Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 дек. 2013, 00:04 ч.

Да се оплачем...

• 5 991 232
  • 70 983
  •   27
Отговори
# 53 220
  • София
Одеве съм с децата навън. Малката реши, че си иска един плюшен мечо и ме врънка половин час да и го сваля. Оставям ги аз и казвам на майката на моя близка приятелка, че се качвам до горе, да хвърля по едно око. Уточнявам, че с тази жена сме всеки ден заедно, защото тя гледа на приятелката ми децата, които са много близки с моите. Почти постоянно са заедно. Та слизам след няма и 30сек. и виждам караници между малката и друго момиченце, което си е отделно с майка си. Оказва се, че моята дъщеря го е ударила. В този момент, бабата отива при малката и я хваща за ръка и започва да и крещи. Аз вече тичам към тях и я викам. Тя ме вижда и се опитва да се отскубне, но оная я дърпа ое по-силно, завежда я до пейката и буквално я мята отгоре, като и крещи, че няма да мърда от там. В този момент аз отивам при детето и питам какво се случва, започвам бавно и спокойно да говоря, а тя милата в истерия. Само ми каза "Мамо, напишках се". В този момент направо от качих, едва се с държах да не убия бабата. А тя застанала зад гърба ми и дудне как можело такова нещо, как моето дете било ударило чуждото.
Не ме разбирайте погрешно, не толелирам агресия, моите не са агресивни. Рядко се случва да се изявят. Винаги говоря много, ако се налага има и наказания. Бих я прибрала даже, за да разбере, че това не е редно. Но това е чужд човек, който реагира по този начин срещу детето ми. Само защото, дъщеря и ми е много близка приятелка не си позволих да реагирам срещу нея, защото нямаше да мога да се овладея. Сега съм бясна още, много даже. Не знам как бих реално утре като я видя. Потресена съм е меко казано.
Оффф стана дълго и объркано, моля да ме извините. Поне се оплаках!

Много е прекалила бабата. Ама много.

# 53 221
  • София
Одеве съм с децата навън. Малката реши, че си иска един плюшен мечо и ме врънка половин час да и го сваля. Оставям ги аз и казвам на майката на моя близка приятелка, че се качвам до горе, да хвърля по едно око. Уточнявам, че с тази жена сме всеки ден заедно, защото тя гледа на приятелката ми децата, които са много близки с моите. Почти постоянно са заедно. Та слизам след няма и 30сек. и виждам караници между малката и друго момиченце, което си е отделно с майка си. Оказва се, че моята дъщеря го е ударила. В този момент, бабата отива при малката и я хваща за ръка и започва да и крещи. Аз вече тичам към тях и я викам. Тя ме вижда и се опитва да се отскубне, но оная я дърпа ое по-силно, завежда я до пейката и буквално я мята отгоре, като и крещи, че няма да мърда от там. В този момент аз отивам при детето и питам какво се случва, започвам бавно и спокойно да говоря, а тя милата в истерия. Само ми каза "Мамо, напишках се". В този момент направо от качих, едва се с държах да не убия бабата. А тя застанала зад гърба ми и дудне как можело такова нещо, как моето дете било ударило чуждото.
Не ме разбирайте погрешно, не толелирам агресия, моите не са агресивни. Рядко се случва да се изявят. Винаги говоря много, ако се налага има и наказания. Бих я прибрала даже, за да разбере, че това не е редно. Но това е чужд човек, който реагира по този начин срещу детето ми. Само защото, дъщеря и ми е много близка приятелка не си позволих да реагирам срещу нея, защото нямаше да мога да се овладея. Сега съм бясна още, много даже. Не знам как бих реално утре като я видя. Потресена съм е меко казано.
Оффф стана дълго и объркано, моля да ме извините. Поне се оплаках!

Много е прекалила бабата. Ама много.
Много, Миленка, акъла ми не го побира. Бих я оправдаЛа, донякъде, ако моето дете беше ударило някое от нейните, ама така. Думи нямам.

