Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 009
  • 733
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 802
ужаснооо,пак новия облик,тия хора или са тъпи или се правят на такива,не разбраха ли,че нито е красиво,нито удобно...няма да пиша!!!

Аз на обед за това не писах  #Cussing out
Много ми е объркано това четене и писане с новия облик. Ако беше поне в средата друго е, но така в ляво направо очите ми се изцъклят  ooooh! Сега като видях стария и много се зарадвах  Mr. Green дано така си и остане  Praynig

Пламен вече всичко иска да яде сам  ooooh! и пие от чашите сам и забелязвам че става все по добър  Crazy Започва по стабилно да държи лъжицата и успява все пак да хапне нещо  hahaha

Днес и той стана в10 часа  Crazy но на обед заспа чак в 14,00 и спа само час и половина  ooooh!
Това време не му се отразява никак добре. Лятото ставаше в 7,30  Whistling

# 466
  • Мнения: 201
Втори ден и Ники спи само на обед. Вечер обаче му се доспива много рано.
Фейти - при мен само веднъж Ники се успа и спа до 9, после целият ни график отиде на кина. Закуси късно, обядва късно, абееее всичко беше не на мястото му. Ако стане в 10, закуската ще е минимум в 10 и 30 и после отиде та се не видя.
Стефис - как е малката?
Пипи - стискам палци за прегледа!
Ники има желание да се храни сам, но аз още нямам. Просто не ми се чисти след него. От чаша пие, но ако са 2-3 глътки, иначе се олива.

# 467
  • Мнения: 47
Аз като вляза - веднъж е новия, веднъж стария облик, странна работа  Thinking

Пипи, стискам палци всичко да е наред  Praynig

Маги също спи до по-късно сутрин, но сега зимата ме устройва идеално. Напролет ще сменяме режима.

Пламен вече всичко иска да яде сам  ooooh! и пие от чашите сам и забелязвам че става все по добър  Crazy Започва по стабилно да държи лъжицата и успява все пак да хапне нещо  hahaha
Браво   Hands Thumbsup И при нас е така (с изключение на чашката), даже сама си търси лъжицата като не й я дам. А с вилицата има от 5, 4 точни попадения  Party

# 468
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Чики,облика е върнат стария пак.
Фейт,Дени иска и той сам,ама аз нямам нерви да го чакам и да чистя след него.Ще почакам още малко да се стопли и тогава ще го оставя сам,че сега много маже.
За спането-и Дени спи до 8.30 от няколко дни,но на мен ме устройва.Аз тази сутрин се събудих в 7 и дотогава бях направила закуска,яла и до 00 ходила без да стои някой отеънка пред вратата.
Следобяд спа час и половина и сега заспа в 21.30,но не сме излизали,че заваля.Дано утре не вали,че тази вечер в нас пощуря.
Свекъра е по добре,но тази вечер каза,че го дразни гърлото.Дано не се разболее сега и да зарази Дени,че ще откача тогава.

# 469
  • Мнения: 2 802
Пламен вече всичко иска да яде сам  ooooh! и пие от чашите сам и забелязвам че става все по добър  Crazy Започва по стабилно да държи лъжицата и успява все пак да хапне нещо  hahaha
Браво   Hands Thumbsup И при нас е така (с изключение на чашката), даже сама си търси лъжицата като не й я дам. А с вилицата има от 5, 4 точни попадения  Party

Ееее, браво на нея  Hug хубаво е наистина да свикват, че на яслата да им е по-лесно  Mr. Green


Втори ден и Ники спи само на обед. Вечер обаче му се доспива много рано.

Колко рано? До кога го държите?
Иначе така се почва, докато свикне поне месец ще му трябва  Mr. Green съдя по моето дитИ, когато му направих режима така.

Ето нещо да се посмеете малко  hahaha

http://sedmica.sliven.net/index.php?id=129067

# 470
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Зори,Дени също му трябваше месец да свикне да заспива в 21.00.В началото заспиваше до 20 часа и сутрин ставаше в 6.30.

