киселини . Току ми причернява.И съм адски мързелива и поспалива Wink
И много ама много нервна съм станала.
Всичко това е пълна противоположност на предната бременност.
Но за сега пак казвам може би....нали знаете че човек много хубаво може да си внушава всички тези симптоми ..а накрая лелката.Нека изчакаме теста , а после и чичо доктор , а после голямото очакване и големите надежди Wink
Боже какви глупости пиша.Не ми обръщайте много "фнимание" Wink

# 77
  • Мнения: 4 212
м дааа Rolling Eyes
Мимито,ще се окажеш най работната в групата Laughing
4естито и от мен,макар да усещам колебание в писаното от теб.
Като си направиш теста в неделя,влез с голяма сила във форума и ни зарадвай .За работата,стискам палци.Явно до няколко дена ще се решат много важни неща в твоят живот.
Хайде,малко остана,а 4е има разлика от бременност до бременност,ще обменяме опит с тебе,дай боже Sunglasses  Grinning

# 78
  • Мнения: 2 498
Благодаря ви момичета за милите думи и знайте, че чакам нови попълнения в отбора на мамите....аз продължавам да си лежа...

Мими, много се радвам за теб-честито ииии чакам официално да се похвалиш...

# 79
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Мими, браво мила, ти наистина си нашата надежда! Успех скъпа!!! Всичко най - хубаво!

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Честито Мими и чакаме най-добрата новина в неделя и още по-добрата след 9 месеца

       

# 81
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
мили момичета, незнам вие как се справяте, но на мен ми е доста трудно  Rolling Eyes Става върпрос за чакането. Бях си обещала, че спирам да живея от цикъл до цикъл, знам, че ще имам бебе, но така ми се иска още този месец да съм бременна! Сега четох тема за ражзането в съседния форум и като започна един рев, едва се испокоих, а истината е, че и аз незнам защо така се разплаках! Дано господ помогне на всички ни и се случи в най - скоро време голямата ни мечта! Cry  Отново ще се опитам да се взема в ръце!!! Grinning

# 82
  • Мнения: 689
Честито мила Мими!!!
Много се радвам за теб и стискам палци всичко да е наред и в неделя да си имаш втора хубава чертичка Wink
Пази се мила, а това за гърдите аз го изпитах още две седмици преди очакваната дата когато не ми дойде, страшни болки, не знам как е при кърмене, но живот и здраве ще разбера Simple Smile

# 83
честита втора чертичка, мимито!
 Simple Smile хубаво е да чуваме все такива новини!  Simple Smile дано в неделя всичко се потвърди!
 то и аз се надявам да не ми дойде тоя месец, ама да видим... иначе ме болят яйчниците гадно - така че може и да ми дойде!

 успех!!!

# 84
  • Мнения: 1 680
честито Мимито, стискаме палци всичко да е ок.

хубавото е че всяка седмица поне една девойка ни изненадва приятно, а дано продължи "традицията".

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Не се отчайвай Zuzi !
Нали знаеш че докторите казват, че цяла година е нормално да се чака. Помисли все пак, няма за къде да се бърза толкова, нали  Wink
Радвай се на последните "свободни" месеци и така...
Успех мила и горе главата  thumbsup

# 86
  • Мнения: 4 212
Zuzi , това с 4акането си е направо психясване,затова намирай допълнително занимание.Мойто например е пуберитета на дъщеря ми,така я тресе 4е не ми остава много време за мен.Все нещо и пре4и, или притеснява, или пък дай да вземем това,о не,върни го,двуумя се,ти кажи....ако денонощието е 48 4аса,може и да ми стигне.
 Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 506
Честито на Мимито!!!Стискам много силно палци всичко да е наред.
Zuzi,съгласна съм че чакането е направо влудяващо,но си мисли че с всеки изминал ден се приближаваш все повече към осъществяването на най-съкровената си мечта и че този момент ще дойде.Трудно е,но трябва да опитаме.

