Супата , която сваля 7кг. за 7 дни!

  • 84 548
  • 350
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 377
Desytka, за кърмещи майки май не е много подходящо да са на диета. Изчакай малко, тя диетата няма да ти се размине.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 271
Съжалявам много, но на мен тази супичка не ми действа  smile3518 - правила съм я няколко пъти (стриктно спазване) и накрая 1-2 килограма за цяла седмица гладуване. А по принцип на мен ми е много вкусна, харесва ми.

# 32
  • Мнения: 174
И аз да се включа с едно въпросче, та може ли да си ям супичката, ама без да хапвам меса, плодове и т.н., в смисъл дали ще има ефект де, то е ясно че мога да не ги ям другите работи newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 3 328
Моят опит с тази супа се сведе до първия половин ден. След това стомахът ми така се раздразни и ме заболя /гастрит/, че остатъкът от супата замина окончателно и базвъзвратно в градската канализация. Та, ако сред канещите се да п робват има такива с подобен на моя проблем, или по-сериозен /недай Боже/, нека бъдат внимателни.

# 34
  • Мнения: 485
Аз да попитам като сваля кръвно тази супа подходяща ли е за употреба от хора с нормално или с ниско кръвно? Някой случайно да знае?Аз съм с нормално, но почти отказах цигарите - пуша само по една на ден за успокоение на душата. Доколкото знам като се откажат цигарите се вдига кръвното - значи че супата ще помогне да се свали и да стане нормално, но ако пък толкова влияе на кръвното да го понижава как наистина влияе на хора с нормално и ниско  кръвно? newsm78

# 35
  • Мнения: 1 934
Ще я пробвам и аз.

# 36
Първи ден  съм на супа и плодове. Да ви кажа- добре съм за сега!  Grinning

# 37
  • Мнения: 1 866
С тази супа могат да се свалят 7 кг само ако имаш изключително много наднормено тегло, не знам, например ако си над 100 кила и висок 1.60. Много съм я правила тази диета и ми помогна да сваля килограмите след раждането, но при стриктно спазване съм сваляла най-много 3 килограма. Който ви обещава повече, нещо ви будалка! Също е важно как сте се хранели преди това. Ако сте карали само на закуски и сладки, ефектът ще е по-голям естествено. И колкото повече я правите, толкова по-малко ще отслабвате. При мен накрая стана безмислено. Освен това, тези с чувствителни стомаси да не прекаляват, защото предизвиква гастрит. Успех!  bouquet

# 38
  • Мнения: 377


Аз да попитам като сваля кръвно тази супа подходяща ли е за употреба от хора с нормално или с ниско кръвно? Някой случайно да знае?Аз съм с нормално, но почти отказах цигарите - пуша само по една на ден за успокоение на душата. Доколкото знам като се откажат цигарите се вдига кръвното - значи че супата ще помогне да се свали и да стане нормално, но ако пък толкова влияе на кръвното да го понижава как наистина влияе на хора с нормално и ниско кръвно? newsm78
Аз съм с ниско кръвно и не съм имала проблеми докато си хапвах супата, но при всеки е различно сигурно.

# 39
  • Мнения: 1 866
Аз също съм с ниско кръвно и няма проблем. Трябва да се пият повече течности.

# 40
  • Мнения: 3 371
Аз да попитам като сваля кръвно тази супа подходяща ли е за употреба от хора с нормално или с ниско кръвно? Някой случайно да знае?Аз съм с нормално, но почти отказах цигарите - пуша само по една на ден за успокоение на душата. Доколкото знам като се откажат цигарите се вдига кръвното - значи че супата ще помогне да се свали и да стане нормално, но ако пък толкова влияе на кръвното да го понижава как наистина влияе на хора с нормално и ниско  кръвно? newsm78
Супата сваля кръвното , ако са ти завишени стойностите, ако е в нормата няма какво да сваля.Освен това повечето течности регулират кръвното налягане.Аз също не обичам месо и мисля да го изключа-не вярвам да нарушим драстично правилата. Peace
Стискам палци на всички , които са започнали-споделяйте как се чувствате , има ли резултати...  bouquet

# 41
Втория ден на супа и зеленчуци е много по  приятен. Снощи  по едно време озверях от глад и станах  агресивна, даже и глава ме заболя. Но се преодолява ако си инат.Дали това не е показател, че имам токсини?

# 42
Правила съм я  до 4-ия ден, страхотно прочиства организма и се чувстваш лек.
Ако се спазват дните на луния календар подходящи за диети, ефектът е невероятен.

# 43
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Чак 7 кила за 1 седмица, това ми се вижда доста преувеличено. Не се заяждам с никой, но това дори и не е полезно Peace

# 44
От днес съм на тази супичка- за трети път вече - първите два свалих общо 6 кг и възтанових само 1 Praynig

Общи условия

Активация на акаунт