Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 007
  • 733
  •   1
Отговори
# 630
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Леле,Мози,аз се пробвах да му мия зъбите,ама не се получи нищо.
Стаси,аз съм го оставяла при мама за ден-два сам и плача,ама май трябва да се стегна малко.
Поколоко,ние къпем по 2 пъти в седмицата в коритото,на топло в стаята,ама тази и миналата седмица е по веднъж,че все някои не му беше добре.
Ева,да се оправя Ема.
Пипи,ами да не е от яслата?То там да има едно болно дете и всички са готови.

# 631
  • Мнения: 217
Днес вкарах коритото в хола. Като ме видя, физономията му се промени. Стоя на отдалечено разстояние. Извиках го да го разгледаме и да поиграем с него, резултата беше обърнати джуки и сълзи. Здраве да е, ще го мислим какво да го правим. Благодаря ви момичета за съветите  Hug златни сте   bouquet
Фейт, то моето нали бъзро излезе от корема ми, че  то д о година и половина на Пламен му остават 13 дена, хихихихи Mr. Green Как бързо растат децата  newsm53
Рошли, радвам се, че Ивчо е добре, дано са ни здрави дечицата  Praynig
Стефи, похвали се моля те, че на Хриси и се е разминало с боледуването Hug Hug
Данаека, и Пламен ме хапи понякога но като изпищя и му обесня, че мама така я боли и не мога да му измия така зъбите, отваря широко уста. Все повече започва да разбира, ама пусто не иска да говори. Мъча се да учим звуци на животни в това студено време в нас, но интерес от негова страна нулев. И с гърнето удрям на камък. Абе цирка е пълен. Правим това, което той иска, не каквото на мен ми се иска. Вече се чудя дали да не вземем приставка за тоалетната, така и така проявява голям интерес към нея. Само тая перка в дупето ако не пречеше.....
Пипи, знам какво е във Варна. Вчера сефте го изкарах за цялата седмица. Май и това ще му е, като гледам какъв студ и вятър е  cold Искам слънцееееееееееееее  Praynig

# 632
  • Мнения: 184
Стефи, похвали се моля те, че на Хриси и се е разминало с боледуването Hug Hug

Не смея да се похваля, но само хрема има. Даже и не тече, а е по-скоро подпушен носа. Цяла нощ си спа добре и нервите и се успокоиха  Mr. Green

И аз още не и мия зъбите, но то и няма много  Mr. Green Горните и кътници са излезли нацяло, но долните имат само по 2 връхчета. И 4 зъбака отпред има и  това е всичко.

Танева, предните 2 енциклопедии ги взехме, но тази ще я пропусна. Беше ми писнало от списъци с номера и постоянно някой да ми разнася стикери на всякъде. Голямата на у-ще си ги разменяше със съученичките си. Дори и бизнес въртяха  Twisted Evil Мишо да разпита в класа, дали някой няма да попълва.

# 633
  • Мнения: 201
Стефи - браво, радвам се че й се е разминало на Хриси.
Рошли - не мисля, че ще имаш 2 допулнителни точки заради Дария. По скоро ще имав предимство за нея догодина, защото Иво ще е още в яслите. Чакам с нетърпение утрешното гости.

# 634
  • Мнения: 526
Данаека, може и от яслата да е, няма от къде другаде да е лепнала. Както казваш - достатъчно е да има 1 болно. Пие си антибиотика и за сега е с подобрение. Но не иска да яде  Sad Какво ли не й правих - все любими неща - не, та не! Кара го на бисквити, крекери, солети и айрян.
Поколоко, днес сефте я изкарах за 30 мин. на вън, че няма вятър. А какво беше...незнам как оцеляхме  cold
Чакам с нетърпение пролетта и хубавото време  sun sun

# 635
  • Мнения: 41
И да питам майките с по големи дечица купувате ли енциклопедиите на Била.Тези със стикерите,сега започна продажбата на 3 книжка.Аз се чудя да ли да я купувам,ама Мишо я иска,а много трудно и с много размяна се събират стикерите.
Аз нямам по-голямо дето, но аз мисля да ги събирам  Laughing Първият албум го пропусках, вторият го събрах целия и сега е на ред третия. Само трябва да се замъкна до Билла да си купя албум. Ако искаш може и да разменяме  Mr. Green

# 636
  • София
  • Мнения: 58
Пецата Joy Joy Joy Joy колко зъбки има Петър???? До сега не сте ли му давали спанак?? Може да е нещо от яйцето..



 Уф, два дни не мога да намеря време да седна на компа. Пепи до преди седмица беше с 8 зъба и половина. Вече е с десет зъба и сега пробива единадесети. Тази нощ си говорихме от 3ч до 4,30ч. ooooh!.
 Зори, това е изненадващото, че вече е ял спанак, но от пюре . Сега му сготвихме с ориз. Аз споделям това с вас, за да го имате предвид и вие. Да не повтаряте моята грешка.
 Искам да ви попитам, особено майките с момчета- какво правите с пишките, отвориха ли се или все още не са? Аз съм искрено притеснена, че на Пепи не му се забелва хубаво и знам, че това в един момент може да се окаже голям проблем  newsm78.
 Постнах няколко снимки от тези дни, хубав ден ви желая.  Hug

# 637
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Пецата,дано е добре Пепи и да не се повтаря алергията.
Поколоко и аз пробвах да обеснявам,ама хапе и това си е.
Ние сутринта ходихме с баща му с колата за памперси и други неща и навънка не е излизал.Мисля сега като се наспи да се поразходим малко,че в нас ще пощурее,а и днеска не е толкова студенио.Сега гледах в синоптика и другата седмица е дават по топла.Ха,дано,че в нас и аз изкрейзвам с него.

