Смолянска болница.

  • 763
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, мами!
Хайде да дадем повече информация за Смолянската болница.
Заради голямото разстояние в района ни със сигурност не всички майки са достатъчно информирани за болницата.
Аз самата съм много доволна от лекарите и тяхното отношение и в трите отделение: Патологична бременност, Родилно и Неонатология.
Дори да можех да избирам  второто ми раждане пак би било там.
Нека, ако някой има още информация да я даде.

# 1
  • Мнения: 6
Здравейте, мами!
Хайде да дадем повече информация за Смолянската болница.
Заради голямото разстояние в района ни със сигурност не всички майки са достатъчно информирани за болницата.
Аз самата съм много доволна от лекарите и тяхното отношение и в трите отделение: Патологична бременност, Родилно и Неонатология.
Дори да можех да избирам  второто ми раждане пак би било там.
Нека, ако някой има още информация да я даде.
В отделенията всички са изключително отзитчиви и винаги са готови да ти дадат всякаква информация и за бебето и за теб самата. И сестрите и лекарите винаги са готови да ти помогнат със съвети и с практическа помощ. За първото ми дете търсих съветите и помощта на главната лекарка в  чак до края на втория месец. Винаги отговаряше на въпросите ми без за обиколки и без да се опитва да се измъква.
Родих със спешно секции след опит за предизвикване на раждането при доктор Дамо и съм много доволна.
Някой друг ако може да даде повече информация, включително и за цените, моля да го направи.

# 2
  • Мнения: 2
Obicham da hodq na Slivenskata bolnica i ne ne sum lezbiika prosto vie ste izkufqli i vi se privizhdat razni neshta Omvto pred nas looks kinda fresh doe. Do u lant apple sauce my nibba:purple_heart: eat melons

# 3
  • Мнения: 2
sazheliavam sina mi izpolzva6e kompa
Angry

Общи условия

Активация на акаунт