Препоръчайте ми добър чопър

  • 2 581
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Бихте ли ми препоръчали добър чопър Thinking. Разглеждах тези на Russell Hobbs, някой може ли да сподели впечатления? Също мисля и че на Bosch има хубави. Много ми се иска да не си дам парите за някой боклук, който само да взема място в шкафа.  Grinning

# 1
  • Мнения: 4 785
Имам един от Лидл за 25 лв. - Силвър Крест, повече от добър е, всичко съм кълцала с него, лед също. Ама не е постоянен асортимент, ако не ти е спешно ще го пуснат по някое време, ама кога...

# 2
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Аз съм страшно доволна от чопър + пасатор от Лидъл ,цена около 40 лв.Много мощен ,с едно натискане и лукът ми е нарязан .Препоръчвам  Peace

# 3
  • Мнения: 13
Ех как всички сте си взели от Лидъл, сигурно няма да пуснат скоро пак.  Thinking

# 4
  • Мнения: 4 785
Ех как всички сте си взели от Лидъл, сигурно няма да пуснат скоро пак.  Thinking

Абе пускат на определен период - последно мисля беше началото или средата на лятото, предполагам ще пуснат скоро...

# 5
  • Мнения: 0
А някой ще ми препоръча ли пасатор, имах и бях много доволна от Горение, обаче се развали и сега се чудя какъв да си купя.

# 6
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Аз съм страшно доволна от чопър + пасатор от Лидъл ,цена около 40 лв.Много мощен ,с едно натискане и лукът ми е нарязан .Препоръчвам  Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт