Догодина, до амина, в ИБ бебета ще има

  • 23 672
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 182
 newsm30 И аз тук!

Благодаря Цветенце!

# 16
  • Мнения: 517
Честита ни темичка   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 295
Ето ме и мен, благодаря за прекрасната тема.  Hug
Кучо, честит нов член на семейството! Да ви е жива и здрава и много щастлива!   bouquet
Дикси, стискам палци болките да не са от нещо сериозно и да отминат бързо.
Тоничка, той направо е мрънкал за баща си, мен ако питаш.  Mr. Green Сега сериозно - една приятелка същото ми разказваше как след ваксината дъщеричката ѝ била неспокойна 2-3 дни, явно е нормално, все пак си е стрес за тях.
Прахче, Зузи, с к'во си боцкате дупитата? Че и 8 месеца?  Thinking  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 7 118
Теди, аз бях от положителен тест за бременност на фраксипарин превантивно до преди броени дни

# 19
  • Мнения: 6 395
Фракси , б12. Кой каквото си има  Mr. Green  тея дни си мислех за една реклама на том и джери дето том е като лейка....и си мисля, че ако ме напълнят с вода сигурно ще съм като лейка с толкова много дупки  hahaha


То освен да се шегуваме, какво остава. Седя и се чудя циганките по 10 ги раждат и не разбират, аз ролкова ли съм дефектна, че такава борба да износя детето  Tired

# 20
  • София
  • Мнения: 10 698
Мерси за темата!  bouquet

Тоничка, едва ли е от хепатитната ваксина, на Лили й я биха на 3-ти януари,но днес е крива цял ден, реве, нещо супер нетипично за нея.

Днес я водих на ортопед, слава Богу всичко е както трябва да е.

За боцкането-вече ми липсва, с малка пауза ми се събират...хм...18 месеца бодене Whistling

# 21
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Цветенце,благодаря за темата.
Кучо,честита племеничка.Да е жива и здрава и много да Ви радва.
Чери,ама няма ли кой да те следи там като си проблемна.
Дикси,дано ти минат скоро болките.
Тони,и ние имаме такива дни все още.Ние другата седмица сме на ваксина и отсега мисля как ще е понесе.
Ние вече сме си в Търново.Не ми се тръгваше от мама,ама няма как.

# 22
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
и все пак ще се запиша ..  Mr. Green

Маги ми уж ушите ги закрепихме, ама сега гъгнем и сме прегракнали .. няма хрема, сополи и т.н. /за щастие/ обаче гласчето й е различно .. и хич не ще да яде .. тва ядене вече ще ми излезе на корема .. толкова зор през живота си не съм виждала, честно Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 1 073
Момичета, оплаках се и в другата тема  Mr. Green Ама гаден ден си беше.
Поспаланче, Вавче, благодаря за съветите. Ще ги взема и двете и ще си знам за следващите ваксини  Hug

# 24
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Меци,да се оправя скоро Ема.
Тони,аз и в другата тема ти казах,че всички деца имат такива дни.
Тук се мъчи да напече слънчице и към 10-10.30 ще се ходи на разходка,че Дени е станал от 7.30 и вече мрънка.ММ е на работа и тази година са им казали,че няма да има смени,а само дневна и ще си идва чак в 18.30 вечер.Не ми се мисли как ще стоим по цял ден в нас с малчо сами,ако завали и хване някой кучи студ.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Запис и от мен.
Лепенки Кул пач съм слагала само след Пентаксим и Синфлорикс, на хепатитната и шарковата не, те не са болезнени и по принцип от тях няма реакции като Т, нервност и подобни. От шарковата има понякога 10-на дни след поставянето, но при нас мина абсолютно без проблеми.
Арвенче,
по-добре съм откакто пия АБ. Уж няма бактерии в урината, как тогава ми минава от АБ не ми е ясно. Освен да са се появили впоследствие.
Зузе,
ама голям кеф, как си правиш разкритие без болка Simple Smile При мен уж бебето беше супер ниско през цялото време, имах контракции през цялото време, накрая след 5 часа регулярни отивам в болницата - няма и сантиметър Crazy Пък ти хоп сантиметърче, хоп още едно Laughing Абе пожелавам ти да тръгне само и да не се налага предизвикване, пък каквото такова.

# 26
  • Мнения: 6 395
Абе то и това с липсата на болките не е работа. Майка ми така ни е родила и двете със сестра ни, Отива на преглед и и се опулват насреща  Shocked Shocked с 6-7 см разкритие това с мен и и удрят окситоцина и нататък е ясно. А със сестра ми и изтичат водите....отива на преглед и пак ни болка ни ниищо..... ooooh!  
Аз като лежах вторият път в болница при мен лежеше една жена,която с пътрвото си момченце, докато стигне от прегледа/щото там установяват, че е с 6 см разкритие/ до болницата и е почти е родила, едвам са я качили на масата,изобщо не е минала през предродилана, бебето е и родено преждевременно, което улеснява цялата процедура, щото е било по мъничко  ooooh! И лежеше с мен защото пак беше направила т.нар "тихо" разкритие/3-4см/. Сутринта преди да ме изпишат аз имах повече контракции от нея....вечерта получих смс , че е родила момченцето  Mr. Green Mr. Green но този път всичко си било нормално, беше си влезнала и в 9ти месец, ама смятайте до обяд си беше нормално докато ме изпишат говорехме си седяхме в кафето....грам болка и до вечерта е направила разкритие и е родила.... Shocked Shocked

# 27
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Еее, аз говоря когато е дошло време за раждане, не за неусетни разкрития в 7 месец, че и по-рано, пази Боже. Ама определено е по-добре като идеш да раждаш да те метнат направо на магарето, отколкото часове да се превиваш и да няма файда.

# 28
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Е то и аз в болницата отидох с 5 см. почти без болки. Предния ден нямах никакви усещания, че ще раждам и в 3 сутринта болчици, до 6 ч. регулярни контракции на 5-6 минути, в 9:45 София се роди. Дали съм имала разкритие от по-рано, не знам, както казах никой не ме е проверявал.

# 29
  • София
  • Мнения: 8 131
Куул пач-а не е ли само за охлаждане? Ако няма Т. детето пак ли може да се слага?
Вавче, а тая туя как се дава на бебе? Нали са гранули.

Общи условия

Активация на акаунт