Всякакви въпроси относно съдомиялните - 13

  • 48 667
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 672
Благодаря за темичката!   bouquet
И аз тук като "пресен" собственик на съдомиялна. Peace
Мен също ме интересува съдомиялна за майка ми за 6 комплекта на възможно ниска цена, вкл. втора употреба. Ако някой сподели информация, ще съм много благодарна.   Hug

# 16
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Ети, гледах в Зора някакъв Финлукс за под 300 лева. Преди време имаше тема за марката, хората бяха доволни.
Истината е, че пред Мидеа/Нео бих купила такава.


Мерси  bouquet
Сега ще погледна в сайта

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 32
Благодаря за новата тема.

Edit: Евтиното винаги излиза скъпо. В моя случай се разминах гаранционно. Купих някакви си соли. Така и не им запазих опаковката, но ако ги видя някъде ще ги намачкам всичките. Мъжа ми изсипа солта в съдомиялната, но нещо хич не му хареса, била ситна, било незнам ти какво... Аз му казах, че това са соли и да ги исипва. Още на второто пускане машината спря и повече не тръгна. ММ каза, че се съмнява, че сме я сасъпали с тези "боклуци дето ги изсипах в миялната" (цитат). Извикахме техника, разглоби я и каза, че има нещо запушено. Това се случи преди 2 седмици. Днес я донесоха и ми каза, че се е наложила смяната на цялото казанче, където се изсипва солта заедно с някакъв си там филтър. Всичко било задръстено с неразтворена сол....

Момичета, моля Ви, никога не използвайте евтини миещи и други препарати за вашите съдомиялни, перални и др.

# 18
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
 bouquet за темата.

Малките миялни също имат заден филтър сигурно... къде да го търся? newsm78
Имат,да-отзад е до тръбата някъде. Мъжът ми скоро хгго проверява профилактично и гледах,че там ровеше. Каза,че е чист. Peace


Момичета, моля Ви, никога не използвайте евтини миещи и други препарати за вашите съдомиялни, перални и др.
Аз ползвам евтин препарат за миене,откакто съм я купила-евтина сол и евтино миещо средство и нямам никакви проблеми. Малко е крайно това изказване.

Благодаря за темичката!   bouquet
И аз тук като "пресен" собственик на съдомиялна. Peace
Мен също ме интересува съдомиялна за майка ми за 6 комплекта на възможно ниска цена, вкл. втора употреба. Ако някой сподели информация, ще съм много благодарна.   Hug
http://zora.bg/pochistvane/mialni

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
  bouquet за темата.

Малките миялни също имат заден филтър сигурно... къде да го търся? newsm78
Имат,да-отзад е до тръбата някъде. Мъжът ми скоро хгго проверява профилактично и гледах,че там ровеше. Каза,че е чист. Peace
Погледна, порови и отсече, че нашата няма Mr. Green
Втора ръка е и е без упътване, та не знам къде да чета.

# 20
  • Мнения: 705
чудесна тема Благодаря   bouquet

# 21
  • Мнения: 15 379
Бу, като знаеш модела на машината, просто разрови за упътване или качена схема.
Това ще те ориентира.

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Бу, като знаеш модела на машината, просто разрови за упътване или качена схема.
Това ще те ориентира.

Няма, или поне аз не успях да открия - търсих, като я взимахме. Намерих основните спецификации, които ме ориентираха за класа и колко харчи, но друго не.

# 23
  • Мнения: 15 379
Какви са модела и марката?

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Bosch S2R1B - бяхме търсили тогава дружно в темата, впрочем.

# 25
  • Мнения: 15 379
Чакай и аз да потърся, може пък да намеря Wink.

# 26
  • Мнения: 15 379
Опитай тук: https://portal.bsh-partner.com/portal(bD1kZSZjPTAwOQ==)/PORTALFRAME.HTM
Номерът на машината е на стикер на вратата най-вероятно.

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Опитай тук: https://portal.bsh-partner.com/portal(bD1kZSZjPTAwOQ==)/PORTALFRAME.HTM
Номерът на машината е на стикер на вратата най-вероятно.

Не излиза нищо, иначе и аз гледах там одеве. Номерът е skt2052ch/05.

# 28
  • Мнения: 15 379
Баси, ще потърся още.

# 29
  • Мнения: 487
Здравейте,тия дни ми предстои покупка на миялна машина.Искам да е от големите за 10-12 комплекта. Бюджета е 600 лв.Гледах една Беко,харесах я заради това,яе е енергиен клас а за всичко и разход на вода 10 литра.Приемам съвети какво ще кажете за тази марка като цяло .

Последна редакция: вт, 29 окт 2013, 17:13 от mamaMiq

Общи условия

Активация на акаунт