Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 065
  • 733
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 217
Стаси, аз ти писах за Тантум Вердето, понеже в аптеката изрично ми казаха НЕ. Но щом може в редуцирани дози ОК. Всеки сам си решава. На Пламен педито като беше в отпуска и заместничката му го изписа за червено гърло, но в по- големи дози. Много се радвам, че Али е по- добре  Hug

# 586
  • Мнения: 224
Четох и аз, в аптеката му казлаи на ММ , че му дават по-слабия за малката... Ще видим  Hug

# 587
  • Мнения: 478
 newsm10 newsm10   

Зори и аз това се чудя! А й казах, че имам съмнения, че я болят, но всичко беше отнесено към зъбите. А аз винаги ще твърдя, че възпалено гърло и уши, температура и болести връзка със зъбите имат само до толкова, че те понижават имунитета на детето и спомагат да лепне по-лесно нещо...

# 588
  • София
  • Мнения: 58
Пеца, напредвате доста със зъбките и вие  Hug за обрива - от кога е, кога се е появил и какво представлява. Може да е от всичко, но може и да е полазен от нещо  newsm78
Паролата е сменена отдавна ... ще ти я пусна на ЛС  Hug


Благодаряза паролата, разгледах снимките и много им се радвам на всички колко много са порастнали  Simple Smile.
 За обрива май аз съм си виновна. На Пепи не му взимаме кухня ами му готвим на него отделно още от самото захранване, та аз реших да му разнообразя менюто и му взехме замразен спанак на Бондюел. Като си мисля, че щом е на тази  марка ще е качествен и полезен за него. НО няма кой да ми каже, че това било силно алергенна храна, а аз за капак и сварено яйце му сложих  Blush ooooh!. Появиха се едни червени петна по краката, като жарено от коприва, а после и пъпки около врата, лицето и ръчичките. Сега сме изключили всичко, което може да го дразни, дори и прясното мляко и мисля, че сме на прав път да се оправи  ooooh!. А, бе зорлем ще го уморя  Tired.
 Ако знаех за този спанак...
 Скоро ще му постна снимки, но не съм ги свалила от телефона последните му. Хубав ден на всички и бързо оздравяване на болните  Hug

П.С. Снощи разглеждам снимките и мъжа ми хвърля един поглед и се провиква към Петър- Петре, Петре виж децата какви зъбаци са извадили, а ти какво му мислиш още...  Mr. Green

Последна редакция: чт, 30 яну 2014, 14:00 от pecata

# 589
  • Мнения: 184
П.С. Снощи разглеждам снимките и мъжа ми хвърля един поглед и се провиква към Петър- Петре, Петре виж децата какви зъбаци са извадили, а ти какво му мислиш още...  Mr. Green

 Joy Joy Joy Колко зъба има Пепи? Щом и кучешки му излизат е добре. Някои и предни резци нямат още. Пък и за къде да бързат децата- цял живот пред тях  Wink

Ева, как е Емка? Какво и има?
Както хората са казали- орган с 3 букви, боли най-много(ухо, око, зъб, ...  Mr. Green ).
Дано не е някой от тях  Hug

Аз имам ужасното предчуствие, че Хриси пак се разболява- дано греша  Praynig

# 590
  • Мнения: 201
Пецата Joy Joy Joy Joy колко зъбки има Петър???? До сега не сте ли му давали спанак?? Може да е нещо от яйцето..
Стефи - дано грешиш, айдеее стига вече с тия болести. давай нещ превантивно. Топъл чай с мед, инфлуцид или нещо друго там, квото се сетиш.

# 591
  • Мнения: 217
Аман от тия болести Whistling Всички да се стягат  и никакви болни  smile3513 Майтапа на страна, ама дано Хриси не се разболява. Стефи дай го по- положително.
Аз да споделя, че в нас има голяма драма от близо 2 седмици. Все не ми отсва време да се разпиша, но сега дойде ред. Моето мило момче реве неистово, като го къпем. Не можем с ММ посмъртно да го сложим във ваничката да седне, камо ли да легне. Не се е страскал, плашил и т.н. Пренесохме му куп играчки в коритото, но не, никакъв резултат. Даже не им обръща внимание. През деня ходим до бяната, да разгледа, да преоодолее страха от каквото е, но пак без резултат. Къпим го прав в коритото набързо, че не може да си поеме въздух от рев. Банята ми е малка и я топлим с духалка. Не може да му е студено. Давайте идеи какво да го правя, че всяка вечер е АД. Ох събуди се, после ще дописвам.

