Да се оплачем...

  • 7 256 375
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 62 595
  • София
  • Мнения: 38 476
Лего текник /с двигател/ са най-скъпите.
При нас промоции няма. От 79 на 72 и това е. Много съм ровила по сайтове.

# 62 596
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Лелеле, пък аз мислех, че мойта щерка е алчна с къщата на Маша и мечока за 60 кинта.

# 62 597
  • Мнения: 68 644
Ми те откъде да знаят децата кое колко струва...до 100 лева ще се бръкна, ама двойно и четворно ми идва множко. По-добре нов голям таблет да му взема за тези пари...........

# 62 598
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Аз пък и за 60 няма да се прежаля. Има страхотна кукленска къща, само още една ми липсва. Избрала съм други неща, които също си ги е пожелала, да не си помислите, че само с едно желание е останала, те пак ще дойдат толкова, че и повече ама за тая къща - не!

# 62 599
  • София
  • Мнения: 14 672
Много са скъпи легото и затова карах на ментета, и без това цялата мания приключи в насипно състояние в един кашон, който подарихме. Три малки оригинални има, тях си ги запази. Но, повече от 60-на лева не съм давала, как пък не.

# 62 600
  • Мнения: 68 644
Ние все банбао сме купували от тези конструктори. Лего един мотор само има. Кои са репликите?

# 62 601
  • София
  • Мнения: 14 672
Ние все банбао сме купували от тези конструктори. Лего един мотор само има. Кои са репликите?
По пазарите магазинчетата за играчки са пълни с китайски ментета. Има и едни Рая тойс, продават  сполучливи имитации, на Brick са добри.

https://rayatoys.com/detski-igrachki/konstruktori-za-detsa/konst … ktori?firma=brick

# 62 602
  • Мнения: 47 981
Преди години точно дядо Коледа донесе влака с дистанционно- мноого изгодно, дали мамо, без пари от дядото:ill:
Всичкот лего, барабар с влака, хобитската къща, коли и какво ли не, седи омешано в кашон под бюрото и не е вадено поне 2 години, че и повече....
Хииич не си давайте парите

# 62 603
  • Мнения: 68 644
5 вида влакове с релси има...ама сега това видяло, това иска...

# 62 604
  • Мнения: X
В Амазон имаше намален един от влаковете, но мисля, че не беше с дистанционно. Аз исках да го купя, че да хвана голямата далавера, но мъжът ми ме отказа, после трябвало още релси, че били малко. Иначе детето си играе много с Лего и не ми се свиди да купувам.

# 62 605
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Моето поне скромно си поръча към таблета едно Лего Хари Потър, онова с паяка. Mr. Green

# 62 606
  • Мнения: 2 127
Оплаквам се, че отпуската ми е на финала и от понеделник съм пак на работа.
Оплаквам се и че от сутринта едва сега си седнах на Д-то, ама за сметка на това си изчистих къщата, остава утре да отида да видя нашите и в неделя няма да си мръдна пръста за нищо, освен за разходка с кучето. Че досега всичко оставям за последния момент и събота и неделя, точно преди да тръгна на работа, се скапвам.
А, и едни поръчки от али чакам, които явно ще влязат в употреба догодина, че са тематично-празнични.
И декември ми е месец, в който преспокойно мога да обявя банкрут - освен коледните празници, майка ми има рожден ден, аз имам имен ден и за капак - януари ММ има и той имен ден. Поне да беше след заплата, ама тцъ - точно преди нея.

# 62 607
  • София
  • Мнения: 9 850
Пак нищо няма да стане, от края на юни чакам... Накрая ще викна някой да го свърши, писна ми вече. Като си поел ангажимент, свърши го. Аман!

# 62 608
  • Мнения: X
♥ HAPPY ♥, свиркай ако решиш да се оттървеш от кашона Simple Smile На нас още няма изгледи да ни омръзне легото. Нито колите с дистанционни - чакаме поне 2.
Много ми се спи, направо като при земетресение. Едва си държа очите отворени, а уж рано легнах снощи и се наспах.

# 62 609
  • Мнения: 13 082
И на моята Дядо Коледа ще и донесе Лего 😆. На Черния петък взех каляската на Рапунцел, а от сестра ми спалнята. Голяма краста е това Лего. Не знам ако вземе да се запали и реши да ги колекционира, ще фалирам.

Общи условия

Активация на акаунт