# 53 222
Оплаквам се, че детето не иска да спи. Заспива в мен, слагам го в кошарата, става и почва да реве..

# 53 223
Блонди, не оставяй нещата така. Милото детенце се е напишкало от страх. Направо се разтреперих докато чета. Тая баба заслужава да я навреш в кучи г*з. Аз побеснях, а ти не знам.

# 53 224
Аз навремето щях да бия една баба, защото искаше да плаши детето с Торбалан ли беше...дечко беше на 1-2г...а аз отричам тия тактики с насаждане на страх. Та й викам да млъкне, тя пак чучуниже....туй пък някой да ми пипне златното яйце...абсурд просто!!!

# 53 225
  • София
Блонди, не оставяй нещата така. Милото детенце се е напишкало от страх. Направо се разтреперих докато чета. Тая баба заслужава да я навреш в кучи г*з. Аз побеснях, а ти не знам.
Ариа, няма да оставя нещата така. Утре ще си поговоря с нея. Реших да се въздържа, защото бях много ядосана и щях да кажа неща, за които после ще съжалявам. Споделих и с приятелката си, която беше меко казано потресена. Искаше веднага да се разправя с нея, но аз не и позволих. Бабата явно разбра какви ги е свършила, защото се изнесе много бързо.

# 53 226
Пак че си се въздържала да не я подпукаш веднага.
Аз не бих могла да не си и кажа, че не съм съгласна с поведението и. Това обаче ще е края на отношенията и на децата.

# 53 227
  • София
Пак че си се въздържала да не я подпукаш веднага.
Аз не бих могла да не си и кажа, че не съм съгласна с поведението и. Това обаче ще е края на отношенията и на децата.
Точно затова се въздържах!

# 53 228
  • Макондо
Децата си имат майка, което е различно от баба. А тази определено не я слуша главата щом си е позволила подобно недопустимо държание. Аз сигурно щях да я убия с думи, браво за самообладанието!

# 53 229
Ти пък с думи 😒 Аз направо щях да ѝ скоча сигурно. Да не ми се случват такива неща, че съм кибритлийка и само беля мога да си докарам. Блонди, правилно си постъпила. Не е добре да се реагира първосигнално в такива ситуации.

# 53 230
Уффф, тези стари навици са толкова трудни за изкореняване. Прекалено много хора са били възпитавани със заплахи, крясъци и бой, и за съжаление и те на свой ред копират тези методи върху деца, внуци и т.н. Направо им е невъзможно да проумеят, че така само вредят и стресират децата.  ooooh!
        Манджата се яде  Wink. Даже си е много вкусна  Simple Smile. Оплаквам се обаче че ядох недоузрели праскови и сега ме боли стомаха  Whistling

# 53 231
Блонди, ужасно! Преди години големият качи малката на една люлка от онези със синджирите, много нестабилни....люлката веднага се обърна и тя падна. Бях на една ръка разстояние, но се случи. В това време една близко седяща баба взе да дудне как майките не си гледали децата и прочие глупости. Едва се въздържах да не я насоля!

# 53 232
Ай да ти и дъртата квачка! Много се ядосах! Представям си колко се е уплашило детето, щом чак се е напишкало. Sad
Много хора не си представят как с уж невинни действия могат да увредят незрялата детска психика. Аз още си спомням една кукундрелница от блока на родителите ми, дето ни плашеше всички деца с Торбалон, който идвал, ако не искаш да заспиш вечер. Що нощи съм спала на светната лампа...

# 53 233
  • София
Аз само си представих как цяло лято я убеждавам да ходи на градина. И друг път съм споделял а, че е много привързана към мен и не ходи. Сега иска вече да ходи, даже е ентусиазирана. Дано случката не повлияе, че от вторник тръгва.
Не мога да заспя, направо не мога да се побера в кожата си. Реве ми се.

# 53 234
  • Наблизо
Аз само си представих как цяло лято я убеждавам да ходи на градина. И друг път съм споделял а, че е много привързана към мен и не ходи. Сега иска вече да ходи, даже е ентусиазирана. Дано случката не повлияе, че от вторник тръгва.
Не мога да заспя, направо не мога да се побера в кожата си. Реве ми се.
Недей,блонди...заради мъжа ти инисториите му ли?

Общи условия

Активация на акаунт