Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 дек. 2013, 00:04 ч.

Да се оплачем...

• 6 627 028
  • 82 219
  •   29
Отговори
# 81 000
Цикъл = болки в корема. Disappointed

# 81 001
  • София
Мира, защото си на негово и защото го няма за дълго време. И защото други неща те тормозят също.

Избери си компромиси, започни с малки.

# 81 002
  • Варна
Вярно е, че ме тормози друго нещо: загубих вяра, че ще ми се сбъдне мечта, онзи имот пък съумях да превърна в нещо омразно за мм, явно ми е такава психиката - да провалям всичко, което ми е мило.
Аз друго не съм.постигнала - празен дом и една котка отгледах.
Мм казва друго и е прав - вурнах му дом и уют, децата му се чувстват у дома.с нас и т.н., но това е за него, към себе си не смятам, да хабя енергия за някви промени - нямам смисъл и времето.юи.е.минало. Да не съм бляла ...

# 81 003
  • София
Направих торта  утре е рд на мм,и я извадих от формата,разпадна се.Много се старах и ме е  яд адски.Няма да правя никога вече.

# 81 004
Миднайт, насипи я в чаши, подреди отгоре плодове и бодни свещичка утре в неговата. Не се ядосвай връз торта.

# 81 005
Днес бе погребението на приятел! Да му се невиди кога ще намерят лек за този рак - бе мъж канара?! 

Излязох да се поразведря и пред мен кола прегази котка - видях я, че отива към колата, виках я, писуках ама - направо под колелото Sad

Да не би да има сатурнова с марсова дупка в едно?

# 81 006
Съжалявам Hug

# 81 007
  • ВАРНА
А   как почива 17 годишен професионален спортист   от рак?  
При положение че  лекарите на по 50 г.  - които го лекуват - водят  50 000 пъти по нездравсловен живот и са живи???

# 81 008
# 81 009
  • София
Мира, като виден самодостатъчник, да ти кажа, разшири се критерия за постижения.
Ма хубава котка пък.
И готин мъж.
А чужди деца най-трудно се приобщават.
За останалото имаш още време, освен ако не си си поставила краен срок.
Работата хубава, дома и той, здрава си, не си сама, това е достатъчно, всичко друго е подарък.

А твоя апартамент го дай под наем. Нищо че ти е мил и си то правила за себе си. Откъсни се от миналото в него и го промени.

# 81 010
Мира, аз също бих дала апартамента под наем без изобщо да влагам сантименти. Важното е, че имаш място, където да се прибереш, ако ти се наложи и, което междувременно ще ти носи доходи.
Аз съм отгледала две котки. Ами мили са ми почти колкото и детето:)

В дупка съм и на страшен кръстопът. Възможно най-ужасната комбинация, защото имам да вземам важни, животоопределящи решения за поне двама души, а знам, че изобщо не мисля трезво в момента. Страхувам се, че каквото и да предприема ще сбъркам. Накратко, оплаквам се, че не знам какво да правя.

# 81 011
При нас цяла нощ валя. Пътят се е разбил. За да издрапам от вилата до главния път, минавам през две огромни локви. Колата ми, погледната отвън не може да се определи какъв цвят е. Не знам дали въобще има смисъл да я карам на автомивка. Преди сама я пръсках, сега не ми се занимава. Трябва поне три дни да пече, за да се стопят локвите. Сега няма шанс с ежедневните валежи. И да я измия, в събота ще стане пак същата.
Ах, как те разбирам, душо по съдба!
Две локви на различни места ме морят ежедневно всяко ходене на работа.
Мия се рядко - важно е да върши работа, не колко е чиста.

# 81 012
Зуки, най-лошото е, че едната е от едната страна на пътя, другата е от другата. Пътя е на запечатка (от 30 години) и асвалтец нивга не е видял. И съм симетрична, кот у лево, туй и у другото лево. Wink

# 81 013
Оплаквам се от госпожите в ДГ. От поверените им деца биячи и от безотговорните им родители, които си гледат кефа и се правят, че нищо не се е случило.

# 81 014
П@нди, съчувствам ти. Особено в сборните групи е много неприятно.

Два дни отпуск отлетяха, днес пак съм на пангара. Като знам какво ме чака в следващите дни и седмици... не ми се излиза от къщи чак.

Общи условия

Активация на акаунт