Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 дек. 2013, 00:04 ч.

Да се оплачем...

• 6 491 583
  • 79 425
  •   27
Отговори
# 78 720
Един от най-кошмарните ми дни в живота...

# 78 721
Тъкмо се ядосвах на турската авиокомпания, че целият ми куфар е мокър, когато установих, че се е разлял целият ароматизатор, който си купих от там. Сега и куфар и дрехи, вече и целият ми апартамент миришат много хубаво, но нямам занапред и капка...

Радвай се !При нас беше ракия...но не наша(не пие и не носим подобни неща)😂.От едната страна  беше подгизнал и всичко смърдеше вътре.

Алвелина..дано е и последния кошмарен.

# 78 722
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
оплаквам се, че не мога да си намеря хубав и траен ароматизатор омекотител
и от сънихоби се оплаквам Simple Smile че не знам какъв си е взела..

# 78 723
  • София
Добри, бях взела розовият Сано и домочадието го одобри. Вчера взех свело син и ММ каза "хубав е".

# 78 724
  • тук и там
Оплаквам се че всичко сме болни. Малкото и със бронхит.Лекарката ни препоръча да направим тест за алергии. Прави ли сме преди година,голяма мъка беше -защото беше със венозна кръв ,а случихме на калпава сестра и само дето не припаднах аз докато траеше процедурата. Детето пищи,ние трябва да го държим,тя не можа да сложи абокат и като шурнаха тези кървища,на мен ми омекнаха краката. Теста -отрицателен.
Сега иска да правим кожен- аз съм разколебана и не ми се ще. Това-защото има 4 бронхита  от септември до сега. Но аз съм минала по този път със каката-при нея обаче , кръвният тест беше положителен и беше ясно положението. Всичките им бронхити и бронхиолити и на двамата  са  били вирусно провокирани. Не знам да го мъча ли малкото пак със тези тестове..
Оплаквам се и че ей-сега ми беше сервирано че за представлението на клуба по танци в събота- на щерката и трябват черни щорти...Била казала на баща си отдавна, той пък  сутринта ми каза че тя му е казала че има( а няма!) и така. На мен ми е зле, онлайн доставките са  за след 3 дни  обикновено . Цяла година се готвят за това ,танцовата школа  е  голяма, и наемат специална зала за спектакъла..И  или трябва да го играя пълно перде и да я пратя със какъвто цвят шорти има,или трябва да се грабна и да хукна по магазините да търся, въпреки че едва се влача от вируса който ми лепнаха..

# 78 725
  • Сф
Много съм притеснена.Детето започва да кашля, гърло я болеше вчера..сигурно настина с това време..днес е последната малка матура по ЧП, но в събота трябва да тръгне на зелено училище..сутринта е на изпит..трябва да я закрепя..не знам какво ще правя..не съм спала от тревога..дано размине и дано е настинка наистина.Извадила съм всички бабини илачи.Според лл нищо не е , само вит С и за смучене...обаче ..то все така почва и стигаме до Клацид.Sad

# 78 726
  • Франция
Оплаквам се, че не мога да се телепортирам, а трябва пак да се качвам на самолет. Така и не свикнах с това летене. Дано заспя поне в самолета, че да мине по-бързо полета.

# 78 727
Какво има да правиш - да стои детето на топло, чайчета, почивка. Вероятно е вирусно..
Проблем ли е ако не тръгне за зелено училище?

Аз отказах екскурзия дневна в края на май - детето не иска, мен не ме бърка иначе. Изредиха се и двете госпожи да питат защо нямало да ходи, и баща му питали...голям зор им е явно, с такова впечатление оставам...аз и синока зор обаче нямаме Simple Smile

# 78 728
  • София
Какво има да правиш - да стои детето на топло, чайчета, почивка. Вероятно е вирусно..
Проблем ли е ако не тръгне за зелено училище?

Аз отказах екскурзия дневна в края на май - детето не иска, мен не ме бърка иначе. Изредиха се и двете госпожи да питат защо нямало да ходи, и баща му питали...голям зор им е явно, с такова впечатление оставам...аз и синока зор обаче нямаме Simple Smile
Ами зор им е, Тето, щото освен командировачни взимат и бонуси за брой деца.
Голямата е с цистит. Страхотна почивка изкарвам. 🙄

# 78 729
Бонуси? За пръв път чувам. На определен брой деца се полагат определен брой учители, които пътуват безплатно. Не е чак такава далавера, повярвайте, аз лично смятам за герои всички учители, които се наемат да тръгнат. Била съм, ходила съм, знам какво говоря. При малките едни проблеми, при големите други. Аз също съм питала защо някой няма да дойде, да не би да има някакъв проблем, конфликт между децата, не че ми е трябвала бройката му.  За финансови съображения е ясно.

# 78 730
  • в очите на дъщеря ми
То добре ако детето, не иска, ама ако го чака с нетърпение  и се вълнува....тогава верно си е драма! Оплаквам се искам да знам, точният ден, когато това тъпо време ще се оправи...писна ми вече, чорапи, обувки и якета....искам боса и с чехли, а да и от ММ се оплаквам..ще мре има сопол....тежко заболяване, водещо до трайна инвалидизация, в краен случай и до....  #2gunfire

# 78 731
Скъпият се разболява, аз си контузих крака и ме наболява ходилото, а в събота кумуваме..

# 78 732
Ми аз откъде да знам тези неща ? Гледам на листа - пише "Оферта" към родителите. Значи предлагат нещо и аз имам опция да кажа да или не. И аз си избрах...обаче, после се оказва, че било учебна екскурция, демек задължителна. Значи хем оферта, хем нямаш право на избор. Второто смешно е, че в изискванията са писали, че деца с определени заболявание НЕ могат да ходят на екскурзия...пък тя е задължителна, ако ми следите мисълта...задължителна, ама не за всички демек...
Та много се смях с тая оферта....поопънах някоя бръчка със смях... Simple Smile

Цистит ли - какво излезе от изследването?

# 78 733
  • Сф
Ами Тет, дано все пак не е вирус.Тук беше студ и тя разголена ходИ напред назад.
Това не е екскурзия , а 3 дни, 230 лв+ че и е награда от нас за отличен успех и тя го чакаше с нетърпение, положи усилия.Без грешка върви на матурите и много тъпо става всичко.За последен път са класа, много ще се местят след 4 ти, та така.

# 78 734
  • Макондо
Настинката е вирус, просто като ходиш разгологъзен ти пада имунитета (не е задължително) и ставаш податлив за болести.

Последна редакция: чт, 16 май 2019, 13:57 от д-р Lady Stardust

Общи условия

Активация на акаунт