Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 081
  • 733
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 175
Ън, браво за прощъпулника, много хубави снимки. Hug
Танева, много хубава рисунка  Heart Eyes
Данаека, мисля те от както каза за свекър ти , но не ми оставаше време да пиша...все набързо  гледах да се включа...та  стискам палци  Hug
Фейт, честит ти измислен имен ден  Mr. Green Сега шегата настрана,  да си  жива и здрава и  много щастлива  майка и съпруга!  Hug
Фейт, тя си легна още в 18:00 и към 2 се събуди за мляко, аз е взех малко при нас ..та до 3 (т.е. само час си е играла) после заспахме заедно та чак до 8  Simple Smile За нея добре, поспа си ...ама аз само 5 часа  Crazy
Нуб, как е миялната  Mr. Green аз съм очарована от нашата, вчера и загоряла тава ми изми, само е накиснах за малко и е сложих с разни още мазни неща без да ги плакне даже.....толкова хубаво ги изми че аз даже не бих могла. Ама пък не очаквах че иска една камара препарати, един за да не остават чашите на бели петна,  препарат за изплакване и препарат за миене  Rolling Eyes поне първите два не са за всяко миене  Crazy а и да добавя и ароматизатор, че почва да мирише от някой храни  Crazy  Money
Стаси, за ремонт да детска стая ли събирате на малката? Ние имаме стая за малката , но не сме е направили детска все още, ползваме е за сушене и гладене на дрехи. Честно да си призная, хич не ми се дават пари за ремонт и обзавеждане  като не си е наша къщата  Crossing Arms
Емма много разбира напоследък  ама почти нищо разбираемо  не говори, само на нейния си език  Mr. Green А колко Ъ-ка, постоянно иска нещо  да каже да направи и само Ъ-Ъ,ъъъ,Ъ,Ъъъъъъ.... Crazy побърква ме  Crazy
От днес и Емма е със сополки ..дано да се размине самос тях!  Praynig

# 181
  • shumen
  • Мнения: 17 991
Фейт,честит имен ден.Да си жива и здрава и много да те слушка Пламката.Хайде време е за още едно.
Мози и аз си полегнах с малчо на обяд и до преди малко спахме.Сега ще яде и малко ще поизлезнем.
Танева и Дени се улива целия от чаша,а иначе иска да яде сам.Е,нищо че полвината е по Земята.

# 182
  • Мнения: 224
Ева , точно за нейна стая събираме Simple Smile И ние ползваме стаята за сушене на дрехи и майка ми преспива там, когато идва. искам да я направим на пролет, за да има къде да си играе, че в хола е много тясно и неудобно. Но Жилището си е на ММ, ако бяхме под наем доста щях да се замисля за ремонт и аз.
Дано Ема се размине само със сополите!

# 183
  • Мнения: 294
Ах, Мozy  ще ти се карам  Naughty защо не се обади , кога пак ще имаме възможност да се видим  Simple Smile


eva_82 и аз съм доволна от миялната, всичко мие перфектно, но чак не ми стига понякога  Crazy ние нали сме 4 човека и много цапаме  Mr. Green пък и тя е от по-малките 45см е широка и за 10 комплекта . Всеки ден я пускам  Simple Smile а иначе онзи ден си мих и филтрите на абсорбатора и съм много доволна .

Тони днес ходи за втори път на ясла , много по-добре, само като го взеха се разплака иначе после е играл и бягал с децата, лелята каза , че е много послушен и е доволна от него  Heart Eyes

Между другото ,Тони от много спящ през деня  се превърна на не спящ  ooooh! става сутрин в 7-7.30 и спи на обяд само 1 час , максимум 1.5 час , после вечер стои до 21 . При вас как са малките със съня ?
 
Данаека късмет на свекър ти пожелавам, и здраве  Praynig

Къде е тази рисунка , аз не я видях  Rolling Eyes  ................. Поправям се , сега се върнах назад и видях , че има линк към снимката  Simple Smile

Последна редакция: чт, 02 яну 2014, 16:29 от nub55

# 184
  • Мнения: 2 802
Но все пак се отбихме за бързо в Пловдив  за обяд в Мол-а и познайте кой видях.  Laughing Нубче и Антоан Laughing

 Joy хич не се и съмнявам, че си я видяла в МОЛ-а  Joy
Който и да иде там сигурно ще я види  Mr. Green

Зори ... де ка си бе моме  Thinking

Стаси ... важното е, че се сгъстяват, скоро ще отшумят най-вероятно  Hug

Ева ... егати и препаратите дето бухаш  Shocked Money Mr. Green много ми се виждат. Виж смиенето на мивка не ти трябват толкова  Joy само едно веро и готово  Mr. Green
Да се оправя бързо малката  Hug

Нубче ... Племен вечер напоследък откарва до 22,00/23,00 часа ... рядко заспива преди това време ако това ще те успокои Crazy Сега спа от 13,30 до 16,00 та довечера преди десет не го чакам да легне  Mr. Green