# 88
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Здравейте момичета!
Преди малко се върнахме с малкия от ясла.Днес получих първата апликация WinkЗейче с морков Wink
Като ми показаха картинката щях да се разплача Wink Сигурно е от хормоните.
Ами момичета бременна съм Wink
Влязох в първия медицински център . Оскубаха ме с 28 лв. за преглед , но поне знам със сигурност че съм бременна.
Видях малкото плодно сакче Wink
Сякаш не съм виждала нищо подобно до сега Wink
Вървях по улиците и се усмихвах , а хората ме зяпаха сякаш правя нещо лошо Wink

Пожелавам на всички от форума скоро да иамт подобни новини Wink

И ако позволите искам да остана във форума ви ако не възразявате.
Много ми харесвате Wink

# 89
  • Мнения: 3 376
Браво, Мимка:) Вече мога да ти кажа официално: ЧЕСТИТО!!!! Лека и безпроблемна бременност!!! След малко по-малко от 9 месеца да ни зарадваш с новина за успешно раждане!

Таткото знае ли вече?Wink

# 90
Честито мила много се радвам за теб.
Лека и безпроблемна бременност. Wink
И след 9 месеца да ни се похвалиш с  най -хубавото  :lilangel: .

# 91
  • Мнения: 2 498
Сега официално ЧЕСТИТО!!!
Пожелавам ти лека бременност с красив финал... Grinning

# 92
  • Мнения: 3 154
Мимито, ЧЕСТИТО, миличка! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и най-сладкото бебче, което да обичате и да ви радва!
 #Milti  #Milti  #Milti  #Milti  #Milti  #Milti  #Milti  #Milti  #Milti

# 93
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Благодаря на всички и дано ви заразя !

Не знам ама това бебе трябва де е много яко.Лекарката каза да не вдигам тежко а малкия е само 13 кг. и все е "Мамо ем (взем) Боко"

# 94
  • Мнения: 4 212
еее,щом и налекар си била,нама съмнение..4ЕСТИТООООО Laughing  Laughing  Laughing
...и не им обръщай внимание на хората,та май вси4ки така гледат..... Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: 1 037
Реших да се включа за да ЧЕСТИТЯ на МИМИ голямата радост!Радвам се за теб и ти желая най- безоблачните девет месеца!

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Цитат на: Mimito
.....И ако позволите искам да остана във форума ви ако не възразявате....


Хей ти се чегуваш , нали Мимитоооо  Close    Grinning  Какви са тия позволения ?!

ЧЕСТИТО МИМИТО ! Grinning
Лека и красива бременност ти желая и здраво и бебче накрая !


# 97
  • Мнения: 689
Честито вече официално и от мен Мими.
Много да се пазиш, 13 кг не са съвсем малко, на мен ми казаха повече от 3-4 кг да не вдигам Wink

# 98
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Добро утро момичета !

Благодаря за пожеланията на всички , но 13-те  килограма май наистина са много.Сутринта горкото хлапе се е стреснало и писна много жално.И отидох да го успокоя , а той се вкопчи в мен и трябваше да го вдигна от кошарката. Е това беше грешка. Все едно ме заклаха.Няма вече бебе ;-(
БТ не е паднала , още е 37.3 но едва ли ще задържа бебчето.Твърде малко е.
Съжалявам за лошите новини.
Така че щете не щете аз си оставам в отбора на бебеправещите и във форума разбира се !

На всички желая късмет , ама по - голям от моя Wink

Спорен ден!

# 99
Ох, милата! Sad
Много съжалявам , а така се зарадвах  за теб.
Дано това което си го мислиш не е така и да си запазила малкото мъниче. passifier  thumbsup

# 100
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Мило миме, искренно съжелявам, но ако бях на твое място щях веднага да отида на лекар. Дори и да се е отлепило от матката, сигурно има начин да се задържи. Успех мила!

# 101
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
лекаря работи от 10.00 но почти никога не е там от 10.00 а на мен не ми се виси в чакалнята.Ще ида след малко да си занеса дупето до там .
Да видим каква ще е присъдата.

# 102
  • София
  • Мнения: 2 100
а защо мислищ, че няма бебе?
 Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 689
Мила Мими, имаш ли кървене, ако нямаш не се притеснявай излишно, стискам палци всичко да е наред с вас!!!