# 592
  • Мнения: 175


Ева, как е Емка? Какво и има?

Цяла нощ не сме спали, спа при мен на леглото, двечките само. През час кашляше, запушено нослето, ту норуфен, ту содал, ту, вода, гел за зъби...почудих се какво да давам. Мляко и давах да не би да е гладна, че не яде много през деня ама и него ми отказа. Темп. няма за сега, гърлото не е червено, гърдите са и чисти, НО тази кашлица е УЖАСНА....по гадно май никога не е кашляла  smile3518  и нослето ту се запушва, ту тече като чешма  smile3518
А вие се пазете с Хриси, стига сте се разболявали!!!!!

# 593
  • shumen
  • Мнения: 17 985
Ева,да се оправя скоро Ема.
Стефи,дано да грешиш.
Ние суринта излезнахме за малко за ДК и сега като се наспа пак.Обаче сега се прибрахме набързо,че навънка много студено,а и аз съм болна вече качествено.
Зори,да идва пролетта,че ми писна в нас с малчо през повечето време през деня.

# 594
  • Мнения: 478
Благодаря момичета че сте се сетили за моето момиче е прави един месец.  Hug
Тя днес беше на консултация и е пораснала и педи е доволна от нея вече е 50 см и 3920 гр.
Аз май се похвалих че сме добре малко прибързано. Дребен вреден Ивчо реши да ни изненада с температура над 39 градуса. Снощи вдигна над 39 смъкна ги и през нощта поспахме ама сутринта като се развидели и айде пак и така няколко пъти дадохме му и хексалгин даже че го докара до 39,6 ама файда нямаше много. За сега е без температра, но то тепърва се свечерява и се вдига температура. Водихме го даже в спешното и след прегледа доктора заяви че е вирус имало сега един такъв дето върлувал само с температура и единично повръщане, общо взето същия дето аз изкарах за един ден. Сега го караме на Умкалкор (е няма такова златно хомеопатично лекарство) витамин Ц и температуропонижаващи и дано да няма изненади и днес. Малкта за сега не дава признаци да го е лепнала, а и доктора в спешното каза че вероятността тя да се разболее е малка особено щом я кърмя. А аз да не повярва човек имам кърма и малката хапва най-много по 30 40 мл АМ на ден, а повечето дни не я дохранвам. Стискайте палци поне тя да не се разболее.
Телефонът не е кой знае какво Lenovo ама като за моите нужди и цената си е перфектен. Поръчах си го от китайчетата и пристигне изненадващо бързо и съм много доволна за сега.
Скрит текст:

Към мамите от Пловдив:
Скрит текст:
Днес се чух с мама Сиси и тя каза че сте се организирали за неделя, но тъй като Иво е болен се разбрахме в петък надвечер да се чуем и ако той се е оправил и вас не ви притеснява може да дойдете в неделя ако не аз ще пробвам някак си да ви организирам за следващата седмица

# 595
  • shumen
  • Мнения: 17 985
Рошли,да се оправя скоро Ивчо.Дано не е нещо по сериозно.
Фейт,къде се загуби пак?Да не би Пламката да не те оставя да седнеш на компа?

# 596
  • Мнения: 2 802
Въх от кога не съм писала, направо ви изтървах тези дни  Crazy
У нас е лудница, малкия издивява и вече не знам какво да го правя  ooooh! Гледам поне веднъж на ден да го изкарам за малко, поне до магазина, че иначе е ужас. Само мрънка, все иска да го занимавам и скоро ще полудея  Crazy Тази вечер дадох и Панадол, че и с тези зъби е кошмар. Само си бърка в устата, даже докато храня и преглътне и веднага ръката пак там. Айде да идва тази пролет, че ще кукна скоро  #Silly


