ХИВ-СПИН Измамата?

  • 7 278
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
" Нещо повече - това, че т.нар. вирус на имунодефицита на човека никога не е бил откриван, беше признато от неговите “откриватели” - Люк Монтание от Франция и Робърт Гал от Америка.

Повтарям, синдром на придобитата имунна недостатъчност е имало, има и ще има. Така както е имало, има и ще има болести, възникващи в резултат на отслабналия имунитет. Нито един лекар, нито един учен не може да отрече този факт и не го отрича. Аз обаче искам хората да разберат едно.

СПИН не е инфекциозна болест и не се предизвиква от никакви вируси ..."

цялата статия:
http://www.blitz.bg/article/10683

# 1
  • Мнения: 593
Хайде сега, ново 20...

# 2
  • Мнения: X
Статията е публикувана през 2009г
Логично ми "звучат" нещата, особено за фармацевтичната мафия.

"Лекарството, с което лекуват СПИН сега, отдавна е измислено за лечение на рака, но тогава не се решили да го използват, признавайки препарата за прекалено токсичен. "

Шефът на Националната лаборатория по СПИН д-р Данаил Бешков: Секстуризмът и сините каски обогатяват СПИН-вируса
Теорията на Сазонова е като тази на Нелсън Мандела
http://www.monitor.bg/article?id=85984

# 3
  • Мнения: 6 214
И? Демек пак лекарите са невинни, нищо и не могат да направят, Господ да ни помага. На това ниво е медицината в България и се стремим всичко да е "без причина" и да няма лекарство.

# 4
  • Мнения: 4 841
Руска "изследователка", която намира трибуна само из долнопробни сайтове за "жълтини" или конспирации... Т.нар. ѝ "изследвания" отдавна са опровергани от сериозната наука.

Може ли да дадеш убедителен линк от публикации в медицински издания, а не от Блиц или форуми на уфолози и откачалки?

# 5
  • Мнения: 1 793
http://www.monitor.bg/article?id=85882 - 2006 г. Рециклиране на "новини".

Напоследък като видя "известен руски учен" и ставам скептична.

Отдавна има СПИН-отрицатели, не е нещо ново. Нормално е да звучи "логично", все пак не сме вирусолози и няма как да уловим фрапантностите. Имам някакви спомени, че тази жена "лекуваше" болни от СПИН алтернативно, според мен или има финансови интереси, или е изперкала.

# 6
  • Мнения: 2 811
Това са пълни глупости. Има си цяла секта, която отрича хив да причинява спин и спин да е инфекциозна болест. Можеш да прочетеш за тях в уикипедия. Повечето умряха, развиха спин и предадоха на децата си вируса (а това можеше да бъде предотвратено). За мен е страшно безотговорно да се разпространяват такива "открития". В момента хив изобщо не е смъртна присъда, ако се вземат лекарства.
Това е една от най-опасните измишльотини, защото подстрекава хора към безотговорно отношение и към околните.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 7
  • Мнения: X
Лошите американци измислили историята със СПИН, а?  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 14 478


СПИН не е инфекциозна болест и не се предизвиква от никакви вируси ..."

Моля ви, има доверчиви хора дето ще ви се вържат и току виж взели да не се пазят, а от СПИН се умира, ако не знаете, и то бавно се умира.
Нямало СПИН-това от вестник "Строго секретно" ли го прочетохте? А не бе от Блиц...ох майко... ooooh!

# 9
  • Мнения: X
Не го вярвам това.

# 10
  • София
  • Мнения: 38 475
Преди около месец се забих в тия теории.
Основния довод на рускинята е, че теста за ХИВ показва наличие на антитела, а не на вируси.
Но после се показа един професор от НЦЗПБ България и каза, че има и тест за вирус.
Има го и в нета, но за съжаление в момента не мога да го намеря.

# 11
  • Мнения: 14 478
Преди около месец се забих в тия теории.
Основния довод на рускинята е, че теста за ХИВ показва наличие на антитела, а не на вируси.
Но после се показа един професор от НЦЗПБ България и каза, че има и тест за вирус.
Има го и в нета, но за съжаление в момента не мога да го намеря.

Разбира се че има такъв тест-даже имаше случай във Франция осъдиха министъра им, че не го беше внесъл, а използвал френския, дето лови антитела. Както знаем тестът за антитела има прозоречен период, в който има вирус, но няма достатъчно антитела и се оказа че кръвни продукти, дето са преливали на хемофилици са били заразени. Имаше заразени и деца.
Мен затова ме е страх много от преливане на кръв, защото и в България се ползва теста за антитела, а той не хваща антителата в първите три месеца от заразяването, но вируса си е там.
И това просто защото теста срещу вируса е по-скъп.
Макар че може вече и да внасят скъпия тест, не знам. Но и тук имаше случай на заразяване с кръв при преливане-едно дете бяха заразили. Беше по времето, когато Мими Виткова беше министър-тя също се оправда с теста..

# 12
  • София
  • Мнения: 38 475
Гледах ценоразписа на сайта на НЦЗПБ, работят с Елиза - явно тоя френския за антитела.

# 13
  • Мнения: X
Тази тема за СПИН-а и ХИВ много ме впечатли, но това което направо ме заби в земята беше професор Люк Монтание (откривателят на вируса), който в едно интервю във филма House of Numbers казва, че ако имаш нормални условия на живот и поддържаш елементарна чистота, имунната система сама елиминира вируса ХИВ за няколко седмици. Това след като го твърди световно признат професор, не някакъв си конспирационист, другите от платените лаборатории в очите ми нямат ама никакъв кредит каквото и да си дрънкат.
А отделно пък във филма какви работи показаха... глътнах си езика. Колко хора в една държава са ХИВ позитив, а в съседната ХИВ негатив... Единственият вирус в света, който се съобразява с географическите и политически граници! Уникално!
Eто и интервюто с Люк Монтание: https://www.youtube.com/watch?v=ET0cgvo7UnM

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 016
Аз познавам един веган, който твърди че СПИН се лекува със зеленчуци и сол...

Общи условия

Активация на акаунт