Бебчовци 2013 от Манастирски ливади

  • 5 402
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 45
Суперрр, гледам че времето ще се оправя и определено съм ЗА да се видим скоро Simple Smile Със сигурност трябва да си организираме среща Simple Smile Много ще ми е приятно Simple Smile
Ние днес сме на първата ваксина за Хепатита. Дано я понесе малкия добре.
До скоро и хубав слънчев ден на всички! Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 45
Момичета, как сте? Гледам, че никой не пише...ама да вземем да си организираме една среща тези дни? Laughing

# 17
  • Мнения: 43
Здравейте, момичета! Извинявам се за дългото зачезване, ама при нас като се заредиха едни гости - едната сестра на половинката, после майка ми, а после пък другата сестра... от месец насам само сменям чаршафите и идва следващия  Grinning Но си беше голяма забава де, дребното много обича гости, страшно го стимулират да измисля нови и нови номера за демонстриране, хаха.
Красче, добре дошла в компанията! Доколкото разбирам с теб сме от една страна на бул. България, само че ние сме по-близо до Околовръстното. Наистина е много кофти положението с градинките тука, ние за това ходим на разходка в Павлово покрай канала. И там няма къде да се поседне, ама поне трафикът е по-ограничен и гледката на къщички с градинки е приятна.
Сега обаче като няма сняг вече сме по-мобилни, тоя уикенд бяхме на шопинг в мола, а като се запролети още малко ще отскочим и до Южния парк. Принципно можем да идваме и с количката, но до сега ме притесняваше студа, а и не знам как е положението с проходимостта на подлеза на бул. България, че сме малко тежкотоварни за качване на стъпала.
Сега се сещам, че има едно приятно местенце за срещи близо до нас, Vanilla garden. Там май е единствената истинска детска площадка в района и имат много приятна градина. Та може да си направим един обяд там като се постопли, имат прилично обедно меню и предполагам обслужването ще е бързо.. Много дълъг стана тоя пост, така че чао за сега, ще чакам да споделяте идеи. Много целувки на дребосъците!

# 18
  • София
  • Мнения: 45
Страхотно Simple Smile Ние живеем много близко до Vanilla garden, дори няколко пъти вече сме пили там кафе Simple Smile Хубаво е наистина и има доста дечица през деня, които си играят там на площадката, а майките им си пият кафето Simple Smile Ние сме още малки за игра разбира се Simple Smile
Иначе ние ходихме вече няколко пъти до Южния парк, в повечето случаи с колата, когато съм била с мъжа ми. Аз обаче един път реших да тръгна пеша за там, за да видя за колко време бих стигнала и засякох че за 45 мин. ходене нормално се стига без проблем. Стига да обичаш да се разхождаш става и ако естествено си решил да си изкараш почти целия ден там си заслужава разкраването. Наистина обаче под подлеза малко трудно се минава и особено, ако ти е по тежка количката. Нашата е много лека и се справям засега с нея. Там е хубаво и има мнооогоооо бебета, майки, дечица и всичко което нас ни вълнува в момента  Grinning
Другото, което намерих по-наблизко е една градинка долу до обръщалото на 204. Не е лоша. Два пъти ходих до там...сълнчева е и има пейки.
Ами ще се радвам да се видим...кажете кога ви е удобно и важното да е издебнем хубаво и слънчево време Simple Smile
До скоро  Party

# 19
  • София
  • Мнения: 767
Тази градинка до 204 ми е удобна,но ние излизаме на обяд около 13ч.между кърменията и не знам на вас ще ви е удобно ли по това време?

# 20
  • София
  • Мнения: 45
И ние сме така горе долу към 13.00 се храним и после навън. Но винаги има плюс минус един час разлика. Аз дори веднъж си го нахраних малкия и там. И аз така излизах между кърмениятя и все бързах да се прибирам, но пък като е било хубаво времето и сме били повече време навън съм си го хранила на някоя пейка в градинката. То само два пъти ми се е случвало до сега. Там в тази градинка и веднъж в Южния парк Simple Smile
Та кога ще се виждаме? Кажете тези дни дали ви е удобно. Аз само почивните дни не мога, че ще ни идват гости Simple Smile

# 21
  • Мнения: 43
Красче, страшно съм впечатлена от вашите подвизи! Simple Smile Ние като бяхме на месец и половина, хем беше лято не се отдалечавахме на повече от 20 мин. пеша, само с колата се придвижвахме на по-големи разстояния, а вие чак до Южния парк, уау! Супер е също, че свикваш бебчо на кърмене навън. При нас тая работа много трудно се получава, особено сега като е вече голям и постоянно се върти да си търси други забавления по време на хапване.
И ние излизаме обикновено към обяд, че е най-топло, но часовете и при нас варират. Обаче ако се разберем за конкретен час, ще се наместим. Програмата на по-малките е с предимство Simple Smile Ще взема само да потърся в нета къде точно е обръщалото на 204, че нещо не се сещам. А иначе до Vanilla garden със сигурност ще отскочим тези дни, но там сигурно е далеч за мамите отвъд бул. България.
Ами хайде давайте предложения за ден и час и до скоро!

# 22
  • София
  • Мнения: 45
Много се радвам, че напредваме с предстоящите ни срещи  Laughing
Аз предлагам утре или другата седмица на 04.03, вторник направо да се разбираме за към 13.30ч. Ще следим времето и ако става за разходки навън да се видим. Обаче кажете къде да се чакаме и да ни бъде срещата?
Arsenia, ако се разберем с другите мами за градинката долу до спирката на 204, няма проблем двете заедно да слезем до там. След като си от моята страна ще слезем заедно Simple Smile

# 23
  • Мнения: 43
Ние сме "за"! И двете дати ни устройват, само времето да е хубаво.

# 24
  • София
  • Мнения: 45
Хайде тогава, утре ако не вали ще се видим. За 13.30 остава нали? А мястото на срещата? Къде ще ви е удобно?

# 25
  • София
  • Мнения: 767
Момичета аз съм свободна за утре в 13.30 айде да се чакаме на подлеза срещу билата от страната на Борово и от там към градинката!? Аз съм със светло синя количка,а вие? Ако вали отпада срещата нали така.Колко сме за утре?

# 26
  • София
  • Мнения: 45
Супер, аз съм съгласна. Ако вали, разбира се ще отложим за друг път. Аз съм със зелена количка. Ще се чакаме на изхода на подлеза, където спира 204 нали?
Arsenia, ако искаш да се разберем с теб към 13,15 да се видим някъде, за да слизаме надолу заедно. Къде ти е удобно на теб?

# 27
  • Мнения: 43
Красче, удобно ли ти е пред новата бизнес сграда на ул. Ралевица до стълбите за обръщалото на трамвай 7? Ако сте по-надолу, може да дойдем и на друго място. Ние сме с оранжева количка.

Предлагам утре до 12:30 ч. да потвърдим тук финално срещата.

# 28
  • София
  • Мнения: 45
Да, идеално ми е там! Аз съм съвсем наблизко Simple Smile
Ами утре до 12.30 ще видим какво е времето и ще си потвърдим Simple Smile
Лека вечер и сладки сънища на малките бебоци, а и на нас Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 767
Ок.Утре ще потвърдим,че понякога се забавяме с кърменето,но ще се постарая да съм точна Simple Smile До скоро,момичета.

Общи условия

Активация на акаунт