Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 дек. 2013, 00:04 ч.

Да се оплачем...

• 5 982 084
  • 70 826
  •   37
Отговори
# 69 960
  • София
Вкъщи вони. Отнякъде връща кухненски миризми, а днес комшия прави гадна риба на скара.
Аз риба не ям, защото  ми става лошо от миризмата.  Сега направо не мога да дишам. Целия вход вони, ама защо и у нас. А е отврат навън, да изчакам да си отиде смрадта. Ще умръ

# 69 961
  • София
Ау, съчувствам ти! Не понасям да ми мирише на готвено, а на риба е...
Да не би някой да е включил аспиратор в отдушник?

# 69 962
  • София
Ох, не знам, ама е страшно. И клиатика не мога да си пусна, щото съм решила, че ще се овони.
Вече час съм с ароматизиран шал на физьономията. Сигорно ще се отмирисва с дни, даже не мога да отворя прозорец. Отивам да издирвам съсед за убиване.

# 69 963
В нашия вход от няколко седмици мирише адски много на мърша. Идва от мазето, защото те лъха на влизане, а нагоре почти не мирише.

# 69 964
  • София
Да не е умрял някой?

# 69 965
  • Страната на чудесата
Днес в съня си е починала приятелка, нямаше 50...не знам на кой свят съм, просто изтръпнало ми е отвътре, дори не мога да се разплача.

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 20:20 от Lucky Plam

# 69 966
Отваряй малко.
Една време палвах от ония пръчици...горе долу спасяваха положението.

# 69 967

Освен ентусиазма ми за работа и диета друго не е умряло в тоя вход, поне до колкото знам. 😆 Чистиха уж мазетата, не знам.

# 69 968
  • София
Лъки, съболезнования. И плачът ще дойде. И това ще мине.

# 69 969
  • София
Вкъщи вони. Отнякъде връща кухненски миризми, а днес комшия прави гадна риба на скара.
Аз риба не ям, защото  ми става лошо от миризмата.  Сега направо не мога да дишам. Целия вход вони, ама защо и у нас. А е отврат навън, да изчакам да си отиде смрадта. Ще умръ
У нас мирише понякога, защото някой от съседите си е извел аспиратора към отдушниците. Ужасно е, добре че готви рядко, но пък доста често си загаря яденето. Направо ми писна да си изкарвам акъла като изляза в коридора и ми замирише на загоряло, докато се сетя, че в момента не готвя.  Crazy

Лъки, съболезнования и гуш! Без време си е отишла жената, да е светло на душата й.  Flowers Rose

# 69 970
  • София
Бързите поръчки са така...с двойни и тройни такси.
Не виждам защо не пуснат обикновена. Да дръпнат кеш от гише и всичко е точно...
Тъй ще направя, ама ме е яд на овчият си мозък Simple Smile

В нашият вход пък мирише на зеле. Почти всеки следобед някой си претака зелето. Това е нечовешка смрад.

# 69 971
  • София
Лъки, съжалявам.

Много рано Sad

# 69 972
  • ново
Лъки, прегръдка!

Моите съседи, ах...много съм се оплаквала от тях. Заради тях се наложи да остъклим терасата изцяло, беше частично. Почти всеки ден (включително в момента) пекат едни и същи кюфтета и наденици на парти грил. Аз обичам да проветрявам много, но понякога се случва да забравя да затворя преди да изляза. После е страшно.

Оплаквам се и от умора. В работата от началото на годината е .... пълна каша. Обичам си работата, но все по-често се замислям дали не е време за промяна. Нямам алтернатива в момента, но и не съм търсила.

# 69 973
  • Страната на чудесата
Има дъщеричка на 15...мисля и за нея. Ох, мислиш, че имаш цялото време на света, отлагаш, нервиш се, а всъщност, няма нищо сигурно. Живейте днес, момичета, сега. Няма време за губене, нямаме гаранция за нищо.

# 69 974
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
знам, че това е слабо, а може би никакво утешение, но си спомням думите на баба "в съня си умират само праведните. без болка, без мъка..."
сили на детето и на близките.

Общи условия

Активация на акаунт