Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 515
  • 733
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 526
Силви, да не би момата да е гладна повечко вечер? Но и навика си оказва влияние. Ива е така с айряна. Не заспива докато не си изпие айряна, но днес й направих чай с мед и лимон и въобще не е търсила млякото. Да видим вечерта как ще е.
Ива трудно я начих да пие вода. Беше на приблизително 8-9 месеца и вече беше захранена. Оставих я два дни без течности и на третия пиеше вода като невидяла. И така, докато не усети вкуса на айряна ooooh! Сега си пие вода, но ако може да има и айрянче  Laughing Предполагам, че е фаза.
Така че, скъпа, давай смело и пробвай да се нахрани достатъчно добре и давай сухи храни, за да ожаднее. После й предложи водичка, ще - неще ще пие вода ....надявам се  Peace успех

# 226
  • Мнения: 201
Ееееее Пипи - страхотна новина, браво на теб. Завиждам ти за смелостта. Все повече започвам да си мисля, че така е по-добре за децата и за майката, ама аз лично нямам смелост.
Силви - щом вечер си изяжда супата и си пие мляко, бъди сигурна, че нощните хранения на тази възраст са просто вреден навик, особено пък това дето е в 1 часа.
Спокойно, ще издържиш, Ники също се буди през нощта, но поне за мляко не ставам дя правя, иначе те разбирам. Миналата година по това време си мислех, че няма да изкарам дълго така, ама ей ме на..още съм жива. Майките от Пловдив, могат да разкажат колко изнервена бях и как плачех. всеки си знае най-добре и си познава детето, но според мен едното хранене поне трябва да го махнеш.

# 227
  • Мнения: 224
Зори , Инна е добре, гледат се с малкия, той много дивее, много се тръшка и тя няма много време. А като й остане време не й се сяда на компютъра Simple Smile
Пипи , честито и евала  Hug
Аз да ви разправям днес в каква каша се забърках.... Отидох да търся обувки на малката, че сме на фотосесия. На излизане от магазина ми изкачат 3 циганки, едната ме бута и вика "гроб илки здраве искаш за детето си" и аз изтръпнах. В мен имах пари все на по 20 лв, нямах никакви дребни за първи път в живота ми .... Почна да ми друса една сурвачка и да ми говори за гробища и болести. Мен много ме е страх от такива и бръкнах в портфейла и в бързината вместо една банкнота от 20 й дадох 2 по 20..... А тя моля ви се ме целуна и ми бръкна в джоба и ми пусна една пуканка и вика
"следващия път като ме видиш, подарък да ми нносиш".... Бях като замръзнала хора, не знам дали можете да си го представите.... Прибрах се пребледняла като платно в нас, вдигнах кръвно. ММ разбра, вдигна ми егати чутовния скандал, все едно нарочно съм й дала парите. А мен ме е толко шубе да не ми е направила някоя магия тая змия.... Никога не съм се спирала на такива, никога не съм си и помисляла, че може да се случи нещо подобно.

# 228
  • Мнения: 2 802
Стаси ... просто е трябвало да я подминеш и толкова.
Аз на такива пари изобщо не давам ...  Naughty сега си се вкарала във филм, но дишай спокойно ... нищо не може да ти направят  Hug

# 229
  • Мнения: 224
Стаси ... просто е трябвало да я подминеш и толкова.
Аз на такива пари изобщо не давам ...  Naughty сега си се вкарала във филм, но дишай спокойно ... нищо не може да ти направят  Hug
И аз това казвах преди на майка ми, като беше дала и тя на една. Ама тя ме прклещи в един ъгъл иии нямаше мърдане просто.

# 230
  • Мнения: 2 802
Стаси ... просто е трябвало да я подминеш и толкова.
Аз на такива пари изобщо не давам ...  Naughty сега си се вкарала във филм, но дишай спокойно ... нищо не може да ти направят  Hug
И аз това казвах преди на майка ми, като беше дала и тя на една. Ама тя ме прклещи в един ъгъл иии нямаше мърдане просто.

