Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 дек. 2013, 00:04 ч.

Да се оплачем...

• 6 724 597
  • 84 257
  •   27
Отговори
# 83 985
Купих си сако. Гледам Го от месец. Човекът на касата забравил да махне алармата. С приятелят ми решаваме да я махаме, вместо да бера срам по магазините. Четохме как. сега алармата стои, с разликата, че следите от горенето и чупенето и рязането също стоят по нея. Вече и в магазина не мога да отида да я махнат. Голям срам. Много се ядосах. На всичкото отгоре той се поряза, а аз си изгорих двата палеца Simple Smile и имам сако с прогонена аларма.

Как си излязла от магазина с тази аларма на дрехата? Не се ли активира на изхода?

# 83 986
Купих си сако. Гледам Го от месец. Човекът на касата забравил да махне алармата. С приятелят ми решаваме да я махаме, вместо да бера срам по магазините. Четохме как. сега алармата стои, с разликата, че следите от горенето и чупенето и рязането също стоят по нея. Вече и в магазина не мога да отида да я махнат. Голям срам. Много се ядосах. На всичкото отгоре той се поряза, а аз си изгорих двата палеца Simple Smile и имам сако с прогонена аларма.
Аз разбивах така аларма в джоб на кожено яке. И моята я бяха забравили, а не ни се връщаше пак в магазина. Разбихме я с чук 😂. Но остана дупчица в джоба. Ако не те притеснява и не е на видно място - чупи я.
 Кристал, в моя случай бяха 2, едната я махна пред мен на касата, а другата защо не е изпищяла, не знам. Може да не им работи сензорът.

# 83 987
Не съм пищяла. Въобще не знам как е станало. Бях купила две неща, едното беше без, другото - с аларма. Абсурдно. Страх ме е да я троша с чук, ако има мастило, ще съсипя сакото. Розово е. Пуууууу.

# 83 988
  • Варна
Просто го занеси в магазина, нали имаш касов бон.

# 83 989
OutOfNowhere,покажи от кой вид е алармата,ако е като тези,които аз знам,ще ти кажа как се маха. 😃

# 83 990
  • Оптимист по принуда
Ако имаш магнит, ще стане.

# 83 991
Днес се очертава хубав ден. Предстои ми обикаляне в търсене на рокля, за малката лъвица. По традиция за рождения ден купувам всяка година. Но като си я знам колко е капризна, хич не ми се тръгва.

# 83 992
  • Костенец
Цяла нощ сънувах кошмари и се събудих разревана и с главоболие.Сега и водата спряха,гадовете.Абе,тежък ден се очертава.

# 83 993
  • тук и там
Аз бих отишла в магазина със касовата бележка.Ако нямате касова бележка вече си е проблем..На мен ми се е случвало три-четири пъти  минимум да намеря аларма в къщи.Неприятно е ,но не ми е хрумвало да се мъча да махам сама алармата.Последно като купихме обувки на децата преди две седмици,явно са забравили една. Детето отиде да си ги слага , и ми вика -имаше едно нещо закачено на обувката,ама аз си го махнах..Аларма беше.Как си го е махнала не знам-но подозирам че е била  почти махната вече на касата, просто не са я свалили от обувката.

# 83 994
Аз се оплаквах миналата година за аларма на цял бански. Не беше скъп модел, в магазина свалиха четири пищялки от него. Като се прибрах, намерих още една, закачена за плата на гащурята и за всеки случай, подъхната вътре. Смехория, но не ми беше смешно, въртях по двадесет километра в двете посоки, за да ми я свалят, вечерта преди морето.

# 83 995
https://images.app.goo.gl/79yerFx7M9ig8hd79

Такъв тип е. И мен ме е яд, че не отидох. Имам касова бележка, но вече е доста прогонена и счупена. Голям срам Cry

# 83 996
  • Оптимист по принуда
https://images.app.goo.gl/79yerFx7M9ig8hd79

Такъв тип е. И мен ме е яд, че не отидох. Имам касова бележка, но вече е доста прогонена и счупена. Голям срам Cry
Доближи я до магнит и ще стане. Или с клещи - няма да пусне цвят.

Щом имаш бележка, защо се притесняваш? Тяхно задължение е да я махнат и трябва даже да ти се извинят.

# 83 997
  • Сф
Как пък няма да ме е срам.Скандал ще вдигна че блеят.
Ами бих отишла в някой близък магазин да я махнат, ако е далеч.Не става ли?

# 83 998
  • Оптимист по принуда
Ще стане и в друг магазин

# 83 999
Проблемът е вече, че опитах да я стопя със запалка, както и да я отворя с нож. строших ножа, разбира се, но сега алармата изглежда обгорена, стопена и потрошена. Как би изглеждало Grinning

Общи условия

Активация на акаунт