Въпрос за шезлонг Nuna Leaf

  • 2 184
  • 4
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Здравейте. Обмислям да купя на сина ми шезлонг-люлка. Тъй като иска постоянно да го приспивам на ръце, а вече стана тежък- 8.500. Бях харесала шезлонга на Фишър прайс, който може да се ползва и от по-големи деца. Но в проучването за този шезлонг научих за нуна и направо се влюбих в него. Но се питам заслужава ли си инвестицията? Предимство е, че е със стоманена рамка ( фъшър прайс е пластмасов)  и ще се ползва наистина дълго. Дизайна му също е уникален. Дали ще заспива в него детето, защото за стол да дам 350 лв ми е много. Нямам и приятелки, които го ползват, за да го пробвам. Много ще се радвам, ако се включат и хора които го ползват или са го ползвали.

# 1
  • София
  • Мнения: 44 088
Не знам дали си струва, ако толкова ти допада и можеш да си го позволиш - купи го, но имай предвид, че дори да се хареса на детето, може да не замести желанието му да бъде приспиван на ръце и да не ти реши този проблем Wink

# 2
  • Мнения: 8 237
Лично мое мнение, че тези шезлонги и люлки са за по-малки деца.
Имахме люлка на Фишер която трябваше да става и на стол за голямо дете. Ползвах я да заспива там от 2м до към 8м. На 8м. първо му стана тясна и второ започна много добре да се справя с изправянето в нея. При което за мен вече не беше вариант да го приспивам там.
А и не съм много сигурна, че твоето ще замени гушкането в теб с един шезлонг.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 239
И според мен вече е голям за шезлонг. Ако ти се дават толкова много пари, добави още малко и си вземи столчето им за хренене. Дизайна му също е уникален и ще го ползвате много по-дълго. В черно изглежда срахотно : http://www.nuna.eu/zaaz

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Не че ми се дават толкова много пари. Просто търся вариант за приспиване на голямо и тежко бебе. Забелязах, че му харесват люлки от подобен тип, защото с баща му опитахме да го люшкаме в одеало и много му хареса. Подобен начин на люлеене има и Sweetpeace Graco (тя със сигурност ще го приспи,заради вибрациите и мелодиите), но ще му е малка.  В шезлонга на Фишър прайс не иска изобщо да стои. Свлича се и започва да плаче, така прави и в кошницата за кола.

Направо в чудо съм се видяла с него. Не заспива без люшкане. Ако го оставя ще реве с часове, но няма да заспи. Ако го взема след изтощителното плакане ще заспи за минути, но просто трябва да го люшкам. Ако не - няма да заспи. Стигна дотам, че вече и през нощта се буди и чака да го люлея. Нито вода, нито мляко иска. Плаче докато не стана и не го взема да ръце да го люлея. Не е от желание за близост, защото спи до мен. От желание за люшкане е, защото за секунди си заспива отново само да го люлея за малко.

Общи условия

Активация на акаунт