Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 дек. 2013, 00:04 ч.

Да се оплачем...

• 5 963 874
  • 70 600
  •   29
Отговори
# 69 990
  • Пловдив
Някои панелни апартаменти дават възможност да се разшири кухнята, като вместо отделни баня/тоалетна се направят в едно и половината помещение стане нещо като кухненски бокс към кухнята. При свекърва ми е така, но те са заявили такова изменение още при строителството, през осемдесетте години на миналия век. Нямат връзка към отдушник, но точно където им се пада печката, има отваряем прозорец и умирисмане реално при тях няма. Не знам обаче какво мислят съседите. Някои от тях правиха подобна реконструкция, доста години по-късно и знам, че имаха трудности с рязането и бутането на панелните стени.

Коте, имаш стиснати палци от мен. Hug

Последна редакция: чт, 14 фев 2019, 11:15 от Не се сърди, човече

# 69 991
  • Cyberspace
Mama Ru, не съм им представяла документи, защото не желая да се съобразяват с него, въпреки, че доколкото разбрах - имам това право. Като си представя, че целият негативизъм от това ще се излее върху него... А и им нямам доверие... Вече мисля как да напускам и да си го гледам вкъщи, докато е на диета. Обмслям и начин как да се справям финансово...

И аз мразя миризма на манджа, а всяка сутрин като водя дребното в градината така се осмърдявам, че чак до обяд не мога да се проветря 🤢

# 69 992
  • София
Ние имаме съсед, който си пуши в тоалетната (която си е само за това). И това е от години. Ние сме на първия етаж, не знам на осмия как дишат. И всички го знаят, говорено е с него и не, и не - не разбира.

Както сте го подкарали комшията утре няма да има право да пръдне в собствената си тоалетна. А пък ако го прокара - не ми се мисли.
Я стига сте се превъзнасяли - човека си е у дома и може да си прави каквото и където поиска, ако не нарушава законите на РБ.
Много ми е интересно мрънкащите от омирисване с какво се хранят, как си готвят в къщи. То и да сте на овесени ядки пак съседите ще ви гледат на криво - омирисвате. Едва ли карате на вода и слънце.

# 69 993
Сложете вентилатори с възвратни клапи. Много помага

# 69 994
Уморена , със задъхване. Утре ми е часът при хематолога. В 9 г. седмица съм, представям си занапред как ще съм..
Уффф.. Head Band

# 69 995
  • София

Ми и аз имам кухня в бившата баня. В комина съм си се включила.
Толкова ли е сложно, баси.
Тоест, в отдушника си включила аспиратор от кухня, или в кухня, която се намира в помещение, пригодено за баня?

Аспиратора е включен в кухнеския комин, а не в отдушника на баните. Елементарно логично е, кое и къде може и къде не. Ама явно не за всички.

# 69 996
Хепи, страхотен е филма. И аз го гледах днес за пореден път. Натъжавам се, но по-малко от други филми. Всъщност възхищението ми е много по-голямо от тъгата. Колко много е постигнал въпреки трудностите, не се е отказал.

Много хубаво направен филм.
Обичам Февруари, когато е месеца на оскарите и има често интересни филми, които още не са давали.

Ние бяхме по едно време в една квартира, където имаше малка тоалетна , в който постоянно миришеше на нечия манджа.

# 69 997
  • София
Ужасявам се от земетресения. Помислих си го преди да заспя.

# 69 998
  • I want it all and I want it now.
 Ужасно ме боли главата.

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 10:40 от Syn

# 69 999
За тези котели си има изисквания..със самоделен комин не мисля че е допустимо. Я една жалба до пожарната примерно.
Отделно от това височината му трябва да е до горе, до покрива...

Сайбър...по-негативно от това накъде? За отношението говоря.
Имаш право...длъжни са да осигурят диетична храна - или от тях, или от кухня-майка, ако те не поддържат. Провери и си пусни заявление до директора. Не си единствената предполагам...има и други дечица предполагам...

# 70 000
  • В. Търново
Като каза падане- снощи така хубаво се изтрясках. Отивам на РС и да седна на последния чин, придърпвам един стол, стоящ малко настрани. Аз откъде да знам, че е отделен, понеже е счупен. Паднах си като пич, с трясък. Госпожата доста се притесни, някои се посмяха, а мен днес ме боли опашката.

# 70 001
  • Пловдив
Слушам любимеца на Тета д-р Кантарджиев. Сега пък морбили. Аз съм боледувала де, ама почне ли епидемия...

# 70 002
Къде....аз нова зяпам.

# 70 003
  • Пловдив
Беше по БНТ 1. Ама свърши в 7.30.

# 70 004
  • София
Дали се разбра къде е било това земетресение към 3:30 нощес?

Общи условия

Активация на акаунт