Детоксикация

  • 15 128
  • 28
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 59
Здравейте  newsm03 Не знам дали вече има такава тема, но не успях да открия... Някоя от вас ползвала ли е стикери за детоксикация или друг подобен метод, и има ли ефект?  smile3506

# 1
  • Мнения: 213
Не си давай парите за глупости.  Wink

# 2
  • Мнения: 629
Не вярвам стикерите да имат ефект, една моя позната ги ползва, ама не можа да отчете реални резултати. Детоксикация се постига само с режим на хранене.

# 3
  • Мнения: 1 384
предложете тогава режим за хранене , аз също се интересувам от детоксикация  Praynig

# 4
  • Варна
  • Мнения: 59
Освен стикерите, в един салон за красота предлагат детоксикация... киснат се краката в специален разтвор и т.н... казват, че най- лесно токсините излизали през стъпалата... Не разбирам аз, за това реших да попитам Simple Smile Или дайте повече инфо за други методи, само да не е глад  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 384
Освен стикерите, в един салон за красота предлагат детоксикация... киснат се краката в специален разтвор и т.н... казват, че най- лесно токсините излизали през стъпалата... Не разбирам аз, за това реших да попитам Simple Smile Или дайте повече инфо за други методи, само да не е глад  Laughing
и аз не разбирам ама това с краката не ми се струва много реално  Laughing Миналата гоина приемах таблетки Спирулина ,уж детоксикиращи , не знам дали са ме детоксикирали ,но се чувствах по енергична от тях .

# 6
  • Мнения: 8 877
Освен стикерите, в един салон за красота предлагат детоксикация... киснат се краката в специален разтвор и т.н... казват, че най- лесно токсините излизали през стъпалата... Не разбирам аз, за това реших да попитам Simple Smile Или дайте повече инфо за други методи, само да не е глад  Laughing

Това е поредната маркетингова глупост  Peace
Процедурата може да е приятна, но в никакъв случай не освобождава организма от токсини. Ако беше толкова лесно, щеше да е прекрасно, но за съжаление това изисква време и е свързано с начина ни на хранене, сън, физическа активност  Wink

# 7
  • Мнения: 213
Организмът си има съвършена система за самоочистване. Ако тя не сработва, това се проявява и няма как да остане незабелязано. Имаш ли някакви конкретни оплаквания или просто чувстваш, че ти трябва "детокс"? Пробвай седмица-две без месо и млечни продукти, повече прясно зеле и бобови култури. Без цигари и алкохол. Пий само вода, а не сокове и боклуци, без пактерани храни, повече въздух, движение, хубав сън и приятни емоции. То май всички към това се стремим, но е трудно постижимо като че ли... Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 384
Аз имам оплаквания и чувствам че ми трябва детокс ,но не знам на какъв режим да мина

# 9
  • Мнения: 213
Какви са ти оплакванията, ако не е тайна?  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 5 080
Аз имам оплаквания и чувствам че ми трябва детокс ,но не знам на какъв режим да мина
Taзи тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=738668.0 не я ли знаеш или за друго иде реч?

# 11
  • Мнения: 629
предложете тогава режим за хранене , аз също се интересувам от детоксикация  Praynig
Плодолечението на д-р Емилова.

# 12
  • Мнения: 1 384
Точно тази тема не я знаех , четох една доста дълга за с някакво странно съкращение  беше ,но не сметнах че е подходяща за мен.Оплакванията ми са слените: често прилошаване , недостиг на сън (постоянно ми се спи дори да пия кафе),постоянно чувство на умора, жълт цвят на кожата ,чупливи нокти ,суха кожа и коса ,поява на бръчки и много големи тъмни кръгове под очите.Има и още но сега не се сещам. Ще прочета темата която споделихте ,но ако имате идея към какво трябва да се ориентирам ще съм благодарна да споделите.

# 13
  • Мнения: 8 877
Точно тази тема не я знаех , четох една доста дълга за с някакво странно съкращение  беше ,но не сметнах че е подходяща за мен.Оплакванията ми са слените: често прилошаване , недостиг на сън (постоянно ми се спи дори да пия кафе),постоянно чувство на умора, жълт цвят на кожата ,чупливи нокти ,суха кожа и коса ,поява на бръчки и много големи тъмни кръгове под очите.Има и още но сега не се сещам. Ще прочета темата която споделихте ,но ако имате идея към какво трябва да се ориентирам ще съм благодарна да споделите.

Правиш ли годишни профилактични прегледи? Според мен е добре първо от това да почне човек, за да си види моментния статус  Peace
Помисли също как се храниш, защото както при машините, така и при телата е важно горивото, което ползваме  Wink

# 14
  • Мнения: 213
Ориентирай се към ендокринолог.
Най-вероятно нищо ти няма и ти го пожелавам, звучи ми като някакъв емоционален дискомфорт, който кара всяка жена да не си харесва косата, състоянието на кожата и ноктите, въпреки че няма обективна промяна. Това обяснява и сънливостта. Казвам ти го, не за да те обидя, съмнявайки се в сериозността на проблема ти, а защото е много вероятно изследванията ти да са чудесни, което да те накара да продължиш да се ровиш в дълбоката езотерика и да харчиш безсмислени суми за неефективни процедури. Ако минаваш през по-тежък период, дай си време да отмине. Желая ти всичко хубаво!

Общи условия

Активация на акаунт