Аааа няма ... един м/у очите и готово  Joy

# 231
  • Мнения: 32
Силви и ние пием мляко преди да легне и още едно когато се събуди.Докато не го изпие ни заспива.От раждането до сега се събужда по няколко пъти през нощта.И с баткото бях така до 2 год нямах сън - така че и това ще отмине
Пипи честито , желая ти лека бременност

# 232
  • Мнения: 224
Ох Фейт , ако знаеш как бих искала така да бях реагирала.... Това ми бяха последните пари.... Но здраве да е... Страх ме е от тях

# 233
  • Мнения: 32
Стаси и аз така бих постъпила,много съм страхлива

# 234
  • Мнения: 1 778
Стаси, и на мен ми се е случвало 1-2 пъти преди време, но винаги съм имала дребни пари в мен. И за да се отърва от тях, защото са много нахални съм давала. Обаче вече като ме заговори някоя черна по този начин се правя на чужденка и почвам на английски да плещя глупости. Например "Do you speak English", "Can I help you" и други такива простотии, каквото се сетя. Не съм попадала досега на  такива с познания по английски, така че ме оставят Laughing. Нас в Търново предимно ни гонят в парка на центъра на града. #2gunfire

# 235
  • shumen
  • Мнения: 18 010
Момичета,благодаря Ви за пожеланията и стиснатите палци.Операцията на свекъра ще е утре от 10 и до обяд ще се знае как е минало.
Стаси,изтръпнах само като то четях.Дано не се случва повече никога.Аз съм същата бъзла и сигурно щях да постъпя така.
Пипи,честито.Да е лека и безпроблемна бремеността ти.
Фейт,и аз искам,ама още не се навивам за второ.Ще почакам още малко и тогава.
Силви,не се отчайвай.Все някога ще откаже Яна АМ.За водата и Дени сега намали много и почти не пие.Повечко пийва чай,но вода почти не иска.И да Ви питам Вие освен лайка какъв друг чай им давате на децата?

# 236
  • Мнения: 47
Данаека, стискам палци всичко да е наред след операцията  Praynig

Пипи, честито. Лека и безпроблемна бременност и дано този път е малък господин  stork-boy Започват да се сбъдват пожеланията ми за повече каки и батковци Септемрийчета  Mr. Green

Силви, наистина си хапва добре преди лягане Thinking Аз откакто започнах да й давам супа + кисело мляко с бисквити преди сън, намали събужданията за ядене нощем. В седмицата 2-3 пъти става.

# 237
  • Мнения: 184
Пипи, честито и много лека и безпроблемна  Hug
Пожелавам на всички да стигнем рекорда на tanya_d, макар че аз съм пас вече  Mr. Green Хич не ми са стискайте, ами давайте. Тази България има нужда от българчета(поне до 18  Sad )
Рошли, много сладка тая кокона  Heart Eyes Да и нацелуваш дупето малко  Mr. Green
И аз до преди седмица мрънках,че моята не пие вода. Сега цял ден ходи с шишето в ръка и изпива по около 400гр.  Shocked което в сравнение с 20 на ден си е ЧУДОООО
Стаси, ела при мен, ще те заведа в махалата(на 700м от нас  Mr. Green ) Ще претръпнеш завинаги Wink
 

# 238
  • Мнения: 175
Даная стиснати палци за свекър  ти! Hug
Стаси верно ужас и аз сигурно щях да реагирам така....ама хубав пример ти е дала Силви ако срещнеш пак такива плямпай на английски.   Mr. Green
Пипи честито!
Стискайте ми палци този месец да ми дойде.....Искам второ ама не сега ако може Praynig

# 239
  • shumen
  • Мнения: 18 010
Добро утро!
Днеска съм именичка и Ви черпя кои с каквото иска.Да са живи и здрави всички именници и много да ни радват малките слънца.
Силви,аз съм срещала такива и в Чолаковци в Търново,ама не са ми искали пари.Веднъж една се опита,но бяхме с ММ и той е изгони.Аз ако бях сама сигурно щях да и дам пари.
ООф,това моето диване е станало от 7.30 и пощурява в нас.Лошото е,че от днеска сме сами,че нашите са на работа и ще дойдат чак довечера към 18.00.Дотогава,ако не изкукам,друг път няма да е.
Към 10.30 мисля да го облека,да се разходим и да вземем ДК,ама дано ни дадат,че не сме се записвали предварително.

Общи условия

Активация на акаунт