Магистратура Педагогика

  • 149 301
  • 467
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 072
В ЮЗУ приключи подаването на документи.Срокът беше до 2.10.20г.

# 301
  • Мнения: 1 401
В ЮЗУ приключи подаването на документи.Срокът беше до 2.10.20г.

А, не, никога не се отказвайте!
Винаги питайте, настоявайте - особено ако става въпрос за платено обучение (вие си плащате семестрите) - мисля, че винаги има вариант. Hands V

# 302
  • Мнения: 1 072
Здравейте ! Записах магистърска програма НУП в ЮЗУ- 4 семестъра  . Има ли някой от тук пишещите в моето положение ? Идеята ми е да си помагаме с информация по време на следването Simple Smile

# 303
  • Мнения: 5
Здравейте, мисля да запиша магистър НУП в ЮЗУ, някой знае ли каква оценка ми е необходима от бакалавъра, за да мога да го запиша.

# 304
  • Мнения: 1 072
Здравейте, мисля да запиша магистър НУП в ЮЗУ, някой знае ли каква оценка ми е необходима от бакалавъра, за да мога да го запиша.

До колкото знам няма фиксиран успех,който се изисква. Зависи от броя на кандидатите. Смело подавай документи през феврари.Успех!

# 305
  • Мнения: 64
Kissing Heart И мен ме интересува има ли някъде магистратура Пуп или пнуп дистанционно?

# 306
  • Мнения: 4 808
Kissing Heart И мен ме интересува има ли някъде магистратура Пуп или пнуп дистанционно?
Проверете във Велико Търново и Шумен.

# 307
  • Мнения: 1 401
Kissing Heart И мен ме интересува има ли някъде магистратура Пуп или пнуп дистанционно?

В ЮЗУ Благоевград?

# 308
  • Мнения: 2 615
Ще следя темата, защото имам желание да работя с деца, а преди години завърших икономика.Доста сайтове на университети разгледах, но не намерих дистанционно Педагогика.

# 309
  • Мнения: 64
Ще следя темата, защото имам желание да работя с деца, а преди години завърших икономика.Доста сайтове на университети разгледах, но не намерих дистанционно Педагогика.
Аз също не намерих никъде дистанционно пуп или пнуп.

# 310
  • Мнения: 9
Здравейте, моля някой ако е учил или учи магистратура пнуп в Асен Златаров Бургас да сподели впечатления. Как протича следването? Четвърти семестър е писането на дипломна работа или има отново изпити и след това дипломна? Какъв успех е нужен приблизително за прием ?Признават ли се изпити от изучавани дисциплини? Общо взето всичко ме интересува.Благодаря предварително на включилите се

# 311
  • Мнения: 4 808
Здравейте! Аз завърших педагогическа магистратура история, но и ПНУП е същото. Обучението е четири семестъра, последния семестър има няколко изпита, след това държавни изпити. Вчера ми беше защитата на дипломната работа. Тази година беше - който има успех над 5,50, прави дипломна работа, останалите отиват на държавен изпит. Но вчера преподавателите коментираха, че ние сме последните с дипломна защита, оттук нататък вече всички ще се явяват само на държавен изпит. Има и държавен практика-приложен изпит - изнася се урок пред комисия в реална среда. Трябва да е пред ученици, при нас не беше заради пандемията.

# 312
  • Мнения: 9
Здравейте! Аз завърших педагогическа магистратура история, но и ПНУП е същото. Обучението е четири семестъра, последния семестър има няколко изпита, след това държавни изпити. Вчера ми беше защитата на дипломната работа. Тази година беше - който има успех над 5,50, прави дипломна работа, останалите отиват на държавен изпит. Но вчера преподавателите коментираха, че ние сме последните с дипломна защита, оттук нататък вече всички ще се явяват само на държавен изпит. Има и държавен практика-приложен изпит - изнася се урок пред комисия в реална среда. Трябва да е пред ученици, при нас не беше заради пандемията.
Здравейте, за Асен Златаров ли става въпрос при вас?

# 313
  • Мнения: 9
Добър ден, може ли някой да ми  какъв е бил мин.успех миналата година в Асен Златаров Бургас за спец. Пнуп магистратура? Навсякъде пише,че е висок,но колко? Благодаря

# 314
  • Мнения: 4 808
За "Асен Златаров" става въпрос, да. Гледах бала миналата година, но сега като не се сещам за точни цифри... Върти ми се нещо из главата, че максималният бал беше 30, а минималният за ПНУП около 25, но не съм сигурна. Имам колежка, която е ПНУП, но не съм сигурна кой курс е, като я видя, ще я питам, дано не забравя, че ще е чак във вторник.

Общи условия

Активация на акаунт