# 185
  • Мнения: 201
Ей ме на!!!!
За много години момичета!!!! Само хубави емоции ви пожелавам през Новата 2014 г.
Фейт, аз от кога не съм МОМААААА. Честит имен ден, много здраве и любоввввв!
Ън - направо като прочетох и изтръпнах цялата. Знам какво ти е било. Бързо да им минава на бръмбърите и това да им е боледуването за цялааааата година.
Танева - браво на баткото, страхотна рисунка.
Мози - разсмя ме с глас, като прочетох кой си видяла в МОЛ-а
Нубче - браво на Тони, бързо ще свикне, ще опознае обстановката, след това ще въвежда Ники в нея. За съня какво ти пука. Нали е вече на ясли, там ще се забавлява. Той вече цял ден ли стои или е още само до обяд.
Ева - много препарати бе жена. Нямате ли таблетки all in one. Аз ползвам такива и съм доволна.
Аз най-после се завърнах от странстване. За Новата година бяхме в Банско. Добре си изкарахме. Ники беше отново при баба си /Моята майка/, слушало е детето и е проспало новата година.
Голямо хайманосване му ударихме с ММ, ама свърши, повече няма, чак след 6-7 месеца за морето, но вече ще сме с Ники.
Ще пускам и аз тия дни заявлението за ясли, дано до 4-5 месаца да се уредим и ние да тръгнем на ясли, че нещо не мога ди представя да изкарам още едно лято по парковете.
Рошли - радвам се, че се разписа. Много ми е интересна у вас ситуацията сега, разказвай като имаш време. Искам снимка на малката принцеса.
Ники още спи по 2 пъти на ден - за по час, час и половина. После пак ще пиша.....

# 186
  • Мнения: 478
Честит имен ден,Силве Grinning
Честити ви миялни,мнооогооо чинии да измият!
Данаека,стискам палци за свекър ти,всичко ще е наред!
Нубчето,къде да я видите,тя държи приза за най-видна моларка hahaha   ама то и за там си трябват хора,да не мислите че и е лесно hahaha
Децата са добре,Маги няма хрипове,което е доста чудно,д-ката каза,че по-вероятно да са написали бронхиолит,за да вземат парите от пътеката,аман,вяра на лекар да нямаш,още повече че става въпрос за здравето на едва ли не бебе...нямам думи.
Утре ще купувам инхалатор,някакви насоки или съвети за марка???

# 187
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Честит имен ден, Фейт! Да си жива и здрава и много обичана!
Танева, на Мишо му се отдава рисуването.Браво на детето.Иначе ние пием само вода и айрян и то главно от чаша със сламка.Сокове, компоти разни други не ги тачи изобщо.
Ън,да се оправят дечицата Hug За съжаление това с точеното на здравната каса и пътеките и се практикува и с децата, то да не ги заведеш в болницата . Whistling
Ние спим по веднъж вече, че почна да стои много до късно напоследък и май така е по-добре.Качих и аз снимчици от новата година.

# 188
  • Мнения: 269
Фейт, честит ти имен ден, да си жива и здрава   bouquet то кой ти бяга от поводи,като са казали, че имаш, значи имаш, празници да има  Grinning  Плами от каква чашка пие, без накрайник ли?
Стаси и при нас продължава одисеята със сополите, много е неприятно, но поне вече през нощта не и пречат, че беше ужасно, през половин час се будеше  ooooh!
Нуб, браво на Тони, герой е той, да свикне още от втория ден  Party , за спането и Ваяна напоследък спи малко през деня, но вечер си ляга в 20ч.
Аааа, Фейт, аз не я видях Нубчето в мола, но в интерес на истината последните дни като ходим все за нея се оглеждам  Mr. Green
Ееее, Зори, не се спряхте  Crossing Arms качвай поне снимките да съпреживеем с теб  Hug
Ън, ужасно е това с лекарите, за съжаление май е често срещана практика, важното е, че са добре децата  Hug
ps: Танева, сега видях сега видях рисунката на Мишо, страхотна е, много е талантлив

Последна редакция: чт, 02 яну 2014, 21:56 от sisi..

# 189
  • Мнения: 122
Фейт честит имен ден, със здраве да си носиш името.
Честит имен ден на патирици и на вчерашните именнички и именници !
Танева рисунката на сина ти е много красив. Има талант детето, дано да продължи да се развива за напред.
Данаека    Praynig
Аз съм разглобена от тези празници, а и отделно що кила съм качила  ooooh! скоро ще се минава на 90дневната ясно е .
 Малката посрещна новата година при майка ми. Била е будна и  много се е радвала на зарята.
Ние като се прибрахме от центъра си я взехме и така заспа в 2,30.
Бързо оздравяване на всички болн  Hug

Последна редакция: чт, 02 яну 2014, 21:10 от teta014

# 190
  • Мнения: 2 802
Фейт, честит ти имен ден, да си жива и здрава   bouquet то кой ти бяга от поводи,като са казали, че имаш, значи имаш, празници да има  Grinning  Плами от каква чашка пие, без накрайник ли?

Мерси на всички за пожеланията  Hug
Иначе малкия пие от всякакви чаши, стъклени, пластмасови ... каквато му дам на момента. Основно гледам да му сипвам в неговата, една пластмасова от левчето, която има дръжка. Хваща я там, с другата я подпира и надига да пие  Mr. Green Вземи на малката някаква не чуплива на първо време докато свикне  Hug

Браво на Тони за яслата, радвам се че бързо свиква  Hug

beefeater малката е страхотна Hug


Аз съм разглобена от тези празници

Да ти кажа и аз съм така ... вместо да си почина, имам чувството че се разглобих. Чувствам ужасна умора, спи ми се много, а и нещо ръцете и гърба тези дни се обаждат на болка  ooooh!
Иначе браво на малката, герой е щом не се е уплашила  Crazy
Като каза, че е посрещнала НГ, се сетих че ММ разправя днес как един негов колега я посрещнал в тоалетната  Joy Отишъл човека уж по малка нужда, ама се застоял малко повече и за голяма, та като излязъл вече било нова година  Joy

# 191
  • shumen
  • Мнения: 17 991
Нубче,браво на Тони.Много бързо е свикнал.Аз отсега мисля дали Дени ще свикне като тръгне.Днеска за час го оставих на мама и се е скъсал да реве за мен.Само като ми се обади и веднага се прибрах с такси и като ме видя и млъкна.Незнам,но вече не мога да го оставя никъде.Само да не ме види и започва да реве за мен.
Иначе днеска му взехме лятна количка и май вече ще сме с нея,че зимната взе да тежи много с него вътре.
Тази вечер и падна в нас и сега е с цицина на челото и синьо.Добре,че не си спука главата,че тогава незнам как щеше да бягаме с нашите до спешното.Уж все внимаваме да не падне,а той се провря зад мен и се подхлъзна на теракота и се посини.

# 192
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Фейт -Честит имен ден.Много да бъдеш обичана и уважавана мама и съпруга.
Аз още не съм я пробвала със сламка,но не и давам да пие сокове и айран,само понякога сока на компот от тези които и приготвих през лятото.Вода също не обича да пие,но обича да си пълни устата и да се полива.
Благодаря за милите думи за рисунката на Мишо,днес нарисува нови 2,че утре сме на гости у моите лели,и са подарък за тях.В 1 клас го водих на курс по рисуване,в 2 заради малката го прекъснахме,но сега в 3 клас пак го водя.Преди не искаше въобще да рисува с бои,беше му трудно,но сега започна да му харесва.На състезанието " Аз рисувам" /в училище/ има 50 точки -максимума.На другото "Аз,природата и светът" има 44 точки,ще видим как ще е на следващото по български.
Данаека  Praynig,дано новините да са добри.
beefeater Йони е много сладка и с чаровна усмивка.
Ън желая на Маги да има успех във всяко свое начинание.Мишо и пожела да стане бизнесменка.
Нуб браво на Тони,скоро ще спре и сутрин да плаче,и ще свикне бързо.Еее Зори сега сигурно вече си заредена с нови сили,та да може да издържиш до пролетта.
Ева,Нуб видяхте какъв кеф е съдомиялната!!!
Сиси сега като си имаш гости,ходите ли към нашия парк,ние вече няколко пъти излизаме без количка.Да се видим някой ден.
Всички болнички дечица да оздравяват бързо.
А що се отнася за спането,сега по празниците спи по веднъж за 1-1,5 часа,но пък през нощта ми разказва играта.Снощи беше трагично в къщи останах без глава и тяло от мачкане и ходене,тръшкане и ритане,към 12 часа след като я събудиха с поредните пиратки.Накрая заспа отвита,седнала и облегната на таблата на спалнята.Дано тази нощ е по спокойна.
Сори за дългия пост. newsm51

# 193
  • Мнения: 47
Фейт, честит имен ден - да ти е живо и здраво името   bouquet (много го харесвам за женско име)

Зори, ще ти се разсърдя  Naughty Била си по нашия край и не се обаждаш  Crossing Arms

Маги пие от чашка, но не редовно. Аз нямам навика да й давам, само като ходи при баба си. Иначе пък проявява интерес сама да яде и днес и купих пластмасова виличка и лъжичка. Нарязвам й кашкавал, боцка и го мушка директно в устата, много й се радвам  Party

Суровачка нямахме тази година, другата като разбира повече. Та парички не си събра, само подарък бяхме подготвили.

За спането - веднъж на ден, максимум 1.30ч.

# 194
  • shumen
  • Мнения: 17 991
Момичета,благодаря ви за пожеланията за свекъра.Днеска са го приели и са запоянали изследванията.За сега в Понеделник или Вторник са казали,че ще го оперират.
Дени също спи само на обяд,но по 2-3 часа и вечер най- късно в 21.00 е заспал.

Общи условия

Активация на акаунт