София - център

  • 20 199
  • 338
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 816
Ааааа, щом е за миткане ще чуя Laughing JoyНие следобяд днес ще сме в Мадарската градинка,зор слънце.

# 331
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен! Гледам темата отдавна не е посещавана и да я побутна малко Wink Аз съм на "Раковски", виждам че с bubalinka, Addri  и  biko сме съседи, така че, момичета, ще ви пиша на лични, че самички ни е скучно Wink Ще се радвам и други да се присъединят  Hug

# 332
  • София
  • Мнения: 374
Момичета, само да се стопи снега и ние сме на линия за разходки и кафенца  Grinning Ще се радвам да се запознаем  Hug

# 333
  • София
  • Мнения: 167
само да се затопли и смятам да се "инсталираме" от сутин до мрак в Заимов!

# 334
  • Мнения: 4 200
На връщане от работа минах през Мадарската, ми то текат реки, локви, мокротия, ужас! Мислех да излизаме, ама дребосъната е заспала късно и още не се събужда, та май няма да има закога за днес.

# 335
  • Мнения: 25
A, да не обърках темата?! Май е имало две еднакви теми?! Ама няма значение,колкото повече,толкова по-добре.
Сън, ми аз днес не ги извеждах,затова и не писах,ама като гледам ra2, какво е писала,май добре съм направила. Егати и женорята сме, време кисело,баш като за нашия си месец!я вее,я дуа,я вали!Страшотна работа,дано по-бързо се оправя!!!

# 336
  • София
  • Мнения: 816
Ми то мъжете са виновнФевруари къс,април мек Twisted Evil

# 337
  • Мнения: 25
 Joy JoyБаш, си е така!

# 338
  • София
  • Мнения: 1 444
Здравейте момичета,
вече не съм за тази тема, защото продадох жилището в което отраснах аз и децата ми и се преместих в полите на Витоша. Честно казано не съжалявам, тук е зелено, въздуха е друг, няма го ада от паркирали автомобили и обикалянето с часове докато паркирам пред дома си.От това избягах и от селяните, закупили жилища в центъра и обърнали го на селски мегдан.Мъчно ми е само като се сетя за предишното спокойствие и за приятелите от кварталчето, всички се познавахме от раждането си.
Другото хубаво е, че тук най-после имам цветя, стаите са повече от слънчеви и светли, нещо което в центъра е невъзможно от многото сгради.Голяма стъпка направих, много се двоумях, две години близо, но май е за добро.Тук е пълно с майки с колички, много млади хора, което е страхотно.
Извинете ако съм досадила, исках да се сбогувам с темата, към която вече не принадлежа.

Общи условия

Активация на акаунт