Хасково - 19

  • 131 143
  • 759
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
запис и от мен, най-сетне нова тема  smile3534

Не съм раждала в АГО-то, но лежах в Патологията и една акушерка позната ме развеждаше по етажите и да кажа, че ВИП стаята е абсолютно същата като другите стаи, единствената разлика е, че си сама в нея, но въпреки това едва ли ще пускат външни хора, най-много един-два пъти.

Успех на всички мами, които скоро им предстои да раждат, колкото и страшно да ви се струва, знайте, че най-хубавото предстои!  Hug

# 31
  • Мнения: 931
Еййй най- накрая нова тема.

Стефанийка благодаря    bouquet, добави ни и нас бебе Борис  - 02.11.2013.
Полинка честита дъщеричка , да ви е жива и здрава.
Аз минах през магазин Дъга, добре е зареден, има неща които не се срещат в Хасково , което е добре.

Весело посрещане на нова година на всички.

# 32
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Polina2806, честито!      bouquet   Да ви е жива и здрава Сияна, а на теб бързо възстановяване!    Hug   
На Коледа ли роди?     Heart Eyes

pepitta_84, готово!   Peace

Весело посрещане на Новата година и от мен     bouquet

# 33
  • там някъде
  • Мнения: 234
Здравейте момичета! Първо да ви честитя Новата 2014г. Да ни носи здраве и много късмет на всички. Сега да попитам къде аджеба да отпразнуваме 11-я РД на  моето момче? Някой да знае подходящо заведение за децата ни? Имахме два боулинга, където децата може би щяха да се позабавляват, сега май липсват и двата, ако не се лъжа. Не ми идва на ума, къде ще ги заведа тези дванадесет малчугана. Дайте идеи, моляяя  Praynig

# 34
  • Мнения: 185
Момичета дайте повече разяснение и информация за подготвителна група по принцип в училищата...
За ОУ Христо Смирненски
ОУ св.Климент Охридски
и СОУ Васил Левски
това са вариантите ,които живо ме интересуват, а инфото е конкретно дали предлагат такава група  има ли изобщо в изброените училища, по цял ден ли е /пр. от 08.00-17.00ч/.
В I-ви клас имат ли занимални и до колко часа или са на смени????

# 35
  • Мнения: X
За Климент Охридски - тази година нямаха предучилищна/ никога досега са нямали, но се надявам скоро да открият/, в първи клас имат занималня и столова. До обяд са им редовните часове, следобяд - занималнята, май до 16.30 часа.
Малките до 4- ти клас, вкл., не са на смени. За големите не знам, по мое време май от 5- ти клас ходихме на смени, ама не помня вече с точност.

# 36
  • Мнения: 6
Polina2806, честито!      bouquet   Да ви е жива и здрава Сияна, а на теб бързо възстановяване!    Hug  
На Коледа ли роди?     Heart Eyes

pepitta_84, готово!   Peace

Весело посрещане на Новата година и от мен     bouquet

Благодаря Simple Smile да на Коледа в 13:15 ч.

# 37
  • БГ
  • Мнения: 1 161
За много години!   Hug   Живи и здрави бъдете и от късмет и пари да не се отървете!   Peace

sssvet, в момента имам първокласник в ОУ Христо Смирненски. В класът имаме деца, които миналата година са посещавали Подготвителна група в същото училище. Незнам дали е имало вариант за целодневно обучение, всички са били до обяд, т.е. до приключване на учебните часове, които обикновено са 4 или 5 (11.15ч/12ч). Има стол в училището и, при желание на детето, срещу 1,50лв/ден получава супа, основно+хляб и десерт, кетъринг е, носи се отвън и е в полиетиленови опаковки. Кандидатстването за ПГ (документите и срока) беше като за Първи клас. Синът ми е на целодневно обучение, т.е. до 16.30ч. Училището е на едносменен режим.

Елена Ди, не съм 100% сигурна, но в ОУ Климент Охридски ако не от Втори, то от Трети клас завъртат смените.   Peace

Napoly, във Фейса попаднах на реклама на Пуканката (Тепро), че от тази година, при предварителна заявка, ще имат на разположение фокусник, незнам 11-годишните интересуват ли се от фокуси, а и дали самият той е подходящ за тях?!  Thinking

# 38
  • Мнения: 185
За Климент Охридски - тази година нямаха предучилищна/ никога досега са нямали, но се надявам скоро да открият/, в първи клас имат занималня и столова. До обяд са им редовните часове, следобяд - занималнята, май до 16.30 часа.
Малките до 4- ти клас, вкл., не са на смени. За големите не знам, по мое време май от 5- ти клас ходихме на смени, ама не помня вече с точност.


Благодаря   bouquet

# 39
  • Мнения: 185
За много години!   Hug   Живи и здрави бъдете и от късмет и пари да не се отървете!   Peace

sssvet, в момента имам първокласник в ОУ Христо Смирненски. В класът имаме деца, които миналата година са посещавали Подготвителна група в същото училище. Незнам дали е имало вариант за целодневно обучение, всички са били до обяд, т.е. до приключване на учебните часове, които обикновено са 4 или 5 (11.15ч/12ч). Има стол в училището и, при желание на детето, срещу 1,50лв/ден получава супа, основно+хляб и десерт, кетъринг е, носи се отвън и е в полиетиленови опаковки. Кандидатстването за ПГ (документите и срока) беше като за Първи клас. Синът ми е на целодневно обучение, т.е. до 16.30ч. Училището е на едносменен режим.

Елена Ди, не съм 100% сигурна, но в ОУ Климент Охридски ако не от Втори, то от Трети клас завъртат смените.   Peace

Napoly, във Фейса попаднах на реклама на Пуканката (Тепро), че от тази година, при предварителна заявка, ще имат на разположение фокусник, незнам 11-годишните интересуват ли се от фокуси, а и дали самият той е подходящ за тях?!  Thinking


Благодаря   bouquet

# 40
  • Мнения: 931
В Климент Охридски почват смените от втори клас, нямат предучилищна и тази година няма да имат. Сигурна съм , майки ми е там учителка от 1-ви до 4-ти клас  Peace

# 41
  • Мнения: 0
Момичета, аз скоро ще постъпя в АГО,но забравих да питам за цената на ВИП стаята. Имате ли информация?

# 42
  • там някъде
  • Мнения: 234


b]Napoly[/b], във Фейса попаднах на реклама на Пуканката (Тепро), че от тази година, при предварителна заявка, ще имат на разположение фокусник, незнам 11-годишните интересуват ли се от фокуси, а и дали самият той е подходящ за тях?!  Thinking

 Hug Моят мъж проявил самоинициатива и отишъл до Пуканката да провери. Момичетатам които били там му казали, че точно предния ден е имало парти на 11 годишни. Те обаче не успели да се забавляват и тяхното единодушно мнение било, че децата вече са големи за този тип заведения  Sad И аз продължавам да съм в чуденка, какво да правя.

# 43
  • Мнения: 781
Момичета кажете в кв. Бадема има ли детска ясла?

# 44
  • Мнения: 931
Нелина аз не видях да има ВИП стаи , всички са еднакви и не се плаща Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт