Хасково - 19

  • 131 148
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 2 458
Носиш каквото можеш, сака върви с теб навсякъде, носи го санитарката. Ако нещо ти трябва, се носи от близките, предава се по персонала или използваш въженцата по терасите, с които е много весело и са ми любими! Много се забавлявах с тях и двата пъти!  Simple Smile Най-отгоре си приготви нощницата и чехлите, както и нещата за залата - ампули, конци, каквото са ти казали. Моите деца бяха в пелени през цялото време, не съм носила дрешки, освен за изписването.

# 16
  • Мнения: 0
След около 20 дни ще влизам в АГО. А дрехите ни за изписване,моите и на бебка, ще поискам после от мъжа ми.
А как стои въпроса с придружител- във вип стаята май можело.
Само че от мен конци не искат,само ампули има записани в списъка.
Не знам колко струват упойките, ще попитам.Скоро имам консултация с анестезиолога.Предвижда се да съм със спинална упойка, преди нея епидурална.

# 17
  • Мнения: 0
Полина освен тоалетни принадлежности какво си приготви в твоя сак? все си мисля че забравям нещо.

# 18
  • Мнения: 6
Чорапи знам, че след раждането ти е студено и халат или жилетка, зарядно за телефона, 3 бутилки мин вода по 500 мл с биберон, по удобно е и един шоколад др не се сещам... За вип стаята би трябвало да може по всяко време да те посещават, но не съм сигурна. За какво са тези ампули? Може ли да представиш списъка, който са ти дали, моя е от началото на ноември...да не е изникнало още нещо... newsm78

# 19
  • Мнения: 0
Списъка:
1.Лична карта
2.Лична амбулаторна карта
3.Имунизационен паспорт
4.Метергин- 3 ампули
5.Пелени- 3 комплекта
6.Памперс- 10 бр.
7.Мокри кърпички- 1опаковка
8.Течен сапун- 1 опаковка
9.Сапун бебе-1 бр.
10.Одеало за бебето
11.Нощница-2бр.
12.Еднократни-памперс чаршафи- 5бр.
13.Чехли-1 бр.
14.Дамски превръзки- 2 опаковки
15.Кръвна група- фиш
16.Направление за хоспитализация

# 20
  • Мнения: 6
Благодаря за списъка! Simple Smile Аз нямам имунизационен паспорт. Амбулаторната ми карта пък е с печат от бившата ми лична лекарка, тя ми я направи, преди това нямах newsm78 Да не ми направят проблем? Sad Сега звъннах на една позната тя в момента е в АГО-то в събота роди Simple Smile тя ми каза, че на нея не са и искали ампули newsm78

# 21
  • Мнения: 64
Здр.мами.Казаха ми ,че вчера било откриването на някакъв магазин за детски играчки в Хасково.Аз бях там снощи и никакъв магазин  не намерих.Може би съм била и късно но когото и да попитах никой не знаеше.Обясниха ми че магазина се намирал до театъра и се казва  м-н Дъга.Вие знаете ли за такова нещо?Благодаря ви и весели празници  bouquet

# 22
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Здр.мами.Казаха ми ,че вчера било откриването на някакъв магазин за детски играчки в Хасково.Аз бях там снощи и никакъв магазин  не намерих.Може би съм била и късно но когото и да попитах никой не знаеше.Обясниха ми че магазина се намирал до театъра и се казва  м-н Дъга.Вие знаете ли за такова нещо?Благодаря ви и весели празници  bouquet
магазинът се намира в сградата на бившата печатница. почти до театъра е, да.  Simple Smile доколкото разбрахме откриването е било в събота от 10 часа.

сега чета списъка за родилното. аз носих и дрешки за бебето. дори не стигнаха и се наложи да ми носят още. но и 5 дни седях заради секциото

# 23
  • Мнения: 0
Лолита, и аз ще нося дрешки за бебето, но какви и колко се чудя. Ще споделиш ли ?
Полина, имун. паспорт ще си вземеш от книжарница, аз амб.картон нямам и не ми трябва, за работещи е бил нужен.
Ампулите ми ги и казаха и в списъка са записани,не знам защо ги няма при теб, предполагам че и при нормално раждане се ползват.

Последна редакция: пн, 23 дек 2013, 18:08 от nelina85

# 24
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
ами да има по едно комплектче всеки ден като го изкъпят да му го сложат.
малко по памет ти казвам, защото беше преди близо 3 год.  Heart Eyes и да не изпусна нещо, но мисля, че беше : боди с дълъг ръкав, комплектче от ританки с блузка (едни по-плътнички бях взела, тъкмо за зимата),чорапки. и това за всеки ден, ааа и ръкавички памучни задължително, за да не си драска личицето  Simple Smile
иначе сега като се сетя целият списък за мен  и бебето беше дълъг колона и половина формат А4 лист. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 95
Момичета, знаете ли дали в Хасково има ресторант, който предлага суши?

# 26
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Момичета, знаете ли дали в Хасково има ресторант, който предлага суши?
преди време в Комодо веднъж седмично имаше, но сега не съм чула някъде да има  Thinking

# 27
  • Мнения: 95
Момичета, знаете ли дали в Хасково има ресторант, който предлага суши?
преди време в Комодо веднъж седмично имаше, но сега не съм чула някъде да има  Thinking

Имаше? Пфууу, жалко!  Sad Ей, малко скучен град сме...

# 28
  • Мнения: 67
Борим се с вируса,оказа се че е пипнала вирус,има зачервено гърло и температура,която засега е овладяна ще видим какво ще правим с гърлото,утре пак ще я водя да видят как е гърлото и.

# 29
  • Мнения: 5 947
Съжалявам, че писах в старата тема при наличие на нова   bouquet
Kayora, дано бързо да мине вируса  Hug
Весела Коледа, момичета  Close-mas:

Общи условия

Активация на акаунт