На годинка стана вече ОКТОМВРИЙСКОТО човече.

  • 67 535
  • 762
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 168
Здравейте мами!
Честито на Бузан, дано и другите да имаме късмет, ама не се надявам много, в Младост е страшно Sad

Абе, него точно в Младост го приеха  Peace

Успех на всички желаещи да ги приемат  Peace

Къде това? Много се вълнувам Shocked

# 136
  • Мнения: 1 203
Къде това? Много се вълнувам Shocked

Писах на лични да не спамим Simple Smile

# 137
  • Мнения: 1 359
късметче Дани отгриза парче дърво от един голям дървен слон, редовно решава да ми опита пантофите( макар да знае отдавна какъв е вкуса им), отхапа парче от дамаската на стола за хранене, а най-обича с мокра кърпичка да чисти навсякъде. Редовният номер е да си изтърка ботушите и веднага след това да си избърше езика нея. Sick Sick Sick Гадост голяма!

# 138
  • София
  • Мнения: 1 966
Светле, аз знам, че се променя вкусът, но яденето на купешки пюрета е грозна работа.
Хахахаха, не така с лошо към бурканчетата  hahaha, доста народ така сме си изгледали децата  Mr. Green
Аз мнооого рядко готвя, но моята майка готви страшно вкусно и почти без сол, сто пъти опитвах да давам на Таня вкусни домашни манджи, еми не пожела, няма такова плюене и гримаси. Сега покрай държавната кухня се понаучи на готвено и хапва и манджи, но види ли си любимото заек с броколи или заек с картофи и зелен фасул на Хип, направо грейва и го изяжда за нула време и без уговорки. А и за хляб също е като вманиачена, всичко се яде с "бап"  hahaha, задължително трябва да има в ръката "бап" и ако случайно не ѝ дам започва да ми го сочи и да ми приказва умолително.

Птиците, честито, то се направо повод за празнуване  bouquet

късметче, имахме го този период, слава богу вече поотмина. Все още се случва ненадейно да реши, че трябва да си сложи нещо в устата, но вече е значително по-рядко, за моя най-голяма радост вече и разни малки боклучета предпочита да си ги помота из пръстите вместо да си ги сложи в устата. Обаче си пипа всички възможни боклуци и вътре и навън, а после си смуче палеца, което за мен си е равносилно на това да си завре мръсотиите в устата, но поне вече опасността от гълтане на нещо дребно понамаля.

# 139
  • Мнения: 1 270
Птиците честито. Аз за Март съм подала документи, ще видим.
Ааа, това с лапането на боклуци и при нас все още е на дневен ред. Изобщо продължава да е като малко кученце нарочно лапва нещо и изчаква да го погледна, за да започне да бяга хилейки се. В повечето случаи гледам да съм хладнокръвна и да не го гоня, че веднъж беше лапнал стотинка.
Светла и при нас е така. В едната ръка коричка хляб, в другата лъжица и устата отворена мама да тика вътре  Laughing Вече обаче не желае да яде сухари, само корички пресен хляб иска. А като види бисквити и  Shocked

# 140
  • София
  • Мнения: 3 789
И при нас периодът с яденето на боклуци свърши най-накрая. Сега боклуците се взимат и се носят в плика за боклук (ама по 100 пъти на ден).

Най-новият хит е да нареди плюшените играчки на земята и да им дава "мляко" от празно шише - голям смях пада Mr. Green

# 141
  • Мнения: 6 708
Птиците, честито прием в ДЯ, дано да му хареса.  Hug
И Катрин яде от купешките пюрета (най-много обича заек с броколи, заек със зелен фасул на ХИП).  Laughing Ами тя благодарение на тези пюрета прояде. Иначе харесва и ДК, а за мое най-голямо съжаление моите манджи не ги яде  Sad.Вчера и` направих супа от спанак (от ДК го яде с охота, дори едно гадно пюре със спанак на Овко яде) и лапна две-три лъжички. Пробвах да готвя и по начина на Поли, гледам да докарам манджите на вид на тези от ДК, без успех.  Sad
Боклуци не яде, но редовно си играе с нашите чехли и ги слага върху ниската маса.  ooooh! А като намери парче от солета на пода, си го изяжда. Много сладко танцува - друска се в такт с музиката, а като е седнала и чуе музика е много смешна - прави движения с корема напред-назад.  hahaha Последното занимание е да се качва някъде (качва се върху страничния борд на проходилката или въргу някоя кутия, играчка).
И да се оплача - днес е спала два пъти по половин час, докато я приспя, после се събуди, докато я слагам в нейното легло, направих нов опит и той се провали.  Sad Шъшкам и`, а тя се хили и се изправя в леглото. Дано не ми върви така цяла година  Praynig (днес е Варвара и според поверието, какъвто ти е този ден, такава ще ти е цялата година  Simple Smile ). Направих и къпана питка, добре че тя поне стана, но няма да ви казвам как хем меся, хем ходя да вдигам Катрин, че все си слагаше краката под масата и като не може да се измъкне и мрънка.
Хубава вечер!   bouquet

# 142
  • София
  • Мнения: 268
Птиците, честито Simple Smile късметлия е Бузан с тези лотарии. И в нашата община е ад. Имаме шанс все пак. За сега има едно дете преди Адриан с 10+ точки и после следват 12 деца с 8,2 Simple Smile така, че и при нас ще е тото Simple Smile

Адриан също поспря да лапа всичко, но има афинитет към стотинките определено и към едно тайно портмоне с пари. Отваря си шкафа и веднага на него се мята. И той храни плюшените играчки с лъжица и им духа носовете с кърпичка хахаха.

