Рейма травел - отзиви

  • 12 683
  • 16
  •   1
Отговори
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Направихме резервация за Гърция и вече платихме 30% от сумата , но не намирам отзиви за тази фирма

# 1
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 866
И аз се интересувам от тази фирма,имат интересни оферти!

# 2
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Именно , цените са им малко по-евтини в сравнение с другите агенции. Е вече платихме , дано не се окаже фирма измамник.

# 3
  • Мнения: 11 068
"Рейма" обикновено продават на цените, които хотелите обявяват в сайтовете си или при запитване. Това важи конкретно за Гърция, за другите им дестинации нямам наблюдения.

Нямам личен опит (защото организирам пътуванията си самостоятелно), но е известна и функционираща от доста години агенция.

# 4
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
благодаря ти , значи да не се притеснявам

# 5
  • Мнения: 11 068
А, то тва не е гаранция за нищо - тя и Алма тур беше сред най-големите туроператори... но стискам палци всичко да мине добре Grinning

# 6
  • Мнения: 3 993
Тази година имам богат опит с Рейма, общо 3 пъти имах вземане-даване с тях. Впечатленията ми не са еднозначни, 50 на 50 съм.

Първо, за майските празници ходихме в Гърция с резервация, купена от тях, от т.н. ранни записвания. Всичко беше окей, нямаше проблеми.

После през юни организираха една командировка в Германия на мъжа ми. Като цяло организацията беше окей, но служителката, която се занимаваше се опита да го прекара чрез стойността на самолетните билети. Бяха му фактурирали с 200 евро повече (за 2 сам.билета) от цената, която беше обявена в сайта на Луфтханза и която аз бях проверила. Последваха извинения, префактуриране и връщане на уж по грешка начислените 200 евро. Според мен те просто се опитаха да спечелят бърза и лесна комисионна.

Последно се разправях със същата служителка през септември покрай една отказана от мен резервация за чартърна програма. Тя допусна грешка, за която си позволи да помисли, че е възможно аз да плащам. Слава богу се осъзна навреме и се оправи с авиокомпанията без да ме ангажира повече. За протокола, не се стигна до договор с Рейма за въпросната отказана резервация. Затова я наричам отказана, а не анулирана, макар че служителката на Рейма спрягаше "анулирана". 

# 7
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Да , опитват се малко да преметнат ,но ако им дадеш .

Странно смятат курса на еврото по 2 лв, което при нашата резервация беше разлика 20 лв при 1,956 лв. Но им казах,че ако е на 2 лв. ще си намерим друга агенция , и те се съгласиха на реалния курс

# 8
  • Мнения: 126
Да се включа  и аз. Пътувах с тази фирма 2013г на море в Гърция и всичко беше чудесно. Тази година реших да отскоча до Метеора и ползвам пак техните услуги. Дано нямаме проблем.

# 9
  • Мнения: 0
Да се включа и аз по темата, преди седмица търсих в Интернет мнения за Рейма България / Reyma Bulgaria Ltd и попаднах на тази тема. Резервирах екскурзия до Турция с тях, така че ще мога да дам отзиви след 27 Април.

# 10
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
ние платихме и последните вноски , сега очакваме 30 април . Досега всичко мина ОК

# 11
  • Мнения: 0
Бях решила все пак да дам мнение след като свърши екскурзията. Мисля, че може да е полезна за тези които търсят информация.
Екскурзия до Истанбул - Фестивал на лалетата имаше, хотела (Buyuk Sahinler) беше сравнително добър, на добро място.
Пристигнахме в Истанбул на 25 Април към 5:30АМ  и чакахме в фоайе  на хотела до 9:30.
Имахме водач от България, НЕ екскурзовод  (момиче, което няма право да извършва екскурзоводна  дейност в Турция, т.е. просто говореше Турски) и локален екскурзовод с когото направихме  от 9:30 до 12:30АМ  обиколка с автобус и пихме турско кафе и чай.
Дотук с всичко положително, което мога да кажа!

Какво не ми хареса и защо аз не бих избрала да пътувам с тях отново:
-Водач на групата по време на пътуването и престоя в Истанбул???
Нищо добро не мога  да кажа за момичето, което ако не се запишеш на посещение на някой от обектите  не те признаваше  за човек.
Питах се защо? Ами защото колкото по-голяма група имаше, толкова  по-голяма отстъпка се даваше , а къде отиваха парите? В джоба на Водача, който всъщност купуваше билетите предварително.

Това е моето мнение, всеки нека си направи своя избор.

# 12
  • Мнения: 126
Вчера се върнах от екскурзия до Метеора. Много съм доволна Рейма беше посредник, пътувахме с Бохемия.
Много съм доволна от екскурзовода и от начина по който беше организирано всичко.

Дано всички да си искарате страхотно.

# 13
  • Мнения: 1
Бяхме с  Reyma в Сивири, хотел  Jenny за 6 дни All. Много сме доволни. Великолепна организация, вкусна храна. Хотелът е с няколко двуетажни сгради, големи поляни и чист басейн. Зад хотела е гора с пеещи птици. Отдолу е морето на 100-200 м, зависи в коя сграда сте. Сивири е рибарско село със ситен пясък на плажа. За деца навсякъде в Сивири и хотела е хубаво - няма движение и е много спокойно. Браво на Рейма, пак ще отидем.

# 14
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
да кажа и аз - бяхме в посейдон палас лептокария , много добра организация . Хотела страхотен, храната много вкусна обслужването на ниво. Препоръчвам го .

Общи условия

Активация на акаунт