Дормикинд

  • 3 442
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 117
Мами,някоя от вас дава ли Дормикинд ? Имам въпрос : на листовката пише ,че една таблетка се дава 4 пъти дневно.Извинявам се ,че е малко глупаво,но какво се има предвид според вас - една таблетка се разделя на 4 части или са 4 таблетки за денонощие ? Мерси предварително !   bouquet Hug

# 1
  • Мнения: 6 214
4 таблетки на денонощие.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 117
REAL_WOMAN ,мерси Hug

# 3
  • Мнения: 9 433
Определено не съм очарована от ефекта им Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 117
Кристал ,нямаше ефект,така ли ? Аз го давам втори ден и като че ли усещам промяна,макар за хомеопатия да е кратко време... newsm78

# 5
  • Мнения: 76
Ние имаме голям проблем със заспиването вечер Sad Приспиваме се по няколко часа, а и после се събужда много често. Освен това сънят му е неспокоен, мята ръце, крака, върти глава, стряска се, прави физиономии насън...Сега го мъчат зъби и си мисля, че да давам Дормикинд сега, няма да има ефект, но, като избие зъбче, ще пробвам.  Има ли доволни мами от този продукт?

# 6
  • Мнения: 5 719
4х1 за денонощие , но аз не видях голям ефект от тях.

# 7
  • София
  • Мнения: 117
Мерси,момичета за отзивите Hug Давам втори месец и съм доволна,но ефектът дойде поне 2-3 седмици след като почнах  Naughty

# 8
  • Мнения: 76
Мерси,момичета за отзивите Hug Давам втори месец и съм доволна,но ефектът дойде поне 2-3 седмици след като почнах  Naughty

По каква схема ги даваш?

# 9
  • София
  • Мнения: 117
Vi_ta ,първите 2 седмици ги давах 4Х1 на денонощие,но после почнах по едно хапче  30-40  мин. преди лягане и сега така продължавам.

# 10
  • Мнения: 76
Vi_ta ,първите 2 седмици ги давах 4Х1 на денонощие,но после почнах по едно хапче  30-40  мин. преди лягане и сега така продължавам.

А на каква възраст започна да даваш? Нашата педиатърка каза да изчакам поне до 6 месец.

# 11
  • София
  • Мнения: 117
Откогато съм пуснала темата,т.е. Жорето беше на 10м. и половина.

# 12
  • Мнения: 85
Здравейте, имам си едно палавниче. Вече голямо 2г и8м.
Много често се буди през нощта, затова от днес започвам да му давам Дормикинд.
И още една причина. Много трудно заспива, а на обяд не иска да спи от месеци. Изморен и едва гледащ-не иска. Може би е нервен, но това безсъние го мъчи.
Ще пробвам дано има ефект, и да го върна малко в режим на Спане: )
Ако някоя от вас има опит да пише и за странични ефекти ( дано няма)

# 13
  • София
  • Мнения: 117
miliontravel ,все още го давам и няма никакви странични ефекти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт