Зимата полека се изнизва СЕПтемврийче за пюренце се облизва !

  • 57 552
  • 410
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 585
Памперс, вдясно, почти горе има един надпис
Използвай старата визия
Кликай на него, а собствениците да си се радват на новата визия.

# 121
  • Мнения: 285
И аз не бях влизала от има няма три месеца  Mr. Green  И на мен новата визия ми е досадна . Не разбирам защо трябва да се променя нещо , което е добро и харесвано. Rolling Eyes
Много от потребителите , които пишат сега са ми непознати , сигурно защото наистина отдавна не съм влизала.
Крустите при нас се изчистиха сами , така си и знаех и за това нищо не съм правила .
Туитито , четеш ли тук , отдавна не съм те засичала във Фейсбук ?
Яската , много добре понесе ваксините и се радвам , че отидохме преди времето да се влоши  Wink

# 122
  • Мнения: 268
Вашите бебета слагате ли ги седнали вече? А обръщат ли се? Симо го мързи.
и аз това се чудех,и ние сме мързеливички Mr. Green
Памперс,мерси ще видя дали при нас ще намеря Twisted Evil

# 123
  • Мнения: 126
Вашите бебета слагате ли ги седнали вече? А обръщат ли се? Симо го мързи.

Моя красавец почна сам да се обръща иначе за седналото положение не смея още, само полулегнал полуседнал иначе като е в мен се набира да е в по изправена позиция. Пък не се притеснявай Симо ще почне да се обръща Simple Smile

# 124
  • Мнения: 931
Памперс, вдясно, почти горе има един надпис
Използвай старата визия
Кликай на него, а собствениците да си се радват на новата визия.

Ей, златен си Simple Smile Родих се Simple Smile

# 125
  • Мнения: 268


el 8004, има едни като спринцовки задаване на лекарства - моят син направо я зацоква нея, а е ял досега само от гърда, което ме навежда на мисълта, че му е удобна.




Памперс нещо такова ли http://apteka.framar.bg/30004410/%D0%BD%D1%83%D0%B1%D0%B8-%D1%81 … 2%D0%B2%D0%BE-173

# 126
  • Мнения: 285
Ясен отдавна се обръща, но дечицата са различни , едни по-рано почват други по-късно
Сега се борим със сядането също Simple Smile

# 127
  • Мнения: 9
здравейте, момичета!Аз от няколко дена се загледах в новия сериал по БТВ има го със субтитри в нета и гледам серия след серия.Много се заплеснах по него и аз затова не съм влизала.
За сядането знам, че се слагат след шестия месец.За обръщането и нас ни мързи нещо.Слагате ли се вече в паяк.Аз големите съм ги слагала за по малко, защото не кротуваха, но бебка сега ми е кротушка и не съм я слагала.


За старата визия и аз благодаря!

# 128
  • Мнения: 327
Имаме и проходилка и бънджи център, но все още не съм я слагала. Мисля след 6-тия месец.

# 129
  • Мнения: 0
Аз я слагам на бъннджи за малко и няма такъв кеф. Обръща се от 4ти месец още. А за сядането е рано, след 6тия почват да се слагат на възглавници

# 130
  • Мнения: 10
Здравейте мами и аз да се включа Simple Smile моята кукла се роди на 05.09.2013г

# 131
  • Мнения: 2
Запис и от мен!

# 132
  • Мнения: 5
Добро утро мами  Simple Smile Днес се събудих преди децата, пооправих си в къщи и сега пия кафенце ... да се събудя и да съм наспана - толкова отдавна не ми се беше случвало ... Камелия от няколко дни започна да не се събужда през нощта за хранене, заспива към 23 и 30 и се събужда чак сутринта към 7.
Иначе за обръщането - може , но не го прави. А за сядане мисля , че е рано - напъва се като е  леко повдигната, но е далече още от сядането.
Добре дошли на новите мами  Hug
Много благодаря и аз за старата визия на форума, новата е Sick

# 133
  • Мнения: 4 585
Да де, но старата визия ще е достъпна временно, не завинаги.
Относно проходилките, някъде четох изказвания на ортопеди, че било вредно да насилваме естеството на природата, а също и да държим прави малчовците. Да сме ги оставяли сами да се изправят когато са готови.

# 134
  • Мнения: 126
След като дреб е кротък като го придържам на крачета и си стои, а не се гъне като макарон, не виждам лошо. Движа се спрямо него, пък и така ще му укрепнат крачетата. Всички лекари имат някакви стандарти, но не всички бебета се движат спрямо тях  Simple Smile ММ даже оня ден го сложи в проходилката, но за мой късмет дреб не е пораснал достатъчно за там  Mr. Green Гледката с едни люлеещи се крачета беше много сладка

Последна редакция: чт, 30 яну 2014, 16:48 от hixxy

Общи условия

Активация на акаунт