# 104
  • Мнения: 697
Добро утро Simple Smile
Как сте момичета?
Аз още съм малко болна ама ми се струва че се оправям. И ову-то май мина, така че сега започва голямото чакане.

# 105
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Мимито , не избързвай с лошите новини  мила !
Стискам палци всичко да е наред !

# 106
  • Мнения: 2 498
Мимито, дано да е фалшива тревога и всичко да ти е наред-стискам ти палци...

# 107
  • Мнения: 3 376
И аз стискам много силно палците си, Миме!!!

# 108
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Здравейте пак от мен !

Не знам дали мога да ви опиша как се чувствам.Иска ми се оная вчерашната докторка да я оскубя косъм по косъм.
Не съм била бременна.
Бях при моя си гинеколог , показах му снимките от УЗД от вчера и човека вика ама то тука няма бременност.Къде е тя? Това може да ти го е казала само д-р ......Е ами тя беше.Как можах да налетя точно на нея ?И ми приказва разни глупости и аз ужким виждам.Какво съм видяла и аз не знам."След месец елате да чуем сърдечна дейност" Ще чуем сърдечна дейност на кукуво лято.
Хем съм бясна хем ми е леко че не съм загубила един малък човек.

Повече няма да ходя при измислени дофтори в разни клиники.

Успех момичета!

Може пък другия месец да стане .Човек никога не знае..

# 109
  • Варна
  • Мнения: 618
Мила Мими, стискам ти палци от сърце, пожелавам ти късмет, дано всичко е наред и се е разминало!
Чакам вести с нетърпение!
Хайде  Grinning заедно ще бременеем;)
Поздрави

# 110
  • Варна
  • Мнения: 618
Е, аз докато пусна отговора и ти си писала.
съжалявам мила, че така са те подвели:(
Късмет за следващия път!

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Може пък просто да е рано още да се вижда нещо. Нали не ти е дошло, значи още не се знае... може пък да се крие от докторите Simple Smile

# 112
  • София
  • Мнения: 4 272
Здрасти Мими и от мен!Не се обезкуражавай мила и не се ядосвай на тъпите доктори! Дано следващият път, когато ти се налага да ходиш при тях, да е за хубава вест. Бог ще възнагради всички ни за търпението ни и за силното ни желание за деца. Уверена съм!

# 113
  • Мнения: 689
Мила Мими много съжалявам, но няма нищо стискам палци за следващия месец!!!

# 114
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, момичета!Ама голям заплес съм! Забравих да ви се похваля, че вчера (след 42 дневно чакане) ми дойде мензис. Тези дни нямах възможност да следя форума, защото се разболя и таткото (разтройство и повръщане). Множко ми дойде, но се радвам, че пак съм сред вас. Обаче се чудя сега каква лентичка да си сложа. Последният цикъл е много дълъг и мисля, че се получи това отклонение, защото ме болеше гърлото, а и смяната на сезоните...Дали да сложа лентичка с 32 дни, какъвто ми е нормалния цикъл? Какво ще ме посъветвате?

# 115
  • Мнения: 7 716
Мимито, не искам да ти давам напразни надежда, ама ако този лекар греши?
Защо не се консултираш на друго място?

# 116
  • Мнения: 4 212
леле майко.не съм влизала тук от в4ера и какви развития и промени на нещата.
Миминце,ако ще ходиш на гинеколог,иди в поликлиниката на окр.болница,и питай за Градинаров.Голям професионалист.Много мил,много бърз,без излишни приказки,ако нещо не е ясно ще ти го каже.
Съжалявам,4е така са те подвели,много е гадно.

Сега да кажа за мен.МНОГО СЪМ НЕРВНА.Това е защото май ще ми идва.. Rolling Eyes  Cry Направо,така му се зъбя на моя,4е 4ак съжалява 4е в момента не е на работа.Обеща да ме изведе уикенда с дятито на пикник....