Чики, аз може би от септември го къпя само два пъти в седмицата в коритото, тоест с главата. Иначе през останалото време е само миене на дупето на мивката. Харесва му банята и не мисля още да го отказвам. На пролет ще го мисля. Иначе лятото съм го къпала по същия начин - прав на слушалката и му харесваше Mr. Green А сега от както е подстриган е друга работа, косата съхне за десет секунди и не хабя много шампоан  Joy

Данаека ... моят син плаче постоянно за мен  Crazy всеки от компанията може да го потвърди. Наистина е доста неприятно и те разбирам, но нищо не можем да направим на този етап според мен  Crazy

За пълненето на памперса е различно и при нас. По принцип е по веднъж на ден, но се случва веднъж в седмицата по три, четири пъти да ходи  Crazy Нямам обяснение защо е така Thinking Явно храната им действа различно на стомахчетата, а и правото черво не е за отхвърляне  Mr. Green

За женската среща естествено съм ЗА  newsm80 Само кажете кога и къде  Mr. Green

Фрамбуеса честит нов ник, определено нямаше да се сетя, ако не беше казала  Crazy
Новината която сподели за яслите много ме зарадва, че и двама с мъжо се водим извън Пловдив. Дано го приемат това, че все пак да се класираме за ясла, че като гледам може направо на градина да тръгне с това точкуване  hahaha

Пеца, поне си разбрала от какво е реакцията и вече ще знаеш.  Hug
С колко зъба сте вие Mr. Green

Поколко
... защо не му оставиш коритото в стаята през деня и да се заиграва в него. Според мен се е наплашил нещо, щом така изведнъж не иска да седне в него. Малкия имаше такъв период когато беше на 7/8 месеца. Така и не разбрахме какво стана и около седмица някъде беше същото като при вас  ooooh! Той обаче се прилъга с повече играчки, песни и говорене, та пак свикна, даже сега не можем да го изкараме от коритото  Crazy Пробвай да го къпете на слушалка, както другите момичета, може да не иска прав. Ако имаш по-голям леген, пробвай и в него, знае ли човек от къде е проблема.

Ехх Рошли, пак ли болни  ooooh! Май, май не ни е писано скоро да ви дойдем на гости  Joy
Шегата на страна, оправяте се вие, пък ние няма да избягаме, когато тогава ... но все някога ще се натресем накуп Mr. Green

Всички болни бързо да се оправят  Praynig

# 597
  • Мнения: 217
Фейт, днес му  извадих старото корито, пак същата история. Със слушалката като го къпем пак се ядосва, абе.....вече не знам какво да го правя  Whistling Водя го аз през деня в банята, слагам играчките в коритото и очите му се пълнят със сълзи, още докато стои на прага на банята. приказвам, обяснявам. Той обича да се гледа в огледалото и да се плези, но щом свърши играта там, пак се разстройва  Sick

# 598
  • Мнения: 478
Ева,бързо да се оправя чаровницата Емма Hug
Стефиии,да не чувам за болести,гони ги далече Hug
Рошли,ако е успокоение,преди 2 седмици Павел изкара вирус,казаха,Т над 39,за 2 дни,с еднократно повръщане,на 3-тия я смъкна,на 4-тия ден беше пушка,миналия петък Маги вдигна Т,в събота си беше ок,така че не се настройвай за болести,това ще ви е Hug
Телефона е супер,мои приятели си поръчаха 3 такива,за 200 кинта парчето,от китайците,много ми харесаха,с една идея е по-голям от моя,нещо ми хвана окото,и прави супер снимки като за телефон,със здраве да си го ползваш.
Поколоко,откакто я къпем със слушалката ,се опитвах на 2 пъти да и пълна коритцето,но се скъса от рев,споко,като порасне ще иска сам.

# 599
  • shumen
  • Мнения: 17 985
Фейт,знам,че не може да се направи нищо на този етап,но мен това ме притеснява.Ами као тръгне на ясла и пак реве така и не свикне,кой ще ме търпи,ако не работя.ООф,незнам вече как ще е караме,но си мисля да го пробвам с ММ,ако излезе дали пак ще реве така.
И аз искам пролет и топло време,че в нас издивява,а и аз с него.ММ излиза в 6.30 сутрин и вечер се прибира в 18.30,а понякога и по късно.

Общи условия

Активация на акаунт