Melekler korusun - Ангели пазители по БТВ - 13,30 всеки делничен ден

  • 3 948
  • 6
  •   1
Отговори
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Изключително забавно сериалче, за студентските години на турската младеж...и най-вече за реализацията и живота на младите жени в Турция, сблъсък на традиционното патриархално мислене с това на младото поколение.


Последна редакция: нд, 08 дек 2013, 13:44 от ~Мишел~

# 1
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Направо не повярвах, че никой не е пуснал тема. Сериалът ми напомня на "Мечтатели" и ме грабна веднага. Започна като забавен и хумористичен сериал, а сега започнаха проблемите.

# 2
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
А колко серии са минали? Аз не го и погледнах този сериал, защото ангелите в заглавието ме подведоха, че е един сериал с Хазал Кая, май първият й сериал, също имаше ангели в заглавието и понеже не ме беше грабнал навремето и го зарязах, реших, че е същият.

# 3
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
А колко серии са минали? Аз не го и погледнах този сериал, защото ангелите в заглавието ме подведоха, че е един сериал с Хазал Кая, май първият й сериал, също имаше ангели в заглавието и понеже не ме беше грабнал навремето и го зарязах, реших, че е същият.

Ами мисля, че около 40 и нещо, около 43..има още 30 епизода до края на сериала.

# 4
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Значи съм пропуснала 13. А пропуснатите качват ли ги някъде, къде мога да ги проследя?

# 5
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Значи съм пропуснала 13. А пропуснатите качват ли ги някъде, къде мога да ги проследя?

Виж тук, дизилер ги качва и с бгаудио и с руско аудио ги има...цяла инциклопедия е той..
предварително от войо на бтв е записал целия сериал.
http://www.vbox7.com/collection:1917043

# 6
  • Мнения: 534
 Popcorn  и аз да се разпиша в темата!Всеки път си казвам ,че повече няма да го гледам,че толкова проблеми ми идват в повече,ама като стане 1.30 и все го пускам  Mr. Green
 Някои гледал ли е серии на пред,ако може да подскаже нещо  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт