** Млади майки 2 тема **

  • 34 748
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 141
bunny Добре заварила, на мен ми смениха термина днес, остана за 30ти януари - секцио. Бебчо е голям, а както вече казах имам една неуспешна бременност, така че е опасно. Вече 2ма лекари ме посъветваха за секцио и днес реших да не се правя на герои повече, щом вече става въпрос за опасност при нормално раждане го изключихме на цяло. Иначе сме добре пишката си е там, видяхме тестисите, че се развива добре - като цяло половата му система е нацяло развита. 1950 гр сме (почти 2 кила без 50 гр) 41 см  - абе голям мъж като татко си ще е  Mr. Green Имаме една снимка, която е толкова близко до реалността, че чак ме разплака Hug прекрасни емоции бяха днес  bouquet на всички

# 16
  • София !
  • Мнения: 1 240
bunny Добре заварила, на мен ми смениха термина днес, остана за 30ти януари - секцио. Бебчо е голям, а както вече казах имам една неуспешна бременност, така че е опасно. Вече 2ма лекари ме посъветваха за секцио и днес реших да не се правя на герои повече, щом вече става въпрос за опасност при нормално раждане го изключихме на цяло. Иначе сме добре пишката си е там, видяхме тестисите, че се развива добре - като цяло половата му система е нацяло развита. 1950 гр сме (почти 2 кила без 50 гр) 41 см  - абе голям мъж като татко си ще е  Mr. Green Имаме една снимка, която е толкова близко до реалността, че чак ме разплака Hug прекрасни емоции бяха днес  bouquet на всички

Ех, върна ме в бременното ми време  Mr. Green . Сега като се замисля , така ми се иска да върна поне последния месец на бременността , че да си почина едно хубаво  Whistling . Ееее , мечти , мечти  Laughing !
Иначе браво на големия мъж   bouquet !! Относно секциото - аз съм казала , че ако се налага и е за сигурността на теб и бебето , много ясно че ще родиш по начина по който се налага !! Важното е в крайна сметка всичко да мине със здраве  Hug !!

# 17
  • Мнения: 2 141
Благодаря мило bunny, хубаво е, да има хора, които ме подкрепят, че като знам сега какви мнения ще чувам и как всички трябва да си изкажат мнението, че "майка трудно се става" и "ама друго си е нормалното раждане" и направо ми настръхва косата. Благодаря ти Hug

# 18
  • София !
  • Мнения: 1 240
Благодаря мило bunny, хубаво е, да има хора, които ме подкрепят, че като знам сега какви мнения ще чувам и как всички трябва да си изкажат мнението, че "майка трудно се става" и "ама друго си е нормалното раждане" и направо ми настръхва косата. Благодаря ти Hug

По принцип аз и преди съм казвала , че лично за мен по хубаво от естественото си няма ! НО в случай когато се налага съм напълно съгласна ! Дори на мен самата да ми се беше наложило щях да родя секицо . Важното е както казах , всичко да мине със здраве , това е най важно !!!
Иначе мнения за и против колкото искаш , хич да не им обръщаш внимание , няма да рискуваш живота на бебето и твоя , заради хората я !! Както се казва : По добре не хората в устата , от колкото в краката  Simple Smile !!  Hug

# 19
  • Мнения: 2 141
Добро утрооо Hug
bunny Така е, напълно си права, но съм много чувствителна, а сега особено от бременността съм още ПО Grinning и хич не понасям на такива "съвети" от хора, които са на много далечно от моето дередже.
 Hug

# 20
  • София !
  • Мнения: 1 240
Добро утрооо Hug
bunny Така е, напълно си права, но съм много чувствителна, а сега особено от бременността съм още ПО Grinning и хич не понасям на такива "съвети" от хора, които са на много далечно от моето дередже.
 Hug



Напълно те разбирам , ама то хората все ще си говорят , да не ти пука  Hug !!

Добро утро и от мен  Hug

Как сте днес всички ?

Хубава и усмихната седмица на всички   bouquet !!

# 21
  • Мнения: 199
Добро утро!
Чакаме госпожичката, вече ме гонят и страшни мисли като как ще се справяме.. това в началото беше състоянието на таткото, но при мен не е имало такива страхове, сега накрая точно...  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 2 141
klepatra8 стискам палци Praynig

# 23
  • Мнения: 207
Здравейте, мами! Приемате ли още една млада мама сред вас? На  23 години съм, живея в София и очаквам близнаци - момченца с термин 08.02.2014 и дата за планово секцио 14.01.2014!

# 24
  • Мнения: 2 141
здравей алекс и аз съм нова млада мама, моят термин беше за 8ми февруари, но се премести с планирано секцио  Hug

# 25
  • Мнения: 111
Здравейте, мами! Приемате ли още една млада мама сред вас? На  23 години съм, живея в София и очаквам близнаци - момченца с термин 08.02.2014 и дата за планово секцио 14.01.2014!
Защо толкова рано ти е секциото на теб, по принцип не трябва ли да се изчака още малко??

# 26
  • Мнения: 207
Ами защото са близнаци и съзряват в 36-та седмица, а и се очертават малко едрички Simple Smile Даже може още напред да ми изместят секциото...аз само се моля да прескоча Нова Година, пък после когато-тогава!

# 27
  • Мнения: 10
Здравейте мацки и в новата тема
Напоследък няма много време но ще се постаря тук ад съм по активна
Бъни много благодаря за прекрасното оформление на темата   bouquet

Александра добре дошла при нас. Виждам че чакаш близначета . Супер и без това се бях притеснила , че съм само аз . Само където аз тризнаци чакам. Grinning

По отношение на раждането аз съм според зависи ситуацията . Имам си разни причини да не желая естественно раждане но то е по -добро от секцио .

Последна редакция: пн, 09 дек 2013, 14:07 от malko_angel4e_

# 28
  • Мнения: 207
malko_angel4e_, ехаааааа, много се радвам на тризначета, сега една моя приятелка също е бременна с тризнаци и направо ви се възхищавам! Доста е трудно!

# 29
  • Мнения: 10
То с е дно или две не е много лесно
Ама три направо ще ми разкатаят фамилията .

 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт