Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 дек. 2013, 00:04 ч.

Да се оплачем...

• 6 344 845
  • 76 266
  •   18
Отговори
# 75 720
  • Бургас
Мамзел Нитуш, прекрасно те разбирам. Тази седмица трябва да реша дали да пуснем второкласника на летен 5-дневен лагер и да дадем капаро. Изобщо не искам да го пускам. Много се притеснявам и знам, че ще се побъркам да го мисля 5 дни. До сега е ходил само еднодневни екскурзии, без спане. Хем не искам да го спирам и знам, че ще се радва, хем....
Дано да отшуми проблема и да не се наложи да прибирате детето!

Последна редакция: вт, 16 апр 2019, 12:44 от Мaрия

# 75 721
Уринал действа много бързо, ще видиш, че всичко ще се оправи.  Следобед като се чуете с детенце съм сигурна, че ще ти каже, че вече има облекчение. Кога се прибират от зеленото училище?

# 75 722
Миналата седмица поръчах подарък за рожден ден на детето на приятелка от немския Амазон. Посочените дати бяха в края на тази седмица, рожденния ден е другата седмица. Сега получавам емайл, че ще пристигне в края на другата седмица. Много се изнервих!
 Сега освен да стискам палци да пристигне по-рано, друго не знам какво мога да направя.
 Като бях в Англия, ползвах Прайм и никога не се е случвало да ми закъснее поръчка, сега не знам какво стана, това са 7-8 дни закъснение.

# 75 723
  • София-Младост
Никъде не мога да намеря черна ряпа:( Детето нещо е хремаво, боли го гърло, отпаднало...оставих го днес без у-ще...което значи да висим при ЛЛ, дано няма опашка.
Дано се сетя после да потърся на пазара(ряпа де)...такава амнезия ме е обхванала, че просто се плаша...и забравям, забравям...от опит да огрея навсякъде имам чувството, че в главата ми е хаос, тлкова неорганизирана не съм била от сто години. Вече втори ден почти нищо не мога да свърша, защото почвам едно, подхваща друго...след час се сещам за първото...а работата мен си ме чака.

# 75 724
Оплаквам се,че съм втора смяна,а съм станала в 8ч да изчистя цялата къща.Всеки ден бърша прах и винаги има...това чистене край няма.

# 75 725
Ряпа черна купих преди около месец от Кауфланд, но не вярвам да е редовен асортимент...случайност.

# 75 726
  • в очите на дъщеря ми
Уринал действа много бързо, ще видиш, че всичко ще се оправи.  Следобед като се чуете с детенце съм сигурна, че ще ти каже, че вече има облекчение. Кога се прибират от зеленото училище?
Благодаря дано! В петък се прибират, живи и здрави. Драмата продължава, обади ми се да ми каже, че раничката и се е скъсала.....аааа ша се гръмна!!

# 75 727
  • Варна
Абе я взЕми се успокой, бре Laughing Сипи си едно вино. Ще изтрещиш тук заради простотии. Много важно, че се скъсала раницата.

# 75 728
Черната ряпа вече не е в сезон и трудно ще намериш, Ала-Бала. Най-добре на някой зеленчуков пазар, ако е останала при производител, който не е реализирал още всичко. Но при всички случаи няма да бъде много свежа.

Доставките около Коледа и Великден винаги са били проблемни. Ако поръчвам нещо в този период, си оставям поне 10 дни толеранс, но понякога и това не помага. Един коледен подарък преди две години, поръчан през ноември ми пристигна в средата на януари.

# 75 729
  • Точно където трябва
Оплаквам се от детето. Боляло го ухо, не си казало. Чак като отмине случайно научавам. Вече втори път го прави. Някой път ще пропуснем нещо и ще оглушее от глупост.

# 75 730
  • Макондо
Да пие повече течности детето, ще се оправят нещата.

И аз нещо не мога да се трогна от изгорялата катедрала, да ме прощава Господ. Случват се такива неща, никой не е вечен, включително и Нотр Дам. Виж за катастрофата от неделя не мога да спра да мисля, това са трагичните неща, другото отминава и се забравя...

# 75 731
За Нотр Дам вчера ми беше мъчно, а и страшно, защото дълго е можаха да овладеят пожара. Но за щастие успяха няма жертви, а доста хора са откликнали с пари, ще се обединят и ще я възстановят- дали същата или по-хубава Simple Smile ще видим

Обаче за катастрофата ми е много гнусно- при такава трагедия, отново виновника да се размине....без думи съм...

И да се оплача, питах за препоръка за психолог, мълчитееее....а иначе всеки втори пост "консултирай се с психолог, консултирай се с психолог". А отворих една тема за психолози- изправи ми се косата от мошеници, цени и драма. Ша ма търпите тука, на безплатна психотерапия...и по-качествена Joy

# 75 732
  • София
Ние психолога го прескочихме, за психиатър, за съжаление, мога да дам препоръка.

# 75 733
  • София
За катастрофата ми е малко съмнително дали виновникът е само един.

# 75 734
Откакто ходихме с детето на психолог, препоръчвам "Не ходете"....смисъл йок според скромното ми виждане.

Трудно се доверявам аз...все се съмнявам добър ли е, или е поредния, завъпшил икономика и изкарал след това 2 семестъра за бакалавър-психолог/логопед.

Общи условия

Активация на акаунт