Организиране на рожден ден

  • 970
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте!Дъщеря ми след един месец има рожден ден,навършва 6год.Много ми се иска да намеря някоя какичка,като тези на морето от детските дискотеки!Мисля,че така ще се забавляват повече,отколкото с другите аниматори!Дали някой може да ми помогне  Rolling Eyes
Благодаря предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 4
Има много фирми , които предлагат аниматори - могат да се превъплътят , в който поискте герой. Peace

# 2
  • Мнения: 15 379
Мога да предложа не какичка, а батко. Ползвах услугите му за последния РД на моят син и останах наистина впечатлена и много доволна.
Децата и особено рожденика се забавляваха страхотно.

# 3
  • София
  • Мнения: 501
Аз също се интересувам от предложение за какичка - аниматор

# 4
  • Мнения: 3
Благодаря ви за отговорите,но мен ме интересува какичка,която е точно по тези танци от морето,за да може да се получи нещо като детска дискотека,не ми се иска друг аниматор.От другите аниматори малкия се стряска и е един постоянен рев Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 1 020
Дъщеря ми преди една седмица направи 6 години и точно какичка беше поканена в кварталното заведение. Тя обаче им направи много игри + танци. Децата бяха доволни и определено беше забавно. Но нямаше родители, които да разсейват децата, както и подаръците бяха дадени на рожденичката в края на купона. Потърси в интернет има много фирми, които организират партите и се обърни към тях конкретно с това твое желание - да ти пратят ~танцувален~ аниматор

# 6
  • Мнения: 3
Благодаря,nonich!Да така мисля и аз да направя  Wink

Общи условия

Активация на акаунт