Ами това от мен.....4акам ве4е приятни изненади,4е много ни стана. Wink

# 117
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Защо тази тема замлъкна....хайде момичета живнете....като почнаха дебатите за двата форума и тука утихна. Хайде живнете малко де  #Silly
Болните как са...оздравяхте ли вече? Надявам се всички да са добре

# 118
  • Мнения: 3 154
Херичка те повечето момичета май от работа пишат, та затова през уикенда е "по-тихичко" Wink  Тези дето пишат от вкъщи си им личи Grinning

# 119
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Цитат на: Sunshine
Херичка те повечето момичета май от работа пишат, та затова през уикенда е "по-тихичко" Wink  Тези дето пишат от вкъщи си им личи Grinning


 Embarassed Ами стана ми много тихо  Embarassed

# 120
  • Мнения: 4 068
Взе ми го от клавиатурата това Слънчева.

Иначе аз мога само да се оплаквам тая седмица.
Яко я загазих.Нещо ми стана на ръката.Преди около 3 дни започна да ме боли от китката и лека по лека ме заболя цялата до рамото чаОт вчера вече и гърдите и гърба ме болят като дишам.Кошмарно е.Мъж ми вика че може да съм възпалила нерв.Мислех,че ще мина без дофтор ама май няма да стане така.Тая седмица ще тичам да ме прегледат щото се изплаших нещо.Едва я движа пущината.Вече два пъти ходих на масаж ама не ми помогна.Чак кожата ме боли като изгоряла и ме дразни допира със всичко даже с дрехите.Дано обяснявам добре.
Картината е потресаваща дет се вика.Обаче аз нали съм дебела глава та продължавам и на работа да ходя.И даже масажи правя с тая ръка.Чак сълзи ми избиват понякога ама какво да се прави.Пиша на компа с една ръка и тоя ферман тука ми отне доста време та затова стига толкова съм ви занимавала с мойте бабешки болежки.

Дано вашия уикенд е бил по-приятен момичета.
Весела вечер.

# 121
  • Мнения: 3 154
Ренци, миличка, оплачи се - няма нищо - нали сме тук, за да се излушваме и помагаме Wink  Аз не знам как се държиш още и не си отишла на лекар Shocked  А и щом и гърба те боли... УТРЕ СЛЕД КАФЕТО ВЕДНАГА НА ЛЕКАР! (че да не идвам да Пловдив да те шляпам Twisted Evil ). С нещичко поне не я ли мажеш ръката?
Задължително иди на лекар! И знам, че е трудно, но се опитай да не я преуморяваш. Няма ли кой да прави масажите вместо теб? Или пък временно да спрете да предлагате услугата масаж, докато оздравееш?
Бързо възстановяване ти желая!

# 122
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
С това щега не бива...бягай утре при чичко дофтор да те види...но наистина може да е от нерв....да не би да си прищипала някой нерв докато ти си правила масажи? Аз си бях прищипала един нерв отзад и ми се схвана цялата задница. Ходех като стара бабичка ама и аз като теб не му обърнах внимание и си ходех така 4-5 дена с надеждата само да се оправи...та накрая чичкото с бялата престилчица се намеси Grinning

# 123
  • Мнения: 1 497
Ренци аз редовно се презорвам и го правя този номер. хапчетата се кават Дуфалак.

И да попитам кога ще отворите "Проблемното?"

# 124
  • Мнения: 4 212
добра ве4ер,викам да драсна малко,да се от4ета....снощи бяхме на купон,легнахме късно,сутринта станахме рано да ходим на пикник...добре се опушихме,но се върнахме щастливи....   мен днес трябваше да ме посети леля Фло,но нещо се ослушвам...нищо ,сигурно ще е утре "великият ден".. Rolling Eyes  Rolling Eyes
Една съм нервна,ще се взривя... Imp     лека нощ Grinning

# 125
  • Мнения: 4 068
Теди мисля,че утре ще се пуснат анкетите и до няколко дни трябва да е готов форума.
Всичко зависи от това колко време ще е определила Таня за гласуване,а и трябва да се измисли описание за Искам да забременея,защото сегашното ще се прехвълни на Проблемното забременяване.
Не мен нищо не ми идва на главата.Блокирала съм така че мислете момичета и предлагайте.

Общи условия

Активация на акаунт