# 471
  • Мнения: 175
Пипи, успех утре на прегледа!

# 472
  • Мнения: 201

Хайдееее ставайте! Тая сутрин кафето е от мен.
Фейти - той спа един път, защото времето беше разкошно и бяхме навън и преди обед и следобед, освен това на обяд легнах при него, за да може да поспи 2 часа, че иначе се събужда след 1-1,3 . Иначе снощи се предаде в 8.

# 473
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Зори благодаря за кафенцето.
Нашето трето зъбче отгоре проби и с него стават 7 зъбчета.Тази нощ спането си беше както обичайно с проплакванията и събужданията,но но аз с това вече взех да посвиквам.Поне не ми се разхождаше върху главата като предишните две вечери.
Пипи  Praynig стискам палци днес при прегледа всичко да е наред.
Ева аз да ти кажа искрено и завидях на тази мадама от клипа,защото аз имам да свалям още само 5 кг.но нямам самочувствието и, защото нищо от предишните дрехи не ми става,а много пари за нови не ми се харчат,че АКО отслабна после ще са ми широки и пак няма да имам какво да обличам.А като гледам по центъра девойките как изглеждат наконтени,чак не ми се разхожда.Но и заради количката сега се обличам по спортно,за да ми е удобно.

# 474
  • Мнения: 175
Танева, да ти кажа и аз се чувствам понякога така като се прибера в Бг и всички са толкова наконтени с  маникюр и прическа. Тук ходя така както ми е удобно, но тук на никой не му прави впечатление, ще видиш хора с голями възможност с евтини дрехи и обратното, хора с работните си дрехи директно от р. място и в магазина. Не дрехата прави човека, а излъчването и самочувствието. което идва от човека, и не говоря за самочувствие който всички сме виждали в Бг с някоя наконтена ....
..Ако успея да добия фигурата която искам ще прежаля средства и ще си купя неща които ме карат да се чувствам удобно и хубаво,  и аз съм човек, нали така? Simple Smile)) .Защото   знам, че ако не се харесвам и обичам  няма и другите да ме харесват. Важното е да се обичаме, дали закръглени или слаби, ниски или високи. Обичайте се Heart Eyes Hug

# 475
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Зори,благодаря за кафенцето.Аз тази сутрин имах нужда от него,ама нямах време да вляза във форума.
Снощи изкзарахме тежка нощ.До 24 часа Дени спа и беше добре,ама после като каза да плаче на всеки час и да се събужда и до сутринта в 6 докато не го взех при нас нямаше мира.В 6.30 ММ замина на работа,а ние спахме до 8.На обяд заспа и го оставих на свеки,а той спал 20 мунитки и го събудили и докато аз не се прибрах не заспа,а беше вече 15.00 часа и спа до 17.30.Сега заспа в 21.30 и дано спи,че ако не ще се побъркам.Незнам зъби ли са,нослето ли го мъчи,ама днеска взех мерки и веднага му капнах Виброцил и дано не се разболява,че днеска вървеше като водичка от нослето му.

# 476
  • Мнения: 201
Днес приключихме с ваксините. Биха ни Пентаксим-а, следващата е чак на 6 години.

# 477
  • Мнения: 217
Уау, всички са изчезнали, хихихи.
Зори, завид, че свършихте за сега ваксините. На мен ми е лошо, като знам, че сме в началото  Whistling
Данаека, дано не се разболее Дени, взимай мерки, ти си знаеш.

# 478
  • Мнения: 2 802
Днес приключихме с ваксините. Биха ни Пентаксим-а, следващата е чак на 6 години.


Как така свършихте ... нямаше ли още една на две годинки  newsm78

Аз напоследък нямам никакво време, дребното е неотлъчно до мен  Crazy
Иначе в в неделя ще ходим на гости на бебе Дария и нямам вече търпение Heart Eyes

# 479
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Фейт,и на мен педи ми каза,че тази ваксина е последната от бебешките и после чак на 6 годинки.
Поколоко,аз мерки взех веднага и днеска е по добре Дени.Утре сме на рд и дано после като излезнем от заведението не е потен,че докато се приберем предния път се разболяха всички.
Ооф,дано не познаят и да няма много сняг,че не ми се мисли как ще е караме в нас или ако има да е за 2-3 дни и край.

Общи условия

Активация на акаунт