# 638
  • Мнения: 2 802
Днес вкарах коритото в хола. Като ме видя, физономията му се промени. Стоя на отдалечено разстояние. Извиках го да го разгледаме и да поиграем с него, резултата беше обърнати джуки и сълзи. Здраве да е, ще го мислим какво да го правим.

Значи проблема наистина е в коритото  Thinking Разреди наистина баните и ако можеш пробвайте да не го къпете там, а на слушалката, да видим как ще се чувства така  Hug


Искам да ви попитам, особено майките с момчета- какво правите с пишките, отвориха ли се или все още не са? Аз съм искрено притеснена, че на Пепи не му се забелва хубаво и знам, че това в един момент може да се окаже голям проблем  newsm78.

Нищо не правя вече  Mr. Green от както ми казаха, че фимозата /май така беше/ е доста стегната и няма как да стане по нормалния начин се примирих и вече нищо не пипам, освен да почистя. Ще се ходи на хирург задължително, само не знам кога да е ... дали докато още е малък, например лятото или като стане на поне 3/4 годинки. Сега като го знам какво е диване съм сигурна, че ще трябва да му сложат пълна упойка, която не ми се иска  Tired а като поотресне предполагам може и с местна  newsm78
Какво казва твоя педиатър по въпроса? Според мен щом е стигнало до някъде ще се забели, пък и те нали като започнат да се заиграват понякога сами я свършват тази работа  Mr. Green

# 639
  • София
  • Мнения: 58



Нищо не правя вече  Mr. Green от както ми казаха, че фимозата /май така беше/ е доста стегната и няма как да стане по нормалния начин се примирих и вече нищо не пипам, освен да почистя. Ще се ходи на хирург задължително, само не знам кога да е ... дали докато още е малък, например лятото или като стане на поне 3/4 годинки. Сега като го знам какво е диване съм сигурна, че ще трябва да му сложат пълна упойка, която не ми се иска  Tired а като поотресне предполагам може и с местна  newsm78
Какво казва твоя педиатър по въпроса? Според мен щом е стигнало до някъде ще се забели, пък и те нали като започнат да се заиграват понякога сами я свършват тази работа  Mr. Green

Моя педиатър от няколко месечна възраст казва, че трябва да се цепне на хирург. Искаше още Октомври, но ние нещо се скатахме. Струва ми се рано още. А забелването си е едно и също от край време, така, че няма да се забели самичко. Аз знам, че не е хубаво сега на тази възраст да се цепи, тъй като може след време пак да зарастне.  Whistling

# 640
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Нашето се забели,но единия ни тестис все още не е слезнал в скротула и ще се налага хирургична намеса.Според мен сега са още малки и не се знае ще стоят ли мирно.
Ооф,аз имам да гладя,а ме мързи и май няма да е сега.

# 641
  • Мнения: 478
Зори имам една точка за дето има друго дете в семейството и още една точка защото аз ще съм по майчинство и това са си две точки отгоре Simple Smile Въпроса е дали са достатъчно да го вземат веднага или ще трябва да се чака, защото аз искам чак септември да го пускам.
Пецата Иво го забелихме докрай някъде около втория месец, но той не е бил проблемен и нещата станаха леко и постепенно. Не знам как е по-добре за цепването , но си мисля че е по-добре да са по-малки за да не го помнят после, защото след 2 3 годинка вече имат спомени и това според мен ще го запомнят.
Поколоко пробвали ли сте да го изкъпете заедно под душа. Влизате двамата с ТМ и Пламен под душа и така да го изкъпете, може и вие като сте под душа и се къпете да не го е страх толкова.

Болните бързо да се оправят и да не се разболяват повече, че в това вирусливо време само да си покажеш носа и лепваш нещо.

# 642
  • Мнения: 201
Зори имам една точка за дето има друго дете в семейството и още една точка защото аз ще съм по майчинство и това са си две точки отгоре Simple Smile Въпроса е дали са достатъчно да го вземат веднага или ще трябва да се чака, защото аз искам чак септември да го пускам.
Нееее, имаш точка само за това че си с 2 деца, за това че си в майчинство не получаваш бонус. Дават точка ако си на трудов договор, ако си в майчинство за друго дете или се самоосигуряваш - но имаш право да се възползваш само от един критерий.

# 643
  • Мнения: 526
Олее като чета за вашите момченца и проблема с чурките....не ми се иска момче  newsm78
danaeka до колкото знам, тестисите трябва да слязат до преди навършване на годинка  newsm78 може и да греша. Не само теб те мързи да гладиш  Whistling Цял ден пускам прахосмукачка и при вида й ме домързява
Нищо не разбирам от мъжките работи  ooooh!

# 644
  • Мнения: 478
Зори вярно че е само една точка, чак сега видях че са в една графичка, много съм заблеяна ама какво да се прави. Ще видим дали ще успеем да се вредим за ясла Simple Smile
Пипи мисли позитивно, вероятността да му няма нищо на бъдещия младеж(ако е младеж) е по-голяма от тази да му има. Аз като разбрах че Иво е момче голяма мъка ми беше това с чурката, а той се оказа безпроблемен в тази област. По-добре не се настройвай Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт