Забременяване след противозачатъчни?

  • 31 560
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 975
Сладката Чан и dotiraz, страшно много благодаря за отговора. Извинявам се, че не се включих по-рано, но не съм влизала във форума, откакто писах. Днес си направих тест и вчера и онзи ден (тъй като с мъжа ми опитваме отново ), втората чертичка на три поредни теста е много бледа но я има и в момента ми закъснява с 3 дни...... може би вече има нещо  Grinning
Стискайте палци момичета и още веднъж благодаря и успех на всички, които очакват двете чертички.
Аз ще пиша, когато станат ярки.
Bubollina, честито! Много се радвам за теб Simple Smile Лека и безпроблемна бременност ти желая и пухкаво и здраво бебче на финала!:)

# 46
  • Мнения: 559
Бях на гинеколог преди седмица и  откри кистички и на двата яйчника,каза да пия противозачатъчни 3 месеца или да ги оставя да си изчезнат сами,понеже знае за опитите за бебе..Но каза че с противозачатъчните яйчниците си почивали..Да ама 3 месеца като не ми се чака Thinking

# 47
  • Мнения: 871
politam, по колко кисти имаш на яйчник?

# 48
  • Мнения: 559
Не ми каза,думите му бяха:Мда,кистозни са ти яйчниците и двата имаш много малки кистички ето виж"
и ми посочи ,но какво точно видях ,не мога да ти кажа видях нещо като гроздовидно такова Thinking И каза да избера дали да пия противозачатъчни или не,така или иначе не знам кога ще ми дойде и имам време да реша..Аз му казах ,че не ми се чака 3 месеца,и той -добре,явно не са проблем за забременяване. newsm78Засега пия чай от бял равнец пък дай Боже да се изчистят.Утре съм на преглед в клиниката на Щерев и ще видим.

# 49
  • Мнения: 173
Не ми каза,думите му бяха:Мда,кистозни са ти яйчниците и двата имаш много малки кистички ето виж"
и ми посочи ,но какво точно видях ,не мога да ти кажа видях нещо като гроздовидно такова Thinking И каза да избера дали да пия противозачатъчни или не,така или иначе не знам кога ще ми дойде и имам време да реша..Аз му казах ,че не ми се чака 3 месеца,и той -добре,явно не са проблем за забременяване. newsm78Засега пия чай от бял равнец пък дай Боже да се изчистят.Утре съм на преглед в клиниката на Щерев и ще видим.


Мила, на мен ми откри много кисти когато установи и бременност. На следващия преглед ги нямаше. Каза, че почти винаги изчезват при бременност без да вредят. Но е важно да се следи дали растат. Ако нарастват на големина, трябва да се лекуват, защото може да стане опасно. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 559
Вчера бях на преглед з при д-р Савова и тя каза,че нямам никакви кисти newsm44!!Даже съм имала овулация и до седмица ще ми дойде цикъла!! Повече няма да стъпя в гадното ДКЦ,не знам от ехографа ли е или от лекаря ,ама за една седмица кисти не могат да изчезнат нали??

# 51
  • Варна
  • Мнения: 611
   Здравейте. Отдавна не е писано тук, но идвам да потърся надежда. През декември направих спонтанен аборт, втори за мен. Причината бе операция на киста на яйчника и загуба на жълтото тяло. Само единият ми яйчник заработи, но започна да прави кисти. Другия не пожела, голяма част от него бе премахната.. Предписаха ми Логест за няколко месеца. Сега съм на 5тата опаковка и вероятно ще изпия още 1-2, тъй като мъжа ми не е в страната да възобновим опитите. Лекарят твърди, че така ще ми е по-лесно да забременея, и че така си запазвам яйчниковия резерв. Искам да вярвам. Толкова ме е страх  Tired

# 52
  • Мнения: 300
 Голяма Мърморана, аз също съм на мнение, че хапчетата в случая ще ти помогнат - и заради кистите, и заради т.нар. съхраняване на яйчниковия резерв. Пък и след спиране на хапчета се забременявало доста бързо. И моето джи-пи, и гинеколожката са ми го казвали. При мен се получи на втория месец Simple Smile Сега не сме толкова сериозни май с кекса  Embarassed  Опитай се да си спокойна. В крайна сметка за бебе е достатъчна една яйцеклетка, нали така  Grinning  Стискам палци догодина да държиш в ръцете си малко пухкаво бебче  Hug

# 53
  • Мнения: 2
Здравейте дами имам въпрос
Ако почна да вземам ясмин 10 дена преди датата на м.ц дали съм предпазена от нежелана бременност 😊

# 54
  • Мнения: 450
На листовката на всеки един  препарат пише кога се започва приемът и кога хапчето действа по предназначение.

Общи условия

Активация на акаунт