С храненето е добре. Яде си кухнята, а като ни види нас да ядем, освен неговото ядене иска и от нашето. Преди недолюбваше супите, ама вече и тях хапва. Аз играчки на масичката не слагам, но винаги му давам лъжица и сухар или хляб да си гризе докато го храня и така всичко си изяжда. Нещо с часовете за хранене обаче не мога да ги наглася: До обяд е добре, но после следобедната закуска (към 17 ч.), супата (19 ч.) и млякото (в 20 ч.) са ми много на гъсто, но той всичко си изяжда. Е млякото не винаги го допива, но и няма нужда. Обядва към 13 ч., но преди 17 ч. не иска следобедната закуска.

Обаче да ви се пооплача, голям зор ми е смяната на памперсите и обличането. Туй мойто чудо не се спира. Преди лягане се гоним из цялата къща докато му сменя памперса и облека пижамата. И има ритуален танц преди сън - клякане, пляскане с ръце и въртене в кръг  Joy- напикаваме се от смях. Подобен танц има и като дойде дядо му - за добър ден почва да кляка  Joy

А като тръгнем да излизаме три пъти се препотявам докато го облека. Напоследък ако няма да го вадя от количката както си е с домашните дрехи (даже оня ден по пантофи), го натиквам в един космонавт и от там в чувала на количката и така. Изобщо не се занимавам да го обличам само за да идем за кухнята.

Това е от нас. Спокойна нощ Simple Smile

# 143
  • Бургас
  • Мнения: 152
Птиците, имах неблагоразумието да пиша в темата за ваксините... Днес ти си им на дневен ред  Shocked Утре явно ще съм аз  #Cussing out Честито за ДЯ! Аз ще си чакам октомври Simple Smile Не ми се връща на работа  Whistling Дано до тогава не ме побърка тотално Иво. Днес цял ден рева и се тръшка Sad И за капак се скарах с ММ, а утре (т.е. днес) ми е рожденик   Embarassed
Лека вечер и спящи дечица  Hug

# 144
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Птиците, имах неблагоразумието да пиша в темата за ваксините... Днес ти си им на дневен ред  Shocked Утре явно ще съм аз  #Cussing out
Изобщо не им обръщай внимание.Аз влизам понякога в тази тема,когато искам да се посмея  Laughing

# 145
  • Мнения: 1 359
Ха ха ха  Laughing  и аз веднъж де вързах да изкажа мнение  Laughing Laughing  Чак лични съобщения получих после. Възмутих дамите!  Laughing

Аз съм много горда от моята зайка. Вчера заспиваше абсолютно сама, без плач, доброволно си се запъти към спалнята!  Grinning
 Ходихме и при педи да ни бият Синфлорикс-а и тя като си хареса един "чичко" (на около 30), та едни погледи, едно примамливо поклащане пред него  Blush обикаля пред кабинета и пак пред  чичкото се въща. Поклаща се, усмихва му се, даже въздушни целувки му дава, голяма свалячка!  Heart Eyes А той загубения си рови нещо на таблета и не я отразява. Мъже!

# 146
  • Мнения: 1 203
Птиците, имах неблагоразумието да пиша в темата за ваксините... Днес ти си им на дневен ред  Shocked Утре явно ще съм аз  #Cussing out

Лелее, наистина ли ?  Shocked
Редакция: сега видях дори някаква умница ме нарекла тъпа ... не знам защо алтернативните дами са винаги толкова злобни и нетърпящи различности. Карай, да си живеят убедени в правотата си, но само ако може да не квалифицират останалите.


Мерси за поздравленията момичета, особено след като видях какво е писала Фортуна за вчерашния ден се надявам да му е толкова късметлийска и годината на Бузан Simple Smile

Последна редакция: чт, 05 дек 2013, 12:22 от Птиците ...

# 147
  • Мнения: 1 270
 Joy Joy Joy
Три пъти писах и трих постове във въпросната тема, която между другото вчера и аз погледнах. Беше ми излязла най-отдолу и затова. Най-накрая благоразумно реших да не се намесвам, ама още малко ще си помисля върху поста на Дион и не се знае знае ли се  Whistling

Фортуна аз цяла ден все нещо купувах  newsm78 Само ще харча ли?

# 148
  • Мнения: 1 203
Аз им отговорих, но с цитат към оназ дето ме беше определила като тъпа. А след като я дадох на модераторите покрай нейното мнение е изтрито и моето или пък по други причини макар да се бях изказала твърдо, но културно. И дион доста многострадално го е написала, без да си спомням някой да я е ял тук. Просто не приехме мнението и за меродавно, а то виж моля ти се изяли сме я били  Thinking

Уф, афектирах се покрай другото и забравих - red_nelitka честит рожден ден  newsm67

Последна редакция: чт, 05 дек 2013, 12:19 от Птиците ...

# 149
  • София
  • Мнения: 595
Здравейте момичета,

Съжалявам за нахлуването в темата, но се надявам да ме приемете при вас. Моето детенце също е родено през октомври, но сме заедно от скоро. Все още се опознаваме и четенето вашата темичка много, много ми помага  Hug

Хубав и успешен ден желая   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт