Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 дек. 2013, 00:04 ч.

Да се оплачем...

• 6 736 296
  • 84 542
  •   2
Отговори
# 83 955
  • Костенец
Мм пътува за Козлодуй и ме е страх за него.

# 83 956
Тарталета, съжалявам. Миналата година загина съученик и най-близък приятел на дъщеря ми, буквално част от семейството ми беше това момче. Дъщеря ми отказа да говори с училищния психолог, много тежко го преживя и се затвори в себе си. Наблюдавай си детето.

# 83 957
  • ново
Тарталета, това е ужасно! Дано родителите успеят да преживеят това изпитание...
Ние утре ще пътуваме, надявам се още днес големият поток да се извърви. ММ ще е след нощна, така че ще шофирам аз.

# 83 958
  • София
Съжалявам за детето... Много е тежко...
Моя колежка загина при катастрофа преди няколко години. Прибираха се с годеника й да обявят дата за сватбата. На връх Великден. Младо момиче, целият живот бе пред тях...

# 83 959
Пийк, това ми звучи като бъбрек. До болка ми е познато. Бягай на лекар.
Съжалявам за момчето..

# 83 960
  • София
Тарталета, няма по-тежко от това.. Дано всички намерят сили.

# 83 961
Скоро при катастрофа с мотор загина и мой приятел от младежките години. Далече съм,но като чух по тв и видях некролога ми стана много криво. Бяхме в една компания няколко години. Ужасно е...
Детето вчера падна лошо от спалнята,а уж до нея бях. Изплаших се,а аз трудно се плаша от падания. Помислих,че си счупи ръката,но нищо й няма.
Оплаквам се,че май съм гъбясала след двата АБ.

# 83 962
Тарталета, моите съболезнования!

# 83 963
Тарти, съболезнования! Дано дъщеря ти намери сили, за да го преодолее. Hug

Оплаквам се, че съм на зъболекар довечера. Страх ме е от цената, която ще трябва да платя. Преди четири месеца завърших предишното лечение и от тогава още не мога да си стъпя финансово на краката. А и предстои море, което още не сме платили.

# 83 964
  • София
Anyyyone, бягай на лекар. По-добре да се разходиш напразно, отколкото да търпиш гъбите...
Оплаквам се от несъобразителни и груби хора.

# 83 965
За какво са ти зъби,отивай на почивка Grinning

# 83 966
  • София
Получих ситен обрив около палеца на крака и тръгва нагоре към ходилото. Не ме сърби, а ме опъва и боли. Досега не съм имала слънчева алергия и незнам какво да очаквам. Отделно днес докато бях в морето изведнъж започна страшен сърбеж по целите крака и корема. Кожата беше видимо червена, като излязох се успокои, какво беше това не разбрах.

# 83 967
Да не те е опарило някакво животно и от него да е обрива?

# 83 968
От Жиновете е 😆

На алергия прилича. Доктор няма ли на Обзор...

# 83 969
Фенистил не носиш ли? Аз съм взела и капки и мазило. Отделно, съседката ми даде едно мазило , с което мазала щерка си при шарка. С него раните на дребното минават два пъти по- бързо

Общи условия

Активация на акаунт