Може ли банан всеки ден?

  • 10 246
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Е аз пък се успокоих за кивито,защото го дадох като сок преди 2 дни и после имах угризения.Ама пустите му круши са по 4 лв килото а вътре кафеви/сигурно са замразявани/ и аз така се ядосах че в бързината въобще не се усетих какви ги бъркам.

# 46
  • Мнения: 2 471
А някой пробвал ли е червените круши? Леле колко са вкусни и сладкиииииииииии. Бебка е полудяла по тях По темата, моето бебе не яде десерт, ако в него няма и банан. Така, че си го яде всеки ден

# 47
  • Мнения: 8 917
Гери и в момента хапва здраво банани - почти всеки ден и засега си е ОК Peace

# 48
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
ако не се запича що пък не

# 49
  • Мнения: 590
Аз лично не бих давала банан всеки ден но ти сама си решаваш. Има и други плодове които да разнообразят монюто му с повече витаминки.
Все пак можеш да се консултираш с педиатъра си за по добра информация.
Аз на малкия винаги му избирах различни неща да яде винаги имам 4-5 вида каши и ги въртя всеки ден. Различни плодове на всяко ядене.... По добре си е според мен като има повече разнообразие. Успех и целувки на сладкия мъж!!!    bouquet

# 50
  • Мнения: 7 640
Аз лично не бих давала банан всеки ден но ти сама си решаваш. Има и други плодове които да разнообразят монюто му с повече витаминки.
уви тук не е точно така

# 51
  • Мнения: 2 885
Ние ли само се мръщим на банана? Стефан не бе вкусил до преди дни по-сладко нещо и направи такава физиономия, все едно му давам супер гадост. Е, изяде го цялото, но в началото бе.......
newsm35 eat newsm36

Общи условия

